Nejlepší hlášky

<kraken> od 8 jdou prváci a pak až my
<Boris> abyste nebalili prcačky ne?
<Boris> prvačky

Komentář: nový název pro prvačky :D

<a> tak uz mame dve zlaty!
<b> njn, vim... Ze strelby, ne?
<a> beztak jsou to cheatri

Komentář: Degenerace

<a> kua ja už som nejaký zdegenerovaný, naťukám google.sk a potom hneď do googla dám vyhľadať google.sk

Komentář: tak treba! :D

<Lieff> se mi nak posralo icq..
<Klima8> to je posraný odjakživa...

Komentář: njn QIP 4ever no icq no problem ;)

<Bojda> a tak se mě zeptal, proč jsem to tam napsal...
<Bojda> tak jsem mu odpověděl, že proto, aby se zasmál :)
<Bojda> a tak mi nakonec dal za tři :D

Komentář: místo slohovky na pět stran odevzdat básničku na pět řádků - tomu říkám nespravedlnost

<deny> Víte, jaký je rychlostní limit při sexu?
<pecka> tam zpatky tam zpatky
<deny> 68. Při 69 už se musíte otočit
<pecka> ceho m/s???

Komentář: :))

<a> vycerpavajici den... navic sem musel celej den pit jedno kafe za druhym a nic sem nejedl
<b> njn
<a> si rikam, jestli je vubec biologicky mozny, abych dneska sral neco jinyho nez kavovy zrna
<b> hm, tak dik, uz vim odkud pochazi to levy kafe z lidla, co nam kupuje matka :-!

<a> Jak mam udelat screenshot kdyz mi nefunguje cudlik Print Screen?
<b> Oprav cudlik Print Screen

<a> Hlavne na ni nevybal, ze jeji pica je cerna jako console v ubuntu
<b> to ne, chytrosti o kompech si snad radsi odpusitm :-D
<a> I kdyz muzes ji rict, ze ma krasnej hardware a ze te rajcujou ty dva jeji cudliky na reset
<b> jo a pak dojde k chybe softwaru ne?
<a> Vetsinou jo, protoze zensky jsou na windowsu...
<b> asi to bude treba vzit pres terminal, prikazem...
<a> A blondynky na dosu, protoze umeji najednou delat jen jednu ulohu...
<b> shit, tohle je teda spinava blondyna, by mohl bejt 98
<a> Mozna je upgradovana na win me
<b> uvidime, no stejne uz to neni podporovany

Komentář: hardware a software xD

<a> jsem u serveru v brumkách
<b> hehe
<a> u toho šrotu hnusného
<b> jj, souhlas
<a> už na server nešáhnu pokud to nebude aspoò xeon
<a> 4 jádra
<a> a 4G ram
<a> a os windows server 08
<b> aha, uz chapu proc to melo mit 4Gb ram :-)

Komentář: Co by clovek nechtel...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.