Nejlepší hlášky
<a> zakladam raid na WC, tankuju ja, healuju taky ja a dmg nepotrebuju, port je
<a> ID 460
<b> co? :D
<a> du chcat
<geokoe> lol? jede mi to 900 kB/s a jeste ke vsemu ze stahuj.cz O.o
<Spider> chtej se te co nejdriv zbavit ^^
Komentář: icq
<lukyn> Dneska mě matka dostala tvl...
<karlos> Proč? :D
<lukyn> sem se v pokoji docela nahlas rozčiloval, protože mi spadly Windows a matka prej: Prosimtě, co tady tak vyvádíš? já na to, že mi spadly Windows.. a ona prej: Tak si je posbírej, budu luxovat!
Komentář: No jo, rodiče vědí přece všechno nejlíp...
<Buris> akorat ted potrebuju jet na nove sady a nemam u sebe ani korunu
<Buris> toz uvidime jak to dopadne
<Pupek> co tam?
<Buris> na plasmu
<Buris> byli sme s hawlasem na sperma a poslali nas pryc ze az pristi tyden
<Buris> prej maluji
<Buris> sem chtel rict ze my jim to tam vybilime
<Pupek> :D boze
Komentář: Verni zakaznici
<a> Som dva dni riesil ze preco mi v linuxe nejde mikrofon na skype. Preinstaloval som ovladace, konfiguroval som tak hlboko az som nechapal. Po dvoch dnoch som zistil ze som mal mikrofon zapojeny v zlej dzure :)
Komentář: Programator :)
<a> ja s tebou ale spat nebudu, nemam na to chut
<b> Ptát se nebudu, prostě tě znásilním. :D
<a> ne to taky nechci
<b> Přesně o tom znásilnění je. :)
Komentář: jednou večer s kamarádkou na icq :)
<a> Už vím co dokáže zabránit vztahu na delší vzdálenosti...
<b> Co ?
<a> Benzín.
<a> a sakra mám průser...
<b> jakej průser?
<a> pustil sem si Shrimpa a nedomyslel basy, dal si to nahlas a.. no a víš jak tu bydlí ten fízl? :D
<b> kterej? :D :D :D :D
<a> takovej divnej... no to je jedno, tak mi teď pískal pod voknem, mě to nedošlo, tak sem to dal ještě nahlas :D
<b> to je vůl :D
<b> co ti udělal? :D
<a> nic, řekl, že občas to tu chce oživit, ale že bych to teď měl trochu ztlumit xDD
Komentář: 23:47 v poklidný čtvrti města :D
<a> hele a co v egyptě?
<b> no super dovča hlavně ty ženy tam :P
<a> v čechách jsou lepší
<b> je tam hodně "plochých hrudníků"
<a> šak říkám
<b> a líbí se mi proto, že když tě taková žena obejme dostaneš se blíž k jejímu srdci :3