Nejlepší hlášky

<a> Jsi tam? Potřebuju pomoct.
<b> Hm, s čim?
<a> Učim se tu angličtinu a nevíš co může znamenat "speech the rapist"?
<b> To tam máme? No..rapist je ten kdo znásilňuje ne?
<b> Ale nějak mi to nejde dohromady
<a> počkej, beru zpět! Já píšu jako prase..Ono je to "speech therapist"! :D

Komentář: ..čili logoped

<ONA> Už se zase hádáme..
<ON> Ne, nehádáme!

<a> tak jsem byl prakticky celej víkend bez internetu
<b> jak to?
<a> uprostřed psaní on-line přenosu z hokeje se můj provider rozhodl, že jsem zavirovanej spammer a blokli mě
<b> ty copak nemáš antivir?
<a> to je na tom to nejvtipnější... mám Ubuntu!

Komentář: když máte dobrého providera...

<a> Na co koukáš?
<b> Nezapomeň na mě
<a> Nezapomenu, na co koukáš?

<a> Šestiletý chlapec z Colorada nešťastnou náhodou uletěl v balónu naplněném heliem. Jeho devadesáti kilometrovou cestu sledovala v přímém přenosu televize MSNBC, přerušila kvůli tomu i projev Baracka Obamy. Balón po dvou hodinách přistál, chlapec v něm ale nebyl. Je možné, že vypadl, protože košík nebyl uzamčený.
<a> jake jsou dalsi moznosti, nez ze vypadl?
<b> :-D asi ze shorel

<a> budu shazovat strom i :/
<b> jaky? na te zahrade nekde j?
<a> jj jabloň
<b> tak bacha na sebe
<a> nejsem amatér
<b> posledni veta pred smrti:D

Komentář: doufám že nemá pravdu:D

<a> Jdete zitra do skoly?
<b> Jo, dokonce se i ucime... Kvuli statnimu smutku.
<a> Coze?
<b> Asi abychom byli taky smutni...

<a> Kámo,dneska sem se opravdu zasmál
<b> povídej:)
<a> V Americe prej nějakej zloděj vykrádal barák,uviděl tam zapnutej počítač tak se tam frajer přihlásil na facebook.No zapoměl se odhlásit.Takže když tam pak přišli cajti tak tam roztlemenej jeho profil přes celej monitor xD.Takže New Yorský policie neměla s jeho dopadením velkej problém xD
<b> xD xD xD lool

Komentář: závislost na facebooku :)

23:12 <a> to jsem ještě nežral, dámy a pánové...otec tu v županu běhá po bytě se sestrou na zádech a zpívá něco o aeroplánu, zatímco sestra vříská jak na lesy...
23:21 <a> už je to v pohodě, v záchvatu blbosti vyběhli na chodbu před byt, tak jsem za nima zavřel dveře...
23:45 <a> a hele, bušení na dveře ustalo...mám je pustit dovnitř?

Komentář: Ticho tady bude!

<a> (posílá odkaz na fotku jedný holky - odvážná fotka, holka hodně nalíčená)
<a> tahle taky dobrá
<b> ty we ta je jak omalovánky
<a> ideál
<b> ta by ti ho pokouřila a měl bys ho jak protaženého vodovkama

Komentář: ten to rozsek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.