Nejlepší hlášky
<Bigstrong> na ploše mám jeden soubor, který vůbec nejde smazat
<Bigstrong> ale je to divné, soubor se jmenuje krvava-pomsta.avi a smazat proste nejde
<qacer> :D
<qacer> sa ti vysmieva
<a> zasraná tiskárna
<b> :D
<a> píše mi to že mám něco s kártrigem
<b> nj nemáš tam cpát vodovky :D
<Robyer> heh stahuju tu farnou z nejakyho fora... a tam reklama: "Gaylinka.cz, volej nonstop!" :D
<Robyer> ty reklamy jsou už fakt zaměřený na konkrétní uživatele :D
<Speedi> to má každej zpěvak určene reklamy, to je jasný, přece nebudou dávat reklamu na vybrátor u ewy a vaška :D
Komentář: Nová doba :-)
<a> poraď prosim nějaký prkno do 7k s vázánim...
<b> http://www.drevoonline.cz/drevoonline/******/Hoblovane-prkno-19-x-100-mm-delka-1-m
<a> vy nemate dnes (17.11.) prazdniny?
<b> nie, preco by sme mali mat v amerike volno na pamiatku neznej revolucie? lol.. to je ako ked sa ma tu v usa opytali ci na slovensku oslavujeme 4.jul
Komentář: 4.jul - Den nezavislosti USA
<Honza> jdeš už frajerko?
<Karolínka> Dojím.
<Honza> dodoj :D
<Karolínka> Dodoj.?
<Honza> řekla jsi že dojíš :D
<Karolínka> Jo :D:D:D:D:D:D:D
<on> joo, a jeste sem se dnes porezal pri holeni, nechtela bys mi to pofoukat?
<ona> chudacku malej a chces dat i pusinku?
<on> jj, ale to uz by pak byla kurba:-D
<ona> ty cune
<ona> ja vedela ze to reknes
Komentář: miluju cestinu a jeji dvojsmysly:D (a holky kdyz se cervenaj:D)
-!- a has joined
-!- a has quit
<b> nedělejte tady průvan dpc
Komentář: houkám z toho
<a> co mam robit ked mi usla fialova zebra a zjedol ju kvietkovany dinosaurus? pomooc :)
<b> ist na protidrogove
<c> skus psychosa
Komentář: aj tak sa da
<okurátor> jinak segra se stehuje jesi sem jeste nerikal
<okurátor> ze to prej se mnou nemuze vydrzet
<okurátor> takze mne ted rodina nak extra nemusi
<okurátor> dalsi duvod proc mne nenasirat :D
<awiQ> coze??? :D
<okurátor> jj
<okurátor> k babicce uz tam ma svuj pokoj
<okurátor> sme se o tom dneska bavili v kavarne se podivali na mne jak se k tomu vyjadrim a ja: Beru si tvuj monitor