Nejlepší hlášky

<ona> celá vládá je na posrání....všechny politiky bych rozmixovala a začla z nich vyrábět lék proti zácpě

<a> miluju, když mi sw napíše thenkjů za zakoupení
<b> přesně
<b> nic člověka nepotěší víc, než děkovačka za kreknutí

<Ona> Moja mamina chce aby som Ťa pozvala knám že ta chce spoznať
<On> To aby som sa začal báť?!
<Ona> Vravela, že chce vidieť toho človeka, ktorému stojím za to že sa trepe z "A" do "D" aby sedel so mnou na lavičke keď je vonku -4, že ti musí dohovoriť aby si prestal robiť debiliny a spamätal sa!
<On> no fajne tak nakoniec som ja ten debil... to je aký luxus... a to ma ani nepozná... to je v celku zlé...
<Ona> Ale nie, ona sa len čuduje že ti za to stojím
<On> Aha tak ona vlastne podcenuje teba a nie mňa… Tak to potom nieje až také zlé!!!

<A> Čau, tak se mi narodila včera sestřenka...
<B> Super, a je to kluk nebo holka?

<a> sakra
<b> co je?
<a> pátek
<b> sakra

Komentář: ...aneb debata na úrovni

<a> Tak co, jak se ti líbil ten film?
<b> Jo ten...no, já už byla asi trochu opilá a viděla jsem titulky dvojitě, takže z toho moc nemám.
<a> Drahouši, ale ten film byl dabovanej...

<a> chcem už prevetrať snowboard
<b> daj ho na balkón

<komar> mas rada lizatko jo? :P
<Mišička> no nejradsi mam lizatko prdel... to barevny :)
<komar> jj prdel je dobra :) jak ji lizas a ona pomalu meni barvu a nakonci je z toho zvejkacka :D :D boze to je nechutnej dvojsmysl :D

Komentář: failed...

<Michal> dneska ti povim co se mi stalo v Electro Worldu
<Gillian> a co?
<Michal> mno
<Michal> du tam
<Michal> a hledam to 10 minut
<Michal> nenajdu tak se zaptam toho pracovnika kde sou sluchatka
<Michal> tak ze me tam zavede
<Michal> a dovedl me k prackam
<Gillian> LOL :D :D :D :D :D :D
<Michal> tak mu rikam ze chci to na hlavu
<Michal> a ukazal na feny
<Gillian> Bože :D :D :D :D
<Michal> tak ze chci sluchaaatka pro boha
<Michal> tak me zavedl k tem k pocitacum
<Michal> jak maj mikrak
<Michal> tak sem se ho zeptal jestli tam maj i ty normalni dvoudilny
<Michal> a on ze jo
<Michal> tak dem
<Michal> a zastavime se u fotaku a pta se me jestli nechci fotak...

Komentář: Klasický proces nákupu sluchátek...

<a> idem sa sprchovat
<a> dneska som nasla kacicku s ktorou som sa kupala ked som bola mala :D
<a> asi sa tam zdrzim :D
<b> chudak kacicka
<a> :D preco chuda kacicka ved sa bude kupat po dlhom case
<a> so mnou :)
<b> ved prave :D

Komentář: chvilu bolo ticho :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.