Nejlepší hlášky
<honzishek> Nazdárek.
<Gallar> Hello
<honzishek> Hej máš doma nějakou flešku?
<Gallar> Napoleon
<honzishek> To je nějaký druh flešky? :-D
<honzishek> FLEŠKA!
<honzishek> FLASHka, myslíme oba stejnou věc? :-D
<Gallar> a já myslel, že to je překlep :-D
Komentář: Překlep to nebyl :-D
<a> hi, jdem dnes zase kalit?
<b> a kam?
<a> no kam asi. k nám do sklípku, ale dneska bez bab!
<b> hmmm, ne dík mě bolí prdel jště ze včerejška...
<on> :-*!
<ona> ?
<ona> ty jo teď koukám na porno a ty dojdeš s pusou... to je jak kdybys mi an žízeň donesl chleba
Komentář: s kamoškou ve 2 ráno na ICQ ;)
<Marťas> nz :-) pro tebe všechno
<Yixi> v tomhle okamžiku si řikám "Sakra, proč on neni nějaká krásná blondýna" :D
Komentář: Neni to žádná síla, prostě mě napadlo zkusit štěstí
<a> včera tu byl sršeň... nejdřív vyletěl ven hned po tom co sem zhasnul, ale okamžitě se ten zmrd vrátil a eště nám rozjebal koště... po repelentu se jenom olíz. a stejně sem ho nezabil
<b> lol, btw. rozjebal koště?
<a> no, o strop ho rozmrdal :-D
<b> coze? koste? on unesl koste?
<a> nepotřebuju, aby někdo čuměl na muj kokotskej xicht :-D
<b> to máš pravdu
Komentář: diskuze o webkameře v notebooku :-D
<Samo> No som spet, mohol by si mi opat pomoct na dialku?
<Hati> musite ale spustit opat ten program
<Samo> Tak napis znovu tu adresu
<Hati> xxxx.sk
...
<Samo> Ale tu adresu co tu pises neda sa nanu kliknut
<Hati> napriek tomu ze to nieje klikatelne je to adresa :)
<Samo> No neviem co stym dalej preto napis este raz tak ze nato kliknem
<Hati> otvorte si prehliadac a pekne si to mozete napisat, vsak co sme, v amerike? :)
<Samo> No ja ano :) ved napis znovu tak ako predtym to bude jednoduchsie
<Samo> Pocuj ja som v prehliadaci a tam mas az 13 stranok kde je ten na dialkovu pomoc?
<Hati> vy ste to zadali do googla???
<Samo> Nie
<Hati> tak akych 13 stranok?
<Hati> www. xxxx.sk je iba jedna
<Samo> No dal som xxxx.sk do vyhladavaca a toto sa my otvorilo
<Hati> nie do vyhladavaca, zadajte to priamo ako adresu!
<Samo> Vravym napis tu istu adresu ako predtym a ja kliknem
<Hati> a just nie :-P
<Hati> pekne si zadate: www . xxxx . sk bez medzier do prehliadaca (nie vyhladavaca !)
Komentář: Amerika...
<noob> ty woe me dneska strelili
<antis> coze?
<noob> no postrelili me rikam, ses hluchej?
<antis> ne
<noob> to je vsechno co mi na to reknes?
<antis> jo
<noob> a to se me jako ani nezeptas jak se mi to stalo?
<antis> nezeptam proboha!
<noob> a proc jako?
<antis> ty woe, dneska si sel v Italii a za rohem na tebe vyskocil terorista a strelil te a nebo si woe byl na pousti 2 a pri pokladani bomby si to schytal? vzpamatuj se ty idiote this is just the game a uz mi nepis dpc a nech me hrat porad!
Komentář: Counter Strike is just game :D
<paces> Z0MBie: ja uz bloguju skoro 2 roky a furt me nikdo necte :D
<Emoxyd> Si málo kontroverzní. xP
<paces> nj, neni kazdej hulan :D
<Regis> ne kazdej dokaze napsat o tom jak neumi nakupovat a jeste to napsat tak aby to vypadalo ze za to muzou v obchode :D
Komentář: #xchat@nomi
<freez> tak ja se taky najim :P
<freez> nekdo vysypal popelnici
Komentář: #xchat