Nejlepší hlášky
<a> plačeš kvôli nej?
<b> hej ja som z toho uplne v p... =(
<a> normalne sa s tym nejeb... pusti fekal porno vyhon si bambusa... ostriekaj klavesku a mas o zabavu postarane, budes to dva tyzdne zoskrabkavat...
<guliW> hm kurva to je fakt voser ?
<guliW> zkusim
<guliW> no jo kurva fakt pica ;(
Komentář: #bsd.cz@IRCnet
<A> Nějaký tip co podniknout v neděli odpoledne v Plzni?
<B> Plnění pytlů s pískem?
Komentář: Když od středy do neděle téměř v kuse prší...
<a> Ty vole, za chvíli zase víkend, to by mě zajímalo co budu dělat
<b> jen pro tvoji informaci, je pondělí ;)
<a> Tvoje holka?
<b> Která?
<a> No tu cos zdravil
<b> nene..
<a> A proč ne?
<b> Kámoška...
<a> Už si ji ojel?
<b> NE!
<a> Měl bys....
<a> jak měříte latency?
<b> normalne na netu www.111.com
<c> ja mam radsi www.222.com
<d> me stacej stopky :(
<a> a co by si ty s nou chcel robit u vas? :D
<b> kukal dvd :)
<b> resp ona kuka ja pozeram na nu :)
<a> si pozrite nejaky oscarovy titul "Blonde horny bitch fucked hard in da ass" :D
<b> :D:D:D:D
<b> ty si kokot :D
<a> a ver tomu ze by si nekukal len nanu :D
<pavel> dám půl království, princeznu a životní úspory za nabíječku na Acera!!
<venca> a myslis ze Vera, pul toho tvyho cerveny krapu a zivotni uspory, ktery jsou nulovy maj vetsi cenu nez moje nabijecka??:)
Komentář: spolubydla zapomněl nabíječku na notas doma :D
<a> Shánim kotě. Musí to být kocour, rasa britská modrá nebo ocicat, případně mainská mývalí. Nevíte o něčem? Dík
<b> Tesco vietnamci...vcera jsem jednu mel s nudlema...(rikaj tomu kachna na medu R69)
Komentář: ...tesco vietnamci
<já> To nevadí Zlatíčko, v pátek se uvidíme:* Mám Tě moc rád :* posílám polibek :* a nikdy nekončící ojetí :*
Komentář: jaksi se mi ztratilo písmeno :D konkrétně písmeno b v posledním slově :D