Nejlepší hlášky

<a> Já jet autem do Ruska, tak si na střechu přidělám kameru s rybím okem, aby měla záběr pokuď možno 360°.
<b> Já jet autem do Ruska, tak si na střechu přidělám MG-42…

<ZechY> á zdravíčko potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty
<ZechY> stávající mi už dosloužívá (přehřívá se dost) při normálním chodu (bez zátěže, bez hraní, jenom čistě když mám zaplej net icq + skype atp..) tak má teplotu +/- 70 °C
<B30wu1f> tak dej battlefield :D a zajdu na špekáčky

<ona> Líbiš se mi
<on> Taky si hezká
<ona> Budeme spolu chodit?
<on> Kam?

<John> čo robiš?
<igor> počuvam metal
<igor> a mamu
<igor> čo je skoro to iste

Komentář: skoro to isté :DDD

<a> Čus, no neuvěříš co se mi dneska zase stalo za trapas...
<b> no tak povidej :-D
<a> Takže sme dneska byli s Klárou v bazénu, no a všechno bylo v pohodě až do tý chvíle, kdy sem si chtěl skočit ze skokánku.
<b> boze co z toho vyleze
<a> Měl jsem ten den nový plavky. vybral sem si samozřejmě ten největší a nejkrásnější skokánek a skočil šipku.
<a> Jenomže jak jsem skákal a měl jsem ty nový, o trochu větší plavky, tak při nárazu do tý vody mi ty plavky normálně spadly a já skončil celej nahatej v bazénu hledajíc plavky.
<b> bozeee proc sem nesla s vama :D
<a> ...takže tam všichni včetně Kláry stáli kolem toho bazénu mrtví smíchy.
<a> už nikdy nejdu do žádnýho bazénu!

<a> skoda ze niesom na svk, nezazijem tie oslavy ked pojdete hokejistov vitat na letisko
<b> :-D
<b> a: este s normi zahraju zajtra ;-]
<a> b: nevadi, ale tu radost s vyhry nad madarskom nam uz nikto nezoberie

Komentář: CZ-SVK 8:0

<a> no máš mě přečtenou no :))
<b> tebe nejde mít přečtenou ... když si tě představím jako Knihu jsi taková ta měkoučká roztomilá růžová knížka pro děti ve které musí princ zachránit princeznu před drakem,v půlce přiletí kosmická loď a vyhladí celou planetu kromě pár přeživších schovaných v protiatomovém bunkruv závěru se řeší znovuosídlení světa a mimomanželské aférka jedné obyvatelky bunkru.Poslední věta knihy je "páni to byl ale zvláštní sen, řekl si v duchu mach, vstal, oblékl se a odešel na návštěvu k rákosničkovi "

<a> Má představa vyvážené stravy je pivo v každé ruce.
<b> Hlavne aby obe piva mela 12°

<a> ty jo, na YT je takových věcí..Zrovna sleduju něco ohledně všemožných konspirací a došel jsem na velkou věc :D a sice že když někdo věří konspiracím, někdo tomu co ho učili ve škole.. kdo z nás má to právo říct "toto je pravda a takto to bylo"? Co přesně je pravda a jak to kdo může dokázat?
<b> hej taky umí váš pes běhat dokolečka v hrncu?

<a> Čus jsi tu?
<b> jsem no ?
<b> a nebo možná taky ne.
<a> To zní jako Schrödingerova kočka.

Komentář: Teorie Schrödingerovy kočky.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.