Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<ventyl> pocuuuj
<ventyl> jak sa vola ta kapela, co sa svojho casu vyskytovala aj v telke, ktorej spevak vyzera tak, ako keby fetoval chromove piliny?
<ventyl> a ako keby ich vyfetoval pozehnane?

Komentář: rec bola o prodigy

<Klesta> kolik tak stoji to preneseni cisla??? Eurotel me vcera tak nasral ze me na infolice zadali at s nima mluvim bez vulgarnich vyrazu :)

<maros> kedy budes chciet ist hulit?
<lukas> o stvrt
<maros> plati!
<maros> nech ta dikobraz do udu pomiluje ked nehovoris pravdu

<borgcube> tak nextra potvridla DOS utoky :)
<_8086> DOS utok
<_8086> manik nabehol
<_8086> s paklikom instalacnych diskiet
<_8086> MS-DOS 6.22
<_8086> do datacentra
<borgcube> denial of service
<_8086> a preinstaloval polovicu servrov
<_8086> kym mu na to dosli
<_8086> :)
<borgcube> njn, budem radsej ticho :)
<_8086> :)
<harso> lol
<borgcube> tak mi tak chybalo jedno d
<_8086> distributed DOS?
<_8086> desat manikov s desiatimi paklikmi desiatich diskiet nabehli do desiatich serverovni
<harso> lol
<_8086> desiatimi udermi desiatimi tupymi predmetmi omracili desiatich viperov-vratnikov

<a> Volal mi sef, ze mu od piatku neprisiel ziadny mail a ze je to zjavne pokazene.
<a> Ukazalo sa, ze mu proste nikto nepise.
<a> Chudak...

<Daffe> teď právě prohlásil šéf, že ho bolí koule
<kopec> :-D
<Daffe> a asistentka se zeptala, jestli nechce pomoct
<kopec> hele a co jí odvětil na tu pomoc?
<Daffe> řečnickou otázkou - a ty by si mi Míšo dokázala pomoct?
<kopec> :-D
<Daffe> Míša se smála, až se jí pysky rozšklebily

Komentář: právníci:o))

-!- HUGO52 has joined #czfree.net
<HUGO52> !help
<HUGO52> #help
<HUGO52> #help #help
<zero-one> dostupne prikazy: /quit
-!- HUGO52 has quit [Quit: HUGO52]

Komentář: dobry clovek jeste zije :)

<a> ty to mas kratky ale po roce uvidis ze pises porad to samy...
<b> Tak jako ja uz ted casto premejslim, co napsat :-D
<a> no za chvili to nebudes ani resit... mas par promenejch prvni je osloveni: lasko milacku zlato kralovno pricezno zlaticko berusko. druha je predmet : jak ses mela, jak ses vyspala, jak bylo, co doma - srala te matka, co ve skole? a nekdy treti : uvidime se, pujdem ven, zajdem nekam? a kdyz je svatek tak je dodatek: vecer mam volnej byt...

Komentář: O tom, co napsat slečně...

<Kojot> Nevim jestli mam toho vira "Porn Dealer" zapnout nebo vymazat... sem v pokuseni :D

Komentář: ... porno je porno ...

<a> tak se ucim na maturitu
<a> zacal sem brat ty tablety na posileni pameti
<b> tyjo...a funguje to?
<a> a co?

Komentář: no comment

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.