Nejlepší hlášky

<a> plačeš kvôli nej?
<b> hej ja som z toho uplne v p... =(
<a> normalne sa s tym nejeb... pusti fekal porno vyhon si bambusa... ostriekaj klavesku a mas o zabavu postarane, budes to dva tyzdne zoskrabkavat...

<guliW> hm kurva to je fakt voser ?
<guliW> zkusim
<guliW> no jo kurva fakt pica ;(

Komentář: #bsd.cz@IRCnet

<A> Nějaký tip co podniknout v neděli odpoledne v Plzni?
<B> Plnění pytlů s pískem?

Komentář: Když od středy do neděle téměř v kuse prší...

<a> Ty vole, za chvíli zase víkend, to by mě zajímalo co budu dělat
<b> jen pro tvoji informaci, je pondělí ;)

<a> Tvoje holka?
<b> Která?
<a> No tu cos zdravil
<b> nene..
<a> A proč ne?
<b> Kámoška...
<a> Už si ji ojel?
<b> NE!
<a> Měl bys....

<a> jak měříte latency?
<b> normalne na netu www.111.com
<c> ja mam radsi www.222.com
<d> me stacej stopky :(

<a> a co by si ty s nou chcel robit u vas? :D
<b> kukal dvd :)
<b> resp ona kuka ja pozeram na nu :)
<a> si pozrite nejaky oscarovy titul "Blonde horny bitch fucked hard in da ass" :D
<b> :D:D:D:D
<b> ty si kokot :D
<a> a ver tomu ze by si nekukal len nanu :D

<pavel> dám půl království, princeznu a životní úspory za nabíječku na Acera!!
<venca> a myslis ze Vera, pul toho tvyho cerveny krapu a zivotni uspory, ktery jsou nulovy maj vetsi cenu nez moje nabijecka??:)

Komentář: spolubydla zapomněl nabíječku na notas doma :D

<a> Shánim kotě. Musí to být kocour, rasa britská modrá nebo ocicat, případně mainská mývalí. Nevíte o něčem? Dík
<b> Tesco vietnamci...vcera jsem jednu mel s nudlema...(rikaj tomu kachna na medu R69)

Komentář: ...tesco vietnamci

<> To nevadí Zlatíčko, v pátek se uvidíme:* Mám Tě moc rád :* posílám polibek :* a nikdy nekončící ojetí :*

Komentář: jaksi se mi ztratilo písmeno :D konkrétně písmeno b v posledním slově :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.