Nejlepší hlášky
<a> Zdravim..Mam prblm ze pri pohlavnim sexu nemuzu pritelkyni udelat..Jak my poradite diky?
<b> jak tak koukám na tu tvou větu, tak ty máš opravdu problém a nejen při pohlavním sexu :-D
<on> wuáá, z ničeho nic mi stoupl... :o
<ona> :-/ vůbec se mi s tímhle nesvěřuj ty prase mě to nezajímá...:X
<on> ..Ping...
<a> tak to se musim pochlubit, ze jsem v patek odesel z domu a az do nedele nesral.... kdyz jsem sedl na hajzl, tak jsem myslel, ze me to roztrha
<b> a: tak hlavne ze se nakonec podarilo ;)
<a> b: jako super.... jen me pak od toho normalne palila prdel jeste hodinu
<a> cetl jsem pri tom na abclinuxu debatu o kvalitach windows, a pak to najednou vyslo ven
<b> a: tos jim to mel rovnou priplacnout do diskuze ;)
<a> b: ani ne.... me prislo, ze tam bylo nasrano uz dost
<a> Vy WoWkaři jste strašný kkti. Ta vaše aliance a hrouda.
Komentář: *LoL*
<b> tak ma vcera zastavili policajti
<a> to si isiel na aute bez vodicaku?
<b> no...je toho trochu viac...
<b> auto bolo neprihlasene, nemalo STK ani EK, SPZ boli z ineho auta a isiel som cez zakaz vjazdu...
<b> a policajt sa pozrel na SPZ a videl ze niesom odtial a len mi povedal ze tadial sa jazdit nesmiem a mam ist dookola
<a> :D to mas stastie ze policajti su taky blby ako ty :D
Komentář: tomu sa hovori stastie
<a> Chci srát prachy !!!
<b> Miloval bych tvů průjem...
Komentář: Aneb jednoho dne na icq
<Sweety> IQ ženy se rovna cislu zobrazenemu po te co dotycna stoupne na vahu
<ona> a to je tak jako fakt nastaveny jo?
<ona> jeslti to tak je tak to tak ale musí bejt i chlapů
<ona> jinak nevidím důvod proč by to tak mělo bejt
Komentář: Hodne hubena holka
<ona> este poobrabam segre zvieratko a pojdem
<on> preboha len nie jej bobra :X
Komentář: facebook
<pavel> Sere vás nový facebook? Je to opravdu k nevydržení? Na kůži na břiše napistě Nevydržel jsem nový Facebook (skuste to fixem nebo to vypalte nažhaveným drátem) Přivažte jeden konec řezacího drátu k balkónu a druhý kolem krku Přilepte si ruce ke tvářím vteřinovým lepidlem Skočte Budete vypadat jako byste si utrhli hlavu.
Komentář: Zase pavel o facebooku
<a> co babička?
<b> sem resil cosi s .pdf
<a> jak jí to šlo?
<a> netiskla myš k obrazovce :D?
<b> omg, babicka akorat nosi zradlo
<b> s komplem ucim dedecka
<a> ajo takhle
<a> mno, tak jak to šlo dědečkovi? :)
<b> vetsinu casu stravi v malovani. Pak hrajou splu solitare
<b> a zapisujou si vysledky kdo mel nej skore :D
Komentář: Njn, prarodice