Nejlepší hlášky
<a> co tu zase děláš
<b> volno
<a> studentský?
<b> nn winčiho
<b> matka me prinutila abych zustal doma, ze pudu chlastat, tak abych byl vyspalej:)
<a> Hoj, mám dotaz, čteš knížky??
<b> Myslíš ty podložky pod myš když jsi s notebookem v posteli? Tak ty ne, čtu jen televizní programy
Komentář: Každý vidí jiný účel
<a> Zdravím, nevíte jestli UTPčko unese váhu člověka?
Komentář: Zoufalý student teleinformatiky
-!- <a> has joined #chat
<!> Pravidlo tohoto chatu: Zakázáno se zde zmiňovat o jakékoliv hře
<a> Lol, to je divný pravidlo
-!- <a> was kicked from #chat by Admin [Porušování pravidel]
<a> zítra šlapu 20 kiláků a pak ještě prohlídka zámku
<a> chtěl jsem tam vzít nějakou slečnu na romantiku, ale žádná p*ča se mnou nechtěla jet
Komentář: opravdový romantik :D :D
<a> lol já sem dement..
<a> mamka mě poslala ať du vyníst koš.. tak jdu
<a> dojdu k popelnicím a řikam si že sem asi na něco zapomněl
<a> já blbec sem zapomněl koš...
<ona> Hele slyšela sem,že nějakej člověk zasadil strom vzhůru nohama a že se mu z větví udělaly kořeny...dobrý ne?
<on> No to je asi tak jako kdybych ti do země zahrabal hlavu a řek bych ti ať dejcháš prdelí ;)
<A> Nedávno mne rozesmál kamarád.
<A> Přišla mu dcera ze školy a že prý chce počítač, aby měla taky Facebook jako její spolužačky. Prohlásil že uchopí velkou Book, flákne jí s ní přes Face a počítač k tomu ani nepotřebuje.
<a> Lenicko, s dedou ti prejeme vsechno nejlepsi k tem tvym ctrnactym narozeninam, hlavne hodne zdravicka a stesticka.Doufame, ze se ti to na te olympiade vyjde. Mej se hezky a pozdravuj doma.
<b> Babi to sis nejspis spletla cislo..Lencino cislo je 732452***
<a> Nemas zac. budeme ti drzet palce.
Komentář: Tak takhle dokonale ovládá mobilní telefon moje babička !
<a> DE TO HELE TAK KDY SE STAVÍŠ Z HOLKAMA UŽ SE BAVÍM TAK BUDEME ZASE 4
<b> bez caps locku by to neslo?
<a> co???
<b> nic
<a> A KDY TEDA