Nejlepší hlášky
<a> Tak jsme dělali školní maily... a upravovali jsme si heslo :)
<a> Ale tak dala jsem si heslo: pornohvězda0004 a učitel řekl: tak mi pojďte ty hesla napsat k sobě ať je nazapomenete a Kláro ty pojď první, tak jsem mu tam samozdřejmě musela napsat tohle :))
<b> Tohle se může stát snad jen tobě :P
<a> ty voe,dneska jsem zažil něco,díky čemu jsem zjistil,že vietnamci nejsou jen dobrý pašeráci,ale taky zloději :D
<b> povidej,co to bylo
<a> no jeli jsme s rodičema do nějakýho obchodu kterej patřil vietnamcům.Já čekal před obchodem.Někdo si tam před ten obchod postavil kolo a šel tam.No přijde tam nějakej vietnam a čumí na to kolo.Pak na mě upe vztekle řve něco vietnamsky.Pak se mě klidně zeptá:to je tvoje? já řikam,že ne a za chvíli se mě zeptá zase.Já řikam zase že ne.A co myslíš,že pak udělal?
<b> nwm :)
<a> no ten vietnamec to kolo normal ukrad a odjel s nim :D
<b> :D to si děláš prdel? :D :D :D a cos dělal? Zavolal si poldy? :D :D
<a> nn nezavolal,na to jsem v tu chvíli nemyslel,jsem se nemohl pořád přestat smát :D
<b> :D :D
<a> :D
<ona> povídej si semnou
<ona> cos dělal dneska?
<on> byl v obchodě
<on> a koupil jsem hašlerky
<ona> a pak?
<on> pak rajčata
09:30 <a> kámo napochodovala ke mě mladá, že prej nechápe jak můžu v tom brajglu vůbec žít
09:30 <b> no a?
09:31 <a> nevěřil bys,ale pustila se do úklidu (už našla i věci o kterejch jsem neměl ponětí že ještě mám)
09:31 <b> např?
11:26 <a> fotky který jsem nesl na občanku (před 5 lety)
11:26 <b> kámo tak to je hustý
13:07 <a> příště až se někdo nabídne, že mi uklidí v pokoj tak srdečně odmítnu
13:07 <b> jak to? se ti nelíbí jak ti to tam mladá vypulírovala?
13:08 <a> no moc hezký to je, ale teď mi tam zakázala chodit, abych to tam prej nezpůsobil znova
Komentář: pokoj vypadá bez toho bordelu strašně prázdnej !
<A> Musím vstát oblíct se, umýt nádobí,ale nechce se mi.
<A> Ale to nádobí bych už měla umýt, vzhledem k tomu,
<A> že bylo špinavý už když jsem odjížděla do tý Anglie -
<A> tzn minulou sobotu.
<A> A minulou sobotu už bylo špinavý nejmíň od "včerejška".
<A> Takže už to bude něco přes týden...
<B> To si děláš humor, néé?
<A> Né, schovala jsem ho do ledničky, aby mě nestrašilo.
<a> : kdyz chci aby na fotce nebyl bordel :D jak na to..?
<b> : Mmmm. Naházet to do skříně nebo odkopat někam nastranu
<a> :D myslela sem už na vyfoceny
Komentář: Photoshop :D
<a> Hej, uz je o se mnou asi fakt nejake spatne..
<b> Co se ti zase stalo? :)
<a> Zacinam rozumet informatikum...
<a> Ustřelím si hlavu a napíšu zkrvavený dopis, co pošlu <c> a <d>.
<a> Moment.. Nebylo by lepší nejdříve poslat ten dopis?
<b> ne :-)
<b> nebyl by zkrvavený
<Dave> Zdar
<Wenca> Čus
<Dave> Si se včera v noci zase roztahoval vole. Sem se kuli tobě vůbec nevyspal si do mě celou dobu šťouchal a vrážel!!
<Wenca> Tak co mám dělat když se mi zdálo o supermanovi
Komentář: Takhle to dopadá když je málo místa na spaní :D