Nejlepší hlášky

<a> hmm, tak mi průměrně čekaj 30 hodin ve frontě, to by odpovídalo realitě, ale ne zadání.

Komentář: Simulační studie Odboru správních agend Magistrátu města

<a> Zatim nejlepší hudební akce v mem životě, když nebudu počítat Michaela Jacksona
<b> Na Jacksona bych nikdy nesel.
<b> Je to pedofil.
<b> A navic je mrtvej.

<a> Ahoj, dělám úkol do češtiny, nevíš co je to DAKTYL?
<b> to je dinosaurus

<a> Modelka se ti může líbit... S modelkou můžeš i spát ... S modelkou se můžeš vytahovat před přáteli,ale PROBOHA ZA ŽÁDNOU CENU S NÍ NESMÍŠ MLUVIT!! :D

<a> Jak že se jmenuje? Altová?
<b> No jo ...
<a> To má maminku CTRL a tatínka Shift ne :-D?

<a> zdar
<b> čau
<a> ja musim na nakup
<a> rodice me zenou
<a> tak se mej caw
<b> zdar
...o den později...
<a> cau
<a> jak se mas
<a> ?
<a> tak se mej ja uz musim nakupovat
<a> cau
...o další den později...
<a> cau
<b> cau
<a> ses tam?
<b> jo
<a> ok
<a> tak ja uz musim na nakup
<b> ???

<on> Miluji tě
<ona> omg :D A kolika lidem to musíš poslat, aby se do tebe tvoje baba zamilovala?
<on> Nikomu! Nehledíš na moje city!
<ona> Aha... Prosimtě, co si probohal pil?
<on> Nic... proč?
<ona> No, seš totalně na mol :D
...
<ona> Už jsi v Ok?
<on> Proč bych nebyl?
<ona> No jeste před chvili si mi psal dcla kydy :D
<on> Já ti nic nepsal!
<ona> Ježiši! Di spat!
<on> Nejdu, za 4 hodiny stavam do práce!
<ona> :-O Takhle nakalenej deš do práce jo?
<on> Do jaké?
<ona> Di spát proboha, potřebuješ to!
<on> Nejdu, du za chvili do práce!
...
<on> Jdu spinkat dobrou, klásné sníky :-*

Komentář: Byl krapec hodne namol, nadruhy den ani nevěděl, že mi něco psal :D :D

<a> Dneska byla v tramvaji sranda :-)
<b> Jak to?
<a> Sem jel s <c> tramvají po Spálený, a na Národní naskočil nějakej postarší cikán a začal hulákat na řidiče: "Tady máte, jeďte za tím taxíkem, ta děvka vevnitř mi dluží prachy!"
<b> Cooo? :DDDD
<a> No počkej, to není všechno, pak sme zahli před karlákem doprava a on samozřejmě na to: "Co děláš vole, jeď za ní, jela rovně!" a začal mu tam do dveří strkat dvacky...
<a> Asi si dobře nepřečet, že jede špatným číslem... :-D

<a> me je jedno, co mas za problemi
<b> Problém dle vzoru hrad->problémY bez problémů, jako hradY bez hradů
<a> tet te nechapu jaky hradi?

<ona> cau jsem sama doma
<on> tak si pust hudbu nahlas

Komentář: dojebal xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.