Nejlepší hlášky

<killer> ja kse dava na server the buldyng crusader???
<a> a freth off de lick pink víš?
<killer> ee
<killer> mas teamviewer 3???
<a> mám a tobě to bude k čemu? chceš zformátovat disk? np, dej ID a heslo
<killer> meno 114 767 317 heslo 4011
<killer> udelas mi to
<a> formát disku?
<killer> jj
<killer> udelas
<a> seš tak blbej nebo si ze mě děláš prdel?
<a> víš co je formát disku?
<killer> eee
<killer> udelas pls
<a> Tenhle soubor si ulož do Start -> Po spuštění
DCC SEND request sent to killer: WoW_BC_install.bat
<a> potom dej Start -> Spustit a napiš tam cmd a dej enter
<a> Potom napiš Shutdown -r -t 00
-!- killer has quit

Komentář: Soubor obsahoval příkaz an reset PC.

<a> prisla mi tedko zadost o autorizaci s nickem "Lola Lolita"... tak kliknu na profil a tam "Age : 50" xD xD

<a> něco se mi zvedá, ale žaludek to nebude...

<a> Hosi kdo hraje WoW?
<b> Ty

Komentář: :)

<a> No pokud to není na googlu tak začínám pohybovat jestli to vůbec existuje

<ona> nevedel by si mi nejako ziskat serial number na macromedia flash professional 8
<ona> posim posim
<on> skusim pohladat
<on> XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
<on> uf starnem, 40 sekund mi to trvalo

Komentář: kedysi to bolo za 20

<Darth Slayer> hm dalsi cm hotovy
<Meda Beda> prodluzujes pero? :P
<Darth Slayer> cm = crackme

Komentář: O.o

<kaplan> skocim pro si jidlo do mikrovlnky
<Sunmay> co máš dobrého
<kaplan> rizek a bramborový salat
<Sunmay> ???
<kaplan> ty vole ja sem debil

<Aubrey> a ty mas linux???
<Natysek> jo
<Aubrey> jakou distribuci?
<Natysek> co to je distribuce?
<Aubrey> treba je to ubuntu, fedora...
<Natysek> ja mam windows vysta

Komentář: Linux distribuce WV wtf!!!

<Kenny> cau, ses jeste nemocny?
<Grower> jj
<Grower> cau
<Kenny> twe
<Grower> dojeb dojeb
<Kenny> asi to budu muset vyhulit sam :D
<Grower> coze co?
<Grower> co co?
<Grower> zitra matka neni doma

Komentář: chjo... ja jsem ten grower

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.