Nejlepší hlášky
<a> to je v prdeli
<b> copak?
<a> víš jak mam ty dravé rybyčky a jak sem je asi dva dny nenakrmila páč sem na to zapoměla <a> jak se mi kvůli tomu začli požírat navzájem
<b> jj copak už se sežrali všechny? :D
<a> ne nesežrali já je předevčírem po těch dvou dnech nakrmila až moc a ty co zbyly se nafoukly a chcípli
<a> tu znám z porna
<b> tu bych voel
Komentář: Mr. GS a "herečka" Terra White :-)
<a> dival sas na saxanu?
<b> jasně že jo
<a> mela luxusni telo ty vole
<a> Hej kamo, fakt sem nezachapal :D
<b> Tys byl u toho Koziho co?
<a> No byl :D tvl sedime u notasu a ted jeho mama od pc: "Rostiku prosimte nevis kde je na klavesnici ch?"
Komentář: maminka
<a> ROFL tak teraz som sa z chuti zasial :D :D
<b> hehe no ked sa zasejes tak ta pridem popolievat :D
Komentář: mensi preklep :D
<a> Ahoj, porad nam nejede ten mail?
<b> Ano ano, je tomu stale tak...
<a> Hmm muzes o tom nejak vsem poslat zpravu, ze to nejede?
<b> Jo to by asi slo, ale myslim ze to pojede driv nez jim to Ceska Posta doruci...
<A> Stáhl sem si nový prohlížeč Safari.
<B> Jo? A jak se jmenuje?
<A> Safari.
<Temeraf> musim se dneska dukladně vykoupat abych tam aspon nesmrděl když už budu mit v hlavě nasrano
<Fuňas> Pusu si pak pořádně vypláchni...je to jedna z cest, kudy se ty hovna nejspíš povalí ven
Komentář: Večer před maturitou...
<ona> plosííím
<on> anoooo? :)
<ona> když tam mám tenhle status co tam vidíš napsaný?
<ona> já totiž nevím co to znamená
<ona> :-D
<on> Vidím tam "Přemýšlým"
<on> ...
<on> ty nevíš co to znamená?
Komentář: jojo... a tak to máte každej den :D