Nejlepší hlášky

<a> Chytřejší lidé víc souloží, fetují a ponocují, protože vědí, že je to dobré!
<b> hmm
<a> Pokud se vám zdá tahle teorie pochybná, tak málo souložíte, což znamená, že jste hloupí.
<c> Jako chytrý jsem dost, ale někdo souloží a fetuje za mě

<a> zdar, tak jak dopadlo rande? Byla sama doma?
<b> čus, jj byla :)
<a> no a? Povídej, přeháněj!! Dala? :p
<b> gentleman o takových věcech mlčí
<a> ty vole, tak mi to snad řekneš
<b> řek sem, že o tom nebudu mluvit
<a> něco špatně? :D
<b> (dobu mlčí)
<a> tak jsem se bavil na ICQ s <c> hele nezoufej, s tvrdým to prej umí každej :D

Komentář: friend support

<ona> to neni mozne ako moze jeden test skazit cloveku cely den
<on> ak je tehotensky, tak to hej
<ona> tehotensky to neni
<on> tak potom uz len IQ test

Komentář: FB konverzacia, skoro som umrel

<a> ten blbec si pořád vymějšlí kraviny
<a> minule jsme udělali metr těch béžovejch kachlí než si vzpomněl, že chce jinou barvu
<a> teď jsme od něj dostali reklamaci
<a> prej ten novej hajzl nesedí na jeho prdel

Komentář: Vymění záchod nebo zkopou prdel?

<a> vymenim sex fotky za cd key mafii 2

Komentář: k tomu komentár nie je potrebný :DD

<a> cus, koupil jsem si nahryznuty jabko
<b> fuj, a kolik stalo?
<a> 25
<b> 25 za nahryznuty jabko?jsi blazen?nebyl v nem cerv?
<a> pokud vim tak na Mac OS nejsou viry...

Komentář: neni jabko jako jabko

<matka> Žiješ?
<ja> Ziju matinko, zitra dopoledne me tam mas:-)
<matka> A budeš střízlivý?
<ja> Uvidíme :-)

Komentář: takhle to dopadá, když řeknu matce, že se někdy zastavim. Ale má mě prokouknutýho :-)

<a> člověče, když se koukám jak řídíš auto jenom v GTA tak si říkám jak ti proboha mohli dát řidičák?
<b> no tak tady za bouračky a zajetý lidi to dostávám body
<a> a v reálu ne?

<a> Je prdel poslouchat jak tu někdo dělá do 14-letejch holčiček :)
<b> Je prdel to číst u 15-tiletýho kluka

<a> Dneska jsem mě Pepik (10 let) zeptal naco se musí dávat daně.
<b> Co si mu řekl? :D
<a> No řekl jsem mu to asi takle
<a> Když tatínek po tvrdé právi vydělá 10 000 tak musí dát asi 1000 pro lidi, který doma sedí a nic nedělají.
<a> A když se mě zeptal proč nic nedělají tak jsem mu řekl, že hold všichni nejsou blbý jako mi bílý
<b> Pravda :/ :))

Komentář: Neberte to rasisticky, ale nemám pravdu?"Nejsem rasista"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.