Nejlepší hlášky
<a> Jsi tam? Potřebuju pomoct.
<b> Hm, s čim?
<a> Učim se tu angličtinu a nevíš co může znamenat "speech the rapist"?
<b> To tam máme? No..rapist je ten kdo znásilňuje ne?
<b> Ale nějak mi to nejde dohromady
<a> počkej, beru zpět! Já píšu jako prase..Ono je to "speech therapist"! :D
Komentář: ..čili logoped
<a> tak jsem byl prakticky celej víkend bez internetu
<b> jak to?
<a> uprostřed psaní on-line přenosu z hokeje se můj provider rozhodl, že jsem zavirovanej spammer a blokli mě
<b> ty copak nemáš antivir?
<a> to je na tom to nejvtipnější... mám Ubuntu!
Komentář: když máte dobrého providera...
<a> Šestiletý chlapec z Colorada nešťastnou náhodou uletěl v balónu naplněném heliem. Jeho devadesáti kilometrovou cestu sledovala v přímém přenosu televize MSNBC, přerušila kvůli tomu i projev Baracka Obamy. Balón po dvou hodinách přistál, chlapec v něm ale nebyl. Je možné, že vypadl, protože košík nebyl uzamčený.
<a> jake jsou dalsi moznosti, nez ze vypadl?
<b> :-D asi ze shorel
<a> budu shazovat strom i :/
<b> jaky? na te zahrade nekde j?
<a> jj jabloň
<b> tak bacha na sebe
<a> nejsem amatér
<b> posledni veta pred smrti:D
Komentář: doufám že nemá pravdu:D
<a> Jdete zitra do skoly?
<b> Jo, dokonce se i ucime... Kvuli statnimu smutku.
<a> Coze?
<b> Asi abychom byli taky smutni...
<a> Kámo,dneska sem se opravdu zasmál
<b> povídej:)
<a> V Americe prej nějakej zloděj vykrádal barák,uviděl tam zapnutej počítač tak se tam frajer přihlásil na facebook.No zapoměl se odhlásit.Takže když tam pak přišli cajti tak tam roztlemenej jeho profil přes celej monitor xD.Takže New Yorský policie neměla s jeho dopadením velkej problém xD
<b> xD xD xD lool
Komentář: závislost na facebooku :)
23:12 <a> to jsem ještě nežral, dámy a pánové...otec tu v županu běhá po bytě se sestrou na zádech a zpívá něco o aeroplánu, zatímco sestra vříská jak na lesy...
23:21 <a> už je to v pohodě, v záchvatu blbosti vyběhli na chodbu před byt, tak jsem za nima zavřel dveře...
23:45 <a> a hele, bušení na dveře ustalo...mám je pustit dovnitř?
Komentář: Ticho tady bude!
<a> (posílá odkaz na fotku jedný holky - odvážná fotka, holka hodně nalíčená)
<a> tahle taky dobrá
<b> ty we ta je jak omalovánky
<a> ideál
<b> ta by ti ho pokouřila a měl bys ho jak protaženého vodovkama
Komentář: ten to rozsek