Nejlepší hlášky

<ona> A co budem dělat ?
<on> Unesu tě v nákupním košíku.. :P
<ona> Ale to bude mojí mamince smutno :O
<on> Neboj, pošlu jí tvoje prsty..

<Randalf> Ahoj, proč si dneska nebyla na bio?
<Sertesovy> Ale, musela jsem si jít na někoho otevřít hubu...
<Randalf> Cože? :( Na koho?
<Sertesovy> Na zubaře :D

<a> LooL
<a> sem se teďka bavil u nás s kámošem o tomže si jdu zejtra zase zapíchat se starou :)
<a> ...a najednou tam vběhne matka a řekne:
<a> DOKUD SE NEPODIPÍŠEŠ TY UČEBNICE TAK NIKOHO PÍCHAT NEBUDEŠ.
<a> a zabochla dveře :-D

<a> Nemas nejaku kludne aj starsiu hru co by bola v cestine... nieco na typ takej tej klikacky co tam chodis a vypravas a tak... neviem ako sa to vola ten zaner... adventura ze by?
<a> Vies take ze len mysou sa tam v pohode presuvam a sem tam nieco zoberiem... potom to pouzijem... Skombinujem...
<b> to mozes ist do chladnicky ku vam, tam tiez sem tam nieco zoberies... potom to pouzijes... skombinujes

<a> mam ját spát? xD
<b> proc
<a> to je fakt
<a> zabírá to čas
<b> *lol*

Komentář: neni to pravda? xD

<a> jak se dari?
<b> ale sere me to uz ctyri dny su na ctvrte misi a zas me proste propichali vcechny domecky mi vypalili a chudaky nevolniky rozstrileli...

<Doug> zdar
<Doug> prave se mi přidal skill v opravovani kompu +3
<Doug> a zjistil sem jednu vec
<Doug> ze kopat do hdd uz radsi nebudu
-!- Doug has quit

<YouSweet> zdarec :)
<Anubis> zdar
<Anubis> chces neco?
<YouSweet> ne a ty? :D
<Anubis> ne
<YouSweet> tak zdar
<Anubis> zdar
-!- Anubis has left

Komentář: Rozhovor sourozenců, které dělí pouhá zeď

<frydek> co je OMG? On Ma granat?

<Lestat> fakt nemáš zač jako prvni rada je vždy zdarma :D
<Absolutix_TC> aha, tak už se na nic neptám :D
<Lestat> štrosk?
<Absolutix_TC> co? :D
<Absolutix_TC> jdi do píče :D
<Lestat> 50,- :D
<Lestat> dojebaaaaaaaaaaaanyyyyyyyyyy :D :D

Komentář: Dostal mě :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.