Nejlepší hlášky
<a> Jsem se právě dozvěděl jednu unikátní hlášku z čajovny...
<a> <c> jednou nabízel jedné ženské kalabasu, a tu je potřeba občas prolít horkou vodou, pak karamelem a ona se zatáhne a nevlhne.
<a> Ta ženská tomu moc nerozumněla a to i přestože se ji to <c> snažil všemožně vysvětlit.
<a> Nakonec <c> prostě řekl: "No, tak když vám zvlhne, tak sem přijďte a my vám to uděláme..."
<a> <c> si to hned neuvědomil, ale v kuchyni byli tři čajovnící, na které když se ohlédl a viděl jak se tam válí smíchy...
<b> Tak u toho bych chtěl být :-D
<a> došel jsem k zajímavému závěru.
<b> to bude mega :D
<a> mini :D
<a> Uklízení by SŠIEŘ:
<a> dopiju litrovou kofolu... sedím ale u katedry a koš je na druhé straně třídy... tak se s tím neseru a hodím to po někom a nestarám se... chvilku leží na zemi, chvilku lítá vzduchem a potom s tím někdo mlátí někoho... nakonec záhadně skončí v koši ani nevíš jak... :D
Komentář: SŠIEŘ Rožnov p. R.
<a> budem zítra psát z češtiny?
<b> že bys jako nepřišel?
<a> že bych jako přišel
Komentář: rozvrh na míru...
<a> a víš co jsem právě zjistila? že Beruška neumí lézt proti větru
<b> co?
<a> nějakým záhadným způsobem se mi na stůl dostala Beruška... a já na ni foukám a ona neleze proti větru
<b> t seš pako
<b> vždyť tam sněží!!!
<a> já vím, ale nevím jak se mi sem mohla dostat :-/
<a> a ta Beruška ma navic jenom 2 těčky... asi bude nějaká nemocná
<on> bych ti dal nějaký analgetika, aby ti to bylo jedno...
<ona> analgetik je kdo?
<a> načo je v recommended DVD-ROM?
<b> to je pro ty co si to koupí
Komentář: diskusia o Windows 7 :D
<a> ukládáš historii?
<b> jo
<a> až budem staří dedci
<a> tak si to vytisknem
<a> a budem číst
<a> a vzpomínat!
<b> a smicham dostanu skoliozu patere
<a> teď přemýšlím, jestli se mám napíš
<a> *napít
<a> a to mám flašku asi deset centimetrů od ruky
<a> má to podle Tebe smysl?
<b> jo
<a> do prdele!
<a> teď jsem se polil
<a> fakt díky za radu :-|
<a> joj no, sa nehnevaj... ale tak ked mi vies poradit, ako sa v LaTeXu pise CSc. tak sa ti budem plne venovat :)
<b> z latexu su kondomy nem?
<b> ja radsej durexy ako pepino napr
<b> abo take fajne nejake vonavucke... hm
<b> s tebou by som si dal povedat, honey
<b> dufam ze to nik iny okrem teba necita :-P
Komentář: nie je LaTeX ako latex
<a> Co tam tak zbesile klikas?
<b> To vis Corel, no!
<a> Je mi to jasny. :oD
Komentář: Rozhovor dvou grafiku pres kancelare po ICQ, <b> hral na netu hru v prac. dobe.