Nejlepší hlášky
<a> hmm, tak mi průměrně čekaj 30 hodin ve frontě, to by odpovídalo realitě, ale ne zadání.
Komentář: Simulační studie Odboru správních agend Magistrátu města
<a> Zatim nejlepší hudební akce v mem životě, když nebudu počítat Michaela Jacksona
<b> Na Jacksona bych nikdy nesel.
<b> Je to pedofil.
<b> A navic je mrtvej.
<a> Ahoj, dělám úkol do češtiny, nevíš co je to DAKTYL?
<b> to je dinosaurus
<a> Modelka se ti může líbit... S modelkou můžeš i spát ... S modelkou se můžeš vytahovat před přáteli,ale PROBOHA ZA ŽÁDNOU CENU S NÍ NESMÍŠ MLUVIT!! :D
<a> Jak že se jmenuje? Altová?
<b> No jo ...
<a> To má maminku CTRL a tatínka Shift ne :-D?
<a> zdar
<b> čau
<a> ja musim na nakup
<a> rodice me zenou
<a> tak se mej caw
<b> zdar
...o den později...
<a> cau
<a> jak se mas
<a> ?
<a> tak se mej ja uz musim nakupovat
<a> cau
...o další den později...
<a> cau
<b> cau
<a> ses tam?
<b> jo
<a> ok
<a> tak ja uz musim na nakup
<b> ???
<on> Miluji tě
<ona> omg :D A kolika lidem to musíš poslat, aby se do tebe tvoje baba zamilovala?
<on> Nikomu! Nehledíš na moje city!
<ona> Aha... Prosimtě, co si probohal pil?
<on> Nic... proč?
<ona> No, seš totalně na mol :D
...
<ona> Už jsi v Ok?
<on> Proč bych nebyl?
<ona> No jeste před chvili si mi psal dcla kydy :D
<on> Já ti nic nepsal!
<ona> Ježiši! Di spat!
<on> Nejdu, za 4 hodiny stavam do práce!
<ona> :-O Takhle nakalenej deš do práce jo?
<on> Do jaké?
<ona> Di spát proboha, potřebuješ to!
<on> Nejdu, du za chvili do práce!
...
<on> Jdu spinkat dobrou, klásné sníky :-*
Komentář: Byl krapec hodne namol, nadruhy den ani nevěděl, že mi něco psal :D :D
<a> Dneska byla v tramvaji sranda :-)
<b> Jak to?
<a> Sem jel s <c> tramvají po Spálený, a na Národní naskočil nějakej postarší cikán a začal hulákat na řidiče: "Tady máte, jeďte za tím taxíkem, ta děvka vevnitř mi dluží prachy!"
<b> Cooo? :DDDD
<a> No počkej, to není všechno, pak sme zahli před karlákem doprava a on samozřejmě na to: "Co děláš vole, jeď za ní, jela rovně!" a začal mu tam do dveří strkat dvacky...
<a> Asi si dobře nepřečet, že jede špatným číslem... :-D
<a> me je jedno, co mas za problemi
<b> Problém dle vzoru hrad->problémY bez problémů, jako hradY bez hradů
<a> tet te nechapu jaky hradi?
<ona> cau jsem sama doma
<on> tak si pust hudbu nahlas
Komentář: dojebal xD