Nejlepší hlášky
<Danny> ty vole google
<Danny> fakt
<Danny> dám do vyheldávání obrázků prasopes
<Danny> Měl jste na mysli Paroubek?
Komentář: ale jinak najde všecičko.
<Badangell> Já bych chtěla, aby mě někdo chtěl omrdat a zlomil mi nohy.
<a> mam jeden problem s compom... naboku ma nechcelo prihlasit ked som zapinal pocitac... a potom mi hodilo ze RESOLVE NOW... a ja som to stlacil a ono ma to hodilo aby som si zakupilo novy windovs cp... co to znamena... a furt mi dole vypisuje ze mam copiu windovsu ze nieje pravy...
<b> no tak s tym si nepomozes. to je tým že máš "kradnutý" windows
<a> a co mam cakat dokym ma pridu zhabat???
<b> zhabat ta nepridu, ale furt ti to bude pisat
<a> a dojdu na mna
<b> a este (sa mi zdá, že) budes muset cakat 30 seund pred prihlasenim
<a> ako ze 30 sekund?
<b> 30 sekúnd? to je pol minúty. kým tá rýchla ručička prejde od 12 k 6
<a> ty si blbec...
<a> Hehe
<a> ale vazne nepridu po mna?
<b> nie nepridu. im je u pici ze 49% slovenska pouziva nelegalny windows (+ ostatny si to vedia spravit tak aby ich nezistili :D)
<b> to si im spravil škodu za (dajme tomu) 2000 SK.
<a> ale... vazne mi nijaka pokuta nepride?
<b> ano dojde ti platit 1 000 000 000 americkych dolarov
<a> ti jebe?
<b> a tovju adresu meno a priezvysko si vycucaju s prstu
<a> z prstu?
<a> oni to nevedia?
<a> ved to je lahke zisttit
<b> no dobre tak mi zisti vsetko co vies o uzivatelovi **********
<a> no neviem kto je to ale vies sak kkda sa zistit kde sa prihlasoval alebo registroval... a tam polozil svoje udaje... a tak to vedia niektori machri nee?
<b> a aký debil by udával svoje pravdivé udaje?
<a> ja
<b> jedine v bankách mám voje údaje ale to je šifrované
<b> tak dobre, nebudem ti klamať. Robím pre Microsoft a už sme zhabali 37 % ľudí na slovensku, ktorý nelegálne používali windows XP. teaz chystáme ďalšiu várku na zvyšných 12 %
<a> to znamena??
<b> aj mna dojdu zhabat???
<b> ti to vazne robis???
<b> už nemáme kam dávať ich PC tak ich posielame do Botsvany a Ugandy a tam ich daruvávame detom ktore sú hladne a nemaju co jest. potom tých ľudí čo sme zobrali lebo nám nemohli zaplatiť pokutu 1 000 000 SK. sme poslali na nútené práce do mongolska.
<b> výška ich trestu (v mongolsku - pretože na Slovensku nieje dostatok ciel vo väzení) je 3 roky.
<a> si robius picu zo mna???
<b> nieeeee.
<a> vazne neblazni ma
<b> byť tebou sa začnem baliť pomaly. lebo v pondelok ideme robiť ten zásah. A keby mi nenapíšeš, že to máš nelegálne tak ani nevieme lebo to sa nám užívateľia sami bonzujú keď si chcú kúpiť originál.
<a> ale jeb nat to vazne to robis???
<a> ti kokos ked prides po mna s niekym tak ta dam zabit!!!
<b> vieš im to ukáže že to majú nelegálne tak zavolaju na infolinku tam to povedia pracovníkom tý od nich vypýtajú adresu a meno + telefonne cislo a mi im tam pekne pošleme kukláčov.
<a> a ty nechces na picu dostat?
<b> a neboj ja na zátahy nechodím. ja len dešifrujem disky ktoré sme získali (ak sú šifrované) a všetko porno čo nájdeme napalujeme a predávame dalej
<a> coooooooooooo??? ti niesi normalny!!!
<a> neojebavaj ma...
<b> aha a uz je MS pred tvojim domom...
Komentář: Samozrejem ja som bol <b>, ale ako ma ten užívateľ rozosmial...
<Dave> http://algoritmus-trideni.navajo.cz/
<Dave> Nejvíce použité objednávky jsou numerické pořadí a lexicographical objednají.
<Doli> To je briliant český! Ty nezdát se dobře zní?
<Dave> je být prdel to zbláznit, jsi se?
Komentář: navajo.cz rulez
<on> kukáš na Přátele
<ona> no koukala sem před hodinou
<on> proč, když teď stejně sedíš u TV
<ona> no teďka se koukám na Svatbu na bitevním poli
<on> xD xD xD tak to vrcholné snobství a zhýralství, nač stahuješ něco z netu, když to máš za půlhoďku v TV u které budeš sedět
<ona> no ale ja sem se dívala normálně přes TV kartu co mám v PC
<on> čky, tak to bys měla mít stejně jako v TV ne?
<ona> no sem měla, ale asy před 4 dny se mi to nějak přešouplo a ted mi nova a prima jede o hodinu dřív
<on> a proš? xD
<ona> nvm
<on> to jako neřešíš? xD Diť v tvém compu může vzniká černá díra, která ti deformuje čas a prostor v TV kartě xD xD xD
<ono> víš my blondýnky to máme jednoduché, když něčemu nerozumíme, tak za to může ufo. chlapům se to celkem líbý
Komentář: ale proč jí to jde o hoďku dřív, to vážně nevím
<ona> Vzbuzuju v lidech něco co ani sama nechci.
<on> erekci :D:D:D:D
Komentář: Aha D:D
<ona> ja se vzdelavem ted takhle
<ona> Coitus interruptus je přerušovaný styk, při kterém muž přeruší styk před vyvrcholením a ejakuluje mimo rodidla ženy.Je to zdaleka nejčastěji používaná metoda této skupiny.
<ona> Coitus reservatus znamená, že během styku u může vůbec nedojde k vyvrcholení.
<ona> Coitus saxonicus je technika, kdy před ejakulací stiskne partnerka mužův penis a tak zabrání vystříknutí semene. Nastává tzv. retrográdní ejakulace do močového měchýře. Metodu je třeba nacvičit předem při onanii a i tak je ještě nespolehlivější než přerušovaný styk.
<ona> Coitus ante portas je pohlavní styk do poševní předsíně, před panenskou blánu. Metoda nemá prakticky žádný antikoncepční efekt a v žádném případě ji nelze doporučit ani jako nouzové opatření.
<on> to je předkondomové období, ne?
<ona> nevim, kazdopadne je to zajimavejsi nez genetika
<on> jo to nemas do skoly?
<ona> cos myslel :-D
<M> Když po mě učitelka chtěla slohovku o 1000 slovech tak jsem jí koupil Raffaelo..
<S> Ty vole proč?
<M> Protože Raffaelo je víc než 1000 slov :D
23:53 <a> Zdar, uz jsi to dokoukal?
23:54 <b> Ee, ale dokoukám to dneska :)
23:55 <a> To nedas :D
23:56 <b> Ale jo.. vsak je to jen 5 dilu
23:56 <a> Vsadime se?
23:57 <b> OK! o kilo
23:58 <a> Koukni na čas :D
23:59 <b> F*ck!
<a> Mohl bys mi říct, jak se dá stáhnout a nainstalovat Word?
<b> Stáhnout se dá, ale stojí to několik tisíc ...
<c> To je důvod, proč jsem celou střední psal referáty ve Photoshopu.
Komentář: grafická průmyslovka