Nejlepší hlášky
<ona> A co budem dělat ?
<on> Unesu tě v nákupním košíku.. :P
<ona> Ale to bude mojí mamince smutno :O
<on> Neboj, pošlu jí tvoje prsty..
<Randalf> Ahoj, proč si dneska nebyla na bio?
<Sertesovy> Ale, musela jsem si jít na někoho otevřít hubu...
<Randalf> Cože? :( Na koho?
<Sertesovy> Na zubaře :D
<a> LooL
<a> sem se teďka bavil u nás s kámošem o tomže si jdu zejtra zase zapíchat se starou :)
<a> ...a najednou tam vběhne matka a řekne:
<a> DOKUD SE NEPODIPÍŠEŠ TY UČEBNICE TAK NIKOHO PÍCHAT NEBUDEŠ.
<a> a zabochla dveře :-D
<a> Nemas nejaku kludne aj starsiu hru co by bola v cestine... nieco na typ takej tej klikacky co tam chodis a vypravas a tak... neviem ako sa to vola ten zaner... adventura ze by?
<a> Vies take ze len mysou sa tam v pohode presuvam a sem tam nieco zoberiem... potom to pouzijem... Skombinujem...
<b> to mozes ist do chladnicky ku vam, tam tiez sem tam nieco zoberies... potom to pouzijes... skombinujes
<a> mam ját spát? xD
<b> proc
<a> to je fakt
<a> zabírá to čas
<b> *lol*
Komentář: neni to pravda? xD
<a> jak se dari?
<b> ale sere me to uz ctyri dny su na ctvrte misi a zas me proste propichali vcechny domecky mi vypalili a chudaky nevolniky rozstrileli...
<Doug> zdar
<Doug> prave se mi přidal skill v opravovani kompu +3
<Doug> a zjistil sem jednu vec
<Doug> ze kopat do hdd uz radsi nebudu
-!- Doug has quit
<YouSweet> zdarec :)
<Anubis> zdar
<Anubis> chces neco?
<YouSweet> ne a ty? :D
<Anubis> ne
<YouSweet> tak zdar
<Anubis> zdar
-!- Anubis has left
Komentář: Rozhovor sourozenců, které dělí pouhá zeď
<Lestat> fakt nemáš zač jako prvni rada je vždy zdarma :D
<Absolutix_TC> aha, tak už se na nic neptám :D
<Lestat> štrosk?
<Absolutix_TC> co? :D
<Absolutix_TC> jdi do píče :D
<Lestat> 50,- :D
<Lestat> dojebaaaaaaaaaaaanyyyyyyyyyy :D :D
Komentář: Dostal mě :))