Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<jv> sem se zasmal u Vista
<jv> ve vlastnostech sitovky tentokrate prelozili Duration (jak dlouho je to pripojeny k siti)
<jv> na takove krasne, vserikajici
<jv> Stopaz

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<a> Tak co vykoupana, oholena? ;)
<b> J**** tu nejni, ale vykoupana je
<b> Ja tu u ni na icq mam nejaky svy kontakty, jsem jeji mamka...
<a> Aha tak to pardon...

Komentář: xD

<krym> do <> tu komar lieta
<runner> bzzzzzzssss
<bloodyroot> rm -rf /home/krym/komar
<bloodyroot> :D
<dc~> kill -9 komar
<dc~> ;)
<bloodyroot> :))
<zombie87> shutdown komar
<bloodyroot> psss
<zombie87> ked ho zostrelis aj tak :D
<runner> komar@localhost ~$: halt
<dc~> lol

Komentář: zabijeni komara na milion zpusobu

<Beenee> Sluníčko, mně to netiskne!
<Dolnajs> Máš zapnutou tiskárnu?
<Beenee> Samozřejmě, nejsem blbá!
...tisknu z notebooku, tiskárna napojená přes síť na druhé PC...
<Dolnajs> Máš zapnutý PC?
<Beenee> Promiň, JSEM blbá!

Komentář: dobra rada nad zlato

<a> ahoj
<b> zdar
<a> jsi pod vlivem?
<b> kua, jak to na tech 4 pismenkach poznas? :D

<lazy> jsem blby nebo z QIPU nejdou poslat sms???
<etmhk> oboji

<on> to musis rozbalit, mas winrar nebo winzip?
<ona> winamp

Komentář: Ještě že existujou blondýny xD xD

<Skori2> hledám asi tak dvacetiletý harddisk na zálohu genetických informací...

Komentář: jak se seznamují z oddělení IT

<NONE> ide oproti mne baba, prehrabava si vlasy,
<NONE> odpovedam (stieram si slzy)
<NONE> odpoveda, prehrabne sa znova
<NONE> vzdialenost na ktoru moj biedny zrak nadvazuje ocny kontakt
<NONE> moj neisty pohlad, rychlo ho uhybam, koniec
<NONE> uz ju nikdy neuvidim
<Hybrid> tvoja spoluziacka?
<NONE> nie
<NONE> ja nemam spoluziacku
<NONE> jedna ziacka je v B triede
<NONE> ale nehodime sa k sebe
<NONE> ona studuje silnoprud, to mas take vykonne agregaty, elektricke stoziare, elektrarne, atd, atd, atd
<NONE> a ja som slaboprudar! ja mam take prtave suciastky a mikroprocesory
<NONE> odber pod jeden amper

Komentář: kamarat na elektrotechnike - imho by si spolu sadli ;)

<Parkis> sakra v arialu neni theta?
<kalwi> ne, jen sthrejda

Komentář: no comment

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.