Nejlepší hlášky
<a> Chytřejší lidé víc souloží, fetují a ponocují, protože vědí, že je to dobré!
<b> hmm
<a> Pokud se vám zdá tahle teorie pochybná, tak málo souložíte, což znamená, že jste hloupí.
<c> Jako chytrý jsem dost, ale někdo souloží a fetuje za mě
<a> zdar, tak jak dopadlo rande? Byla sama doma?
<b> čus, jj byla :)
<a> no a? Povídej, přeháněj!! Dala? :p
<b> gentleman o takových věcech mlčí
<a> ty vole, tak mi to snad řekneš
<b> řek sem, že o tom nebudu mluvit
<a> něco špatně? :D
<b> (dobu mlčí)
<a> tak jsem se bavil na ICQ s <c> hele nezoufej, s tvrdým to prej umí každej :D
Komentář: friend support
<ona> to neni mozne ako moze jeden test skazit cloveku cely den
<on> ak je tehotensky, tak to hej
<ona> tehotensky to neni
<on> tak potom uz len IQ test
Komentář: FB konverzacia, skoro som umrel
<a> ten blbec si pořád vymějšlí kraviny
<a> minule jsme udělali metr těch béžovejch kachlí než si vzpomněl, že chce jinou barvu
<a> teď jsme od něj dostali reklamaci
<a> prej ten novej hajzl nesedí na jeho prdel
Komentář: Vymění záchod nebo zkopou prdel?
<a> vymenim sex fotky za cd key mafii 2
Komentář: k tomu komentár nie je potrebný :DD
<a> cus, koupil jsem si nahryznuty jabko
<b> fuj, a kolik stalo?
<a> 25
<b> 25 za nahryznuty jabko?jsi blazen?nebyl v nem cerv?
<a> pokud vim tak na Mac OS nejsou viry...
Komentář: neni jabko jako jabko
<matka> Žiješ?
<ja> Ziju matinko, zitra dopoledne me tam mas:-)
<matka> A budeš střízlivý?
<ja> Uvidíme :-)
Komentář: takhle to dopadá, když řeknu matce, že se někdy zastavim. Ale má mě prokouknutýho :-)
<a> člověče, když se koukám jak řídíš auto jenom v GTA tak si říkám jak ti proboha mohli dát řidičák?
<b> no tak tady za bouračky a zajetý lidi to dostávám body
<a> a v reálu ne?
<a> Je prdel poslouchat jak tu někdo dělá do 14-letejch holčiček :)
<b> Je prdel to číst u 15-tiletýho kluka
<a> Dneska jsem mě Pepik (10 let) zeptal naco se musí dávat daně.
<b> Co si mu řekl? :D
<a> No řekl jsem mu to asi takle
<a> Když tatínek po tvrdé právi vydělá 10 000 tak musí dát asi 1000 pro lidi, který doma sedí a nic nedělají.
<a> A když se mě zeptal proč nic nedělají tak jsem mu řekl, že hold všichni nejsou blbý jako mi bílý
<b> Pravda :/ :))
Komentář: Neberte to rasisticky, ale nemám pravdu?"Nejsem rasista"