Nejlepší hlášky
<Michalson> Hej... myslim, že by sis měl koupit intimní mýdlo... Lactacyd femina se to menuje myslim...
<Rom@nek> Co to meleš :D... dyť ja nemam pi*u :D
<Michalson> No to ne... ale maš ksicht jak piča!
<a> zdar jaktoze nejsi ve skole?
<b> uraz
<a> nemas si ho tak honit venca rikal ze mas tak moc sedrenyho zaluda ze si byl na pohotovosti
<b> vy jste kokoti ctyrikrat dene neni zas tak moc
<ZS> miluju jí natolik že bych za ní dal život,chytil pro ni vítr,sundal pro ní slunce
<Row> DVD Život Brouka Kýbl fazolí A Solární panel píšu si...
<a> čus seš tady?
<b> zdar j
<a> nevis jak se menuje program na stahovani videi z internetu?
<b> wtf?
<a> dik
<a> Dnes som sa celkom pobavil v obchode :D
<b> cooo ??
<a> Som si isiel kupit ploskacku a niake tie kondomy, a ked som to uz zaplatil tak ten typek predavac, asi niaky gamer, ze: HF & GL :D
<a> čus hele co kdybysme daly tak kolem 18 někde sraz ?
<b> jo mužem
<a> tak ok 18 bud tam čus
<b> jasný budu čus
Komentář: za 10 min. sms "a kde že sme se to domlouvaly" :D
<a> nazdar.... chcem sa spitat ze aky je rozdiel medzi Windows 7 32 bit a 64 bit?
<b> No asi taký že ak 64 bit je o polovicu viac farieb ako 32 bit.
<a> čau hele nemohlo být to jak mi pořád padal net třeba grafárnou?
<b> ne, takže uz nepadá?
<a> ok že mám ted novou(ale jakoby starou jen na zkoušku) a zatím se mi zdá že to je lepší
<a> uvidím ještě časem
<a> ale ted jsem tady asi 1,15 hod a zatím nic, mamce taky prej dneska ne
Komentář: Jsem nevěděl, že v grafice js integrovaná síťovka :-)
<a> no, tyhle síťované minišaty bych mohla nosit i já, otázkou je kam?
<b> od dvěří k posteli a zpátky...