Nejlepší hlášky

<Nitax> tak jo no hele ty mas nekde kod abc
<Fix> jakej kod?
<Nitax> no na cs na pc
<Fix> jako ty cheaty? :-D myslis A+B
<Fix> nn, nemam
<Nitax> username admin pasword adc
<Nitax> ne to ne
<Fix> a do ceho?
<Nitax> u pc
<Fix> jako jestli mam heslo v pc? :-D jj mam
<Nitax> hehe ja vim
<Fix> jakto to vis?
<Nitax> pokud me nastves tak ti ho muzu celej znicit a to nekecam
<Fix> jo? :-D ty umis s linuxem? :-D
<Nitax> a ted mas admin
<Fix> rika ti neco Fedora Core 8 werewolf? :-D
<Nitax> nene mam takovej ze ti spalim pc jakej chci je to svinarna ja vim
<Nitax> nene
<Fix> lol :-D a jak to pracuje jestli muzu byt zvedavej? :)
<Nitax> ee to si musis najit sam
<Fix> jak me to identifikuje? :) pres icq tezko co? :-D
<Nitax> pre icq ne ale jestli chces uz se na kompa nedostanes CHCES???
<Fix> jj
<Fix> klidne ;)
<Nitax> ale vis ze ti pak nepude
<Nitax> a to jse mi nechce ti to nicit to je svinarna
<Fix> jenom te jeste muzu ujistit nez to zmacknes, tak ze qip mi bezi ve fedore pod wine a z toho se na jadro linuxu nedostanes (i kdyby ses nedejboze dostal pres qip - coz s tvym shitskym klientem icq 6 pochybuju)
<Nitax> nj ja mam ale qip vis
<Nitax> a ja nepotrebuju pres icq
<Nitax> ale fakt me serte z banama a spalim to
<Fix> fakticky jo? :-D v tomhle vokne sviti nahore velky pismena ICQ 6 a kdybys aspon trochu znal qip tak vis jak to chodi
<Fix> jj spal mi processor ;)
<Nitax> ale nemusim se nabourat poslu ti data
<Nitax> omg to se musim prihlasovat na qip
<Fix> ja zadny data od tebe v zivote neprijmu, i kdyby to z icq 6 na qip slo
<Nitax> ja ho mam taky
<Nitax> ae to nejde pres qip vole
<Fix> na qip se neprihlasuje, prihlasuje se do site icq pres qip
<Nitax> ti data ti poslu pres net aniz bis o tom vedel chapes asi ne co
<Fix> tak uz to sakra udelej
<Nitax> pockam kdyz to chces tak do tejdne ti nepude cs serverver
<Fix> ja nechci spalit cs server, ale tenhle pocitac ;)
<Nitax> hehe ja mislel cs server
<Fix> jestli mi chces dokazat ze to ma nejakej ucinek tak to udelej ted a s mym pc
<Fix> "muj pocitac" - takhle neoznacuju server
<Nitax> ale jen pockej jednou to bude hele du pric du se ozrat na cary caw heslo atd vim takze to uz neni problem
<Fix> :) to se teda mas :)
<Fix> tak at nezakopnes a nerozbijes si hubu :-D
<Nitax> ale ty bis chtel skurvit kompa
<Fix> klidne to sem posli
<Nitax> hehe ses nakej blazen
<Fix> tak ok ja si te vyzkousim, vis neco o hackingu?
<Nitax> no moc ne jo ale todle sem se naucil u kamose
<Fix> fakt?
<Nitax> ten to umi posle ti takovi veci ze to ani nepoberes
<Fix> ok dobre, co potrebujes znat k takovemuto utoku?
<Nitax> tvoje ip
<Fix> ok, co dal
<Nitax> to mi staci pres ip uz zjitim vsechno o tvem kompu
<Fix> a co kdyz nebudu mit verejne ip
<Nitax> nemusis
<Nitax> ale je to tesi
<Nitax> ale ty mas verejne
<Fix> ok, tak zjisti moji IP ;)
<Nitax> 81.201.50.74
<Fix> musim te ujistit, ze tohle neni moje IP
<Fix> ja chci vedet IP meho pocitace
<Fix> z ktereho pisu
<Nitax> tak co ja vim to musim zjistit
<Fix> tak na co cekas?
<Fix> zjisti
<Nitax> musim pryc fakt heawle c
<Nitax> caw

<Lord_sp> ach bože proč... skočim pod vlak a bude klid...
<Lord_sp> co myslíš?
<matt32> skoč... bude :D

<a> učim se psát s hačkama ačárkama
<b> no to je krásný
<b> ještě ten pravopis
<a> jj
<a> to vipiluju
<b> vidim
<a> vypyluju
<a> sorry

Komentář: brácha... no comment

<a> To byl zase den v práci...
<b> Coppak? Povídej!
<a> No <c> si přinesl do práce šarartici
<b> a co?
<a> No když jsem ho viděl, jak jí pije, tak jsem si vzal ten návod a přečetl jsem si ho.
<a> pak jsem se ho s vážnou tváří zeptal, jestli ví, jak se to má používat?
<b> věděl?
<a> no zeptal se mě, že jak a já mu přečetl, že má užívat šest lžic deně
<b> kolik toho vychlastal? :D
<a> no on se kouknul na tu láhev kde byla poslední čvrtinka, poškrábal se na hlavě a řekl že radši půjde...
<b> :D:D příjemně strávené chvilky na záchodě :D

Komentář: prej to šlo rychle...

<a> Tvle, těch buzerantů je víc a víc.
<b> Nevěš hlavu, aspoň zbude víc holek na nás.

<a> Hey proč pořád jíš ty banány?
<b> Protože je z toho chutnější sperma
<a> A ty máš rád banány?
<b> Tak když jí to chutná...

Komentář: nemůžu...

<a> Udělal jsem nový Design náhled : http://... A chtěl bych se optat jestli by ho někdo nechtěl? Na ceně by jsme se dohodli..
<b> Promin ale to je opravdu děs...
<a> No, každý na to má jiný názor.. Já to dávám i na jiné fora, kde taky dělaji Designy pro hry a tam mi davali 8/10 a 9/10 A to oni dělaji lepší než ja.. Takže asi záleží na tom, kdo má jaký vkus.
<c> Nebolo to fórum pre zrakovo postihnutých ?

Komentář: Jedna z nabídek na webtrh.cz než zasáhl moderátor

<matka> umej nádobí
<syn> se mi nechce
<matka> pockej az budes mit nejakou holku, ta si s tebou uzije
<syn> pocitam s tim, ze si se mnou uzije, ale zase ji nepomuzu s nadobim
<matka> :D

<a> Znova ma vyhodili z miestnosti Rock and Roll
<b> A co si tam zase napísal?
<a> No tak jeden chlapík tam provokoval a ja..ehm..ako to povedať
<b> Tak čo si tam napísal?
<a> Bez nadávok?
<b> No hej radšej lebo veľa mňa je Máti :D
<a> Tak v tom prípade ma vyhodili bez dôvodu :D proste som nenapísal nič :D
<a> A pozdrav Maminku :D

Komentář: www.pokec.sk :D

<a> o & o defrag vysiel daky novsi ako 11ka?
<b> to neviem, ci vysiel
<b> ja mam 8.5
<b> ten cas ale letiii

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.