Nejlepší hlášky

<a> zakladam raid na WC, tankuju ja, healuju taky ja a dmg nepotrebuju, port je
<a> ID 460
<b> co? :D
<a> du chcat

<geokoe> lol? jede mi to 900 kB/s a jeste ke vsemu ze stahuj.cz O.o
<Spider> chtej se te co nejdriv zbavit ^^

Komentář: icq

<lukyn> Dneska mě matka dostala tvl...
<karlos> Proč? :D
<lukyn> sem se v pokoji docela nahlas rozčiloval, protože mi spadly Windows a matka prej: Prosimtě, co tady tak vyvádíš? já na to, že mi spadly Windows.. a ona prej: Tak si je posbírej, budu luxovat!

Komentář: No jo, rodiče vědí přece všechno nejlíp...

<a> hm, mam kopec roboty
<a> a este sa stiham aj nudit

<Buris> akorat ted potrebuju jet na nove sady a nemam u sebe ani korunu
<Buris> toz uvidime jak to dopadne
<Pupek> co tam?
<Buris> na plasmu
<Buris> byli sme s hawlasem na sperma a poslali nas pryc ze az pristi tyden
<Buris> prej maluji
<Buris> sem chtel rict ze my jim to tam vybilime
<Pupek> :D boze

Komentář: Verni zakaznici

<a> Som dva dni riesil ze preco mi v linuxe nejde mikrofon na skype. Preinstaloval som ovladace, konfiguroval som tak hlboko az som nechapal. Po dvoch dnoch som zistil ze som mal mikrofon zapojeny v zlej dzure :)

Komentář: Programator :)

<a> ja s tebou ale spat nebudu, nemam na to chut
<b> Ptát se nebudu, prostě tě znásilním. :D
<a> ne to taky nechci
<b> Přesně o tom znásilnění je. :)

Komentář: jednou večer s kamarádkou na icq :)

<a> Už vím co dokáže zabránit vztahu na delší vzdálenosti...
<b> Co ?
<a> Benzín.

<a> a sakra mám průser...
<b> jakej průser?
<a> pustil sem si Shrimpa a nedomyslel basy, dal si to nahlas a.. no a víš jak tu bydlí ten fízl? :D
<b> kterej? :D :D :D :D
<a> takovej divnej... no to je jedno, tak mi teď pískal pod voknem, mě to nedošlo, tak sem to dal ještě nahlas :D
<b> to je vůl :D
<b> co ti udělal? :D
<a> nic, řekl, že občas to tu chce oživit, ale že bych to teď měl trochu ztlumit xDD

Komentář: 23:47 v poklidný čtvrti města :D

<a> hele a co v egyptě?
<b> no super dovča hlavně ty ženy tam :P
<a> v čechách jsou lepší
<b> je tam hodně "plochých hrudníků"
<a> šak říkám
<b> a líbí se mi proto, že když tě taková žena obejme dostaneš se blíž k jejímu srdci :3

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.