Nejlepší hlášky

<a> jak dlouho vydrzi ten tvuj notas?
<b> no doufám, že celej život :)
<a> baterkaa...
<b> baterka vydrží celej život... je z plastu a ten se rozpadne za kurva dlouho...
<a> jak dlouho vydri tvuj notebook na jedno nabiti!? uz?
<b> no tak to taky celej život... noťas nedrží pohromadě díky energii z baterky... to je dáno konstrukčními vlastnostmi a šroubkama...
<a> ty si taky kus kokota...
<b> tak 2h... podle toho jak si s ním moc hraju

<a> A ja mam v pc asi virus xDDD Super... :(
<b> Ten virus se jmenuje blbost.dll. Prašti hlavou o klávesnici, řekni třikrát Candyman a postav se na hlavu :D
<c> tak narvi do otvoru na cedečka paralen, kapky na kašel a plátky citronu <b> a pro jistotu nalej čaj do zdroje
<d> tak takhle jsem nto s virem v pc nezkoušel :D

<Jahudecka> tak co?
<Zvykacky> jo good
<Jahudecka> mno, my sme byli ve skole pry sprosti, tak sme s kamosem meli delat v druzine sluzbu, ze kdyz tam prijde nejakej rodic pro decko ze ho privedem a ted tam prisla taka vietnamka :D
<Zvykacky> a co rikala? :D
<Jahudecka> Mno ona tam nejak "Chiiifd e jaiju lokinus te zufi!"
<Jahudecka> a ted kamos: "Va hladata vasa dacka?"
<Jahudecka> a ta vietnamka uplne: "jiajfi jieji jdisrji..." Křičela tam jak... byla úplně nasraná
<Jahudecka> a kamos zase: "Ca ta dalata?"
<Jahudecka> A ted tam prisla uca a: "Dobrý den "
<Jahudecka> a zas: "haheihfie heih..." lol :D

Komentář: :D

<MC Reaaal> achojik broucinku
<Verunka> no nazdar
<Verunka> neboj verča tu není
<MC Reaaal> dik za uvitani
<Verunka> neni zac a co ty vubec s moji dcerou mas
<MC Reaaal> muzu se zeptat s kym si pisu?
<Verunka> to bys rad vedel cooooooo
<MC Reaaal> tak pardon
<Verunka> snad jsi se neneštval tady mamka neboj zachvili je tu jen kouknu na net a pustim ji

<Wohybac> nej sou devky co dou za stravenky

Komentář: nebo za hezký oči :-)

<Apu> btw mas fowardnuty port?
<spammer> kokot?

Komentář: A toto napise vzdy ked nechape :)

<a> zdary chci se zeptat je nejaka stranka bo moznost pozorovat okoli vesmiru pres satelit pac kamos na to odkaz ma a uz pozoroval ale dneska se nedostal na pc tak mi to este neposlal :(((]
<b> kdyby někdo dokázal pozorovat okolí vesmíru myslim že by dostal okamžitě nobelovku :-)

Komentář: hehe..okolí

<a> Ty vole včera nářez jako prase, vypil jsem 10 piv a půllitra a jel jsem autem domů těch 400 metrů...
<b> No to je u tebe normální, na tom nic není
<a> Jo jenže přijdu domů jdu chrápat a v osm ráno mi volá Radim, abych ho šel pustit, že spí u mě v kufru auta a nemůže ven
<b> Tak to je síla :-) :-)
<a> Navíc nechápu jak se tam dostal, já ho tam nepouštěl

<a> hádej, kdo si koupil novou elektrickou kytaru a bude s ní v noci dráždit souseda
<b> a kam mu ji budeš strkat?

<a> Vždycky sem chtěl být flegmanetik ale teď už mi to je jedno....

Komentář: Mission complete! :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.