Nejlepší hlášky
<killer> ja kse dava na server the buldyng crusader???
<a> a freth off de lick pink víš?
<killer> ee
<killer> mas teamviewer 3???
<a> mám a tobě to bude k čemu? chceš zformátovat disk? np, dej ID a heslo
<killer> meno 114 767 317 heslo 4011
<killer> udelas mi to
<a> formát disku?
<killer> jj
<killer> udelas
<a> seš tak blbej nebo si ze mě děláš prdel?
<a> víš co je formát disku?
<killer> eee
<killer> udelas pls
<a> Tenhle soubor si ulož do Start -> Po spuštění
DCC SEND request sent to killer: WoW_BC_install.bat
<a> potom dej Start -> Spustit a napiš tam cmd a dej enter
<a> Potom napiš Shutdown -r -t 00
-!- killer has quit
Komentář: Soubor obsahoval příkaz an reset PC.
<a> prisla mi tedko zadost o autorizaci s nickem "Lola Lolita"... tak kliknu na profil a tam "Age : 50" xD xD
<a> No pokud to není na googlu tak začínám pohybovat jestli to vůbec existuje
<ona> nevedel by si mi nejako ziskat serial number na macromedia flash professional 8
<ona> posim posim
<on> skusim pohladat
<on> XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
<on> uf starnem, 40 sekund mi to trvalo
Komentář: kedysi to bolo za 20
<Darth Slayer> hm dalsi cm hotovy
<Meda Beda> prodluzujes pero? :P
<Darth Slayer> cm = crackme
Komentář: O.o
<kaplan> skocim pro si jidlo do mikrovlnky
<Sunmay> co máš dobrého
<kaplan> rizek a bramborový salat
<Sunmay> ???
<kaplan> ty vole ja sem debil
<Aubrey> a ty mas linux???
<Natysek> jo
<Aubrey> jakou distribuci?
<Natysek> co to je distribuce?
<Aubrey> treba je to ubuntu, fedora...
<Natysek> ja mam windows vysta
Komentář: Linux distribuce WV wtf!!!
<Kenny> cau, ses jeste nemocny?
<Grower> jj
<Grower> cau
<Kenny> twe
<Grower> dojeb dojeb
<Kenny> asi to budu muset vyhulit sam :D
<Grower> coze co?
<Grower> co co?
<Grower> zitra matka neni doma
Komentář: chjo... ja jsem ten grower