Nejlepší hlášky

<Michalson> Hej... myslim, že by sis měl koupit intimní mýdlo... Lactacyd femina se to menuje myslim...
<Rom@nek> Co to meleš :D... dyť ja nemam pi*u :D
<Michalson> No to ne... ale maš ksicht jak piča!

<a> zdar jaktoze nejsi ve skole?
<b> uraz
<a> nemas si ho tak honit venca rikal ze mas tak moc sedrenyho zaluda ze si byl na pohotovosti
<b> vy jste kokoti ctyrikrat dene neni zas tak moc

<ZS> miluju jí natolik že bych za ní dal život,chytil pro ni vítr,sundal pro ní slunce
<Row> DVD Život Brouka Kýbl fazolí A Solární panel píšu si...

<a> čus seš tady?
<b> zdar j
<a> nevis jak se menuje program na stahovani videi z internetu?
<b> wtf?
<a> dik

<a> Dnes som sa celkom pobavil v obchode :D
<b> cooo ??
<a> Som si isiel kupit ploskacku a niake tie kondomy, a ked som to uz zaplatil tak ten typek predavac, asi niaky gamer, ze: HF & GL :D

<a> čus hele co kdybysme daly tak kolem 18 někde sraz ?
<b> jo mužem
<a> tak ok 18 bud tam čus
<b> jasný budu čus

Komentář: za 10 min. sms "a kde že sme se to domlouvaly" :D

<a> Windows Movie Maker: Import obrázku - katastrofální selhání

<a> nazdar.... chcem sa spitat ze aky je rozdiel medzi Windows 7 32 bit a 64 bit?
<b> No asi taký že ak 64 bit je o polovicu viac farieb ako 32 bit.

<a> čau hele nemohlo být to jak mi pořád padal net třeba grafárnou?
<b> ne, takže uz nepadá?
<a> ok že mám ted novou(ale jakoby starou jen na zkoušku) a zatím se mi zdá že to je lepší
<a> uvidím ještě časem
<a> ale ted jsem tady asi 1,15 hod a zatím nic, mamce taky prej dneska ne

Komentář: Jsem nevěděl, že v grafice js integrovaná síťovka :-)

<a> no, tyhle síťované minišaty bych mohla nosit i já, otázkou je kam?
<b> od dvěří k posteli a zpátky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.