Nejlepší hlášky

<a> weeeeeeeeei 0 1 :D
<b> co 0 1
<a> hokej :D
<b> pre nas ?
<a> jj, 0:1 pre nas :D
<a> my mame tu NULU :D

<TobyAss> Ahoj
-!- b has quit
-!- c has quit
-!- d has quit
<TobyAss> coe?
-!- e has quit
-!- f has quit
<TobyAss> to je zase nalada
-!- g has quit

Komentář: njn, lol

<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer
<Itachi> nejsem spamer

<Beast> hele nemas vizinku? 
<Beast> ze bych si potreboval rozkapat oci
<Sane> vizinku nemam, ale s rozkopanim bych pomoct moh :D

<a> predavam mumiu... :)
<b> holku? :D
<a> jo
<c> eh?
<c> nejaka dokumentace k ni? :)
<b> jj
<a> na fotkach vyzerala tak pekne celkom :D v skutocnosti to tak nie je a teraz sa jej musim zbavit... ona sa asi zblaznila
<d> foto foto
<b> a kolik za ni chces? :D
<b> a jak dlouho dvas dobu na vyzkouseni :D
<d> zaruka :D
<a> zadarmo
<b> to bude nejaky mlady ucho
<a> na veky
<a> :D
<b> za odvoz? :D
<a> 18
<a> zober si ju a nevracaj :D
<b> 18? To by slo
<a> to si na tom tak zle?
<a> :D
<b> :D
<b> myslis ze budu jezdit na Slovensko? :D Dneska je april ;-) :D
<a> //foto// to oko nema mensie keby ste mali na to pripomienky :D
<c> O_o
<c> hraje hokej?
<c> podle nosu :)
<b> ne, boxuje za uhelny sklady
<a> :D :D :D asi ano
<a> ze som si tam ten nos nevsimol :D
<a> az neskoro :D
<a> nikto nechce chjo :D budem sa jej musiet zbavit sam
<d> jaky je to rok vyroby?
<b> se nezbavuj, dokud si nenajdes lepsi model
<b> pokud ji je 18 tak 1991
<b> nebo 1990
<a> 90
<a> pockam si na srotovne :D
<b> :D
<a> ale toto sa len mne moze stat :D
<c> jakou ma vybavu?
<a> 2x airbag, a málo žere
<c> a co emise? kouri? :)
<b> :D
<d> :))))
<a> :D :D
<a> malo zere to je pravda
<d> neodpovedel si na otazku
<a> nenarocna ale to nestaci :D
<a> nekouri :D
<a> zatial
<a> ani nebude
<d> :/
<a> dufam
<a> nikomu nic :D
<a> lebo to je strasne :D
<d> kolik polika?
<a> 3l/100km :D
<b> :D
<d> slusny :)

Komentář: Holka na prodej :-)

<a> potrebuji poradit. Mam fotku plysaka a potřebuji ho ve photoshopu nejak upravit, aby vypadal jako skutecnej.
<b> Jak jako?
<a> No zbavit ho plyse. aby byl proste hladkej.
<b> Jo aha :) Tak ho normálně Deplyšuj
<a> To je co?
<b> To je normální funkce photoshopu. Najdeš to ve filtrech
<a> Ok. Zkusim. Dík :-)
<a> Ty hovado!!! :-D :-D

Komentář: Prostě Deplyš :D

<Kryšpa> A ty máš photoshop koupený?
<Liszák> Jasně. .D.D Kde bych na něj asi tak vzal prachy? .D
<Kryšpa> Takže máš nějakou emo verzi na měsíc?
<Liszák> Jako s přidanýma funkcema?
<Liszák> Přidat patku, Žiletka-ostrá/tupá, Přidat pruhované štrample. Červeno-Černý Filtr a tak?
<Liszák> Nemám..

<Veronika> Průser
<Kléma> co se talo ?
<Veronika> došel kečup
<Kléma> Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Kléma> Teda to došel vlastně vám
<Kléma> tak to je cajk

<Crimson> Máš sa?
<b> good ty?
<Crimson> Ujde... Mám naspäť svoj komp
<b> gratuluju co sis na to vylil?
<Crimson> Matkinu zlosť
<b> ups
<Crimson> Ale zafungovalo, keď som jej povedal, že tam mám kdeaké programy čo potrebujem na technicky znejúce veci
<b> XD
<Crimson> nuž čo, vyhýbal som sa slovu Matrix, takže to znelo aj celkom reálne
<b> ted už ležím smíchy

Komentář: Vrátil sa mi, muj Milááášek

<Cure666> hele na serveru mame problem, kdyz chci dat nekomu ban tak to da vzdy ban nekomu jinymu nevis jak to fixnout?
<cypher> Google.
<Cure666> neco konkretniho
<cypher> Google.com

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.