Nejlepší hlášky

<a> Hej kámo... teď jsem na vlastní kůži poznal, jak ty databáze, co děláš, jsou dřina
<a> bo jsem potřeboval vytvořit tabulku a do ní nakopírovat nějaké údaje z jiné tabulky z netu... bohužel jinak formátované
<a> málem jsem spálil "ctrl", "c" a "v"

Komentář: student FIT studentovi FEKT VUT :-D

<a> no nic musím na autobus, i když pravděpodobnost že ho stihnu je taková že příští verzi Windowsů bude Malování podporovat práci s vrstvami a s přechodem a že se bude ovládat mnohem snadnějc než teď a že ve Wordu pujde udělat nejen hezčí text než teď ale i vlastní web kterej nebude mít příšernej HTML kód
<b> jaká je to teda pravděpodobnost
<a> žádná

<on> kdo tu lezi?
<ona> kocka... u me v kline
<ona> a vrni
<on> u me v kline lezi kobra
<on> a nevrni
...
<ona> nwm... ae kocka zas utekla
<on> kobra furt lezi
<on> na miste
<ona> to neni fer

<a> ty woe me prisel mail od FBI
<b> cože?
<b> maj tě jo?
<a> ja se to bojim votevrit
<a> co kdyz joo
<b> a co si udělala?
<a> si taky od FBI?
<b> jo... už ti to můžu říct
<a> kua tak proto si u nas chtela spat

<a> 498 *** 706 moje new ICQ
<b> hm tak až budeš něco potřebovat tak napiš :-)

<a> posli mi smsku
<a> z netu treba
<b> posláno
<a> jj, dobre
<a> :)
<b> copak?
<a> nic jen jsem chtel videt jak to vypada kdyz mi nekdo napise :-D

Komentář: čtu si lamer a toto mi udělá přítel :-D

<smrcek> cus
<smrcek> uz mas arcanu +20?
<neel> n
<smrcek> jdes hrat?
<smrcek> hm me sejmuly tak jdu za lukare :D
<smrcek> proc jsi zase nasranej?
<smrcek> ja vim proc, tebe porad nekdo otravuje vid?
<smrcek> jeste ze nejsem takovej vtiravej ze jo?

Komentář: smrcka mam stejnak rad :D

<Termi> HEJ
<Termi> normalne
<Termi> beze srandy
<Termi> sem tedka slysel mluvit z obyvaku hlasy
<Termi> fakt
<Termi> hej
<Termi> nedelam si prdel
<Termi> :D
<Termi> DPC
<Termi> Spatni smajlik
<Termi> jediny kery umim
<DooBee> :-D

Komentář: Bál se sám doma :D

<ona> chceš něco neobvyklého? :)
<on> no já nevím :D
<ona> ja myslela ze urcite :)
<on> tak asi jo :) ale nevím co :D
<ona> vymysli neco :) romantickeho :)
<on> namalujeme si znak na hlavu a budeme dělat že jsme auta :)
<ona> to opravdu chces delat?? :)
<on> jooo :) a budeme u toho bručet a honit se a vítěz závodu získá zlatý píst :)
<ona> ale ja jsem myslela na neco jineho :)
<ona> ale dobre :D

<a> hele proč u tý Yamahy nemáš stojánek? vždyť to pořád musíš opírat někde o zeď...
<b> ty vole viděl si někdy vostrou krosku se stojánkem? to je jak Ferrari v kombiku :D

Komentář: vysvětlení

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.