Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> jak se mas?
<b> mmt, mam plnou pusu
<a> ale na icq jen pises, ty woe
<b> aha, sry, to mi nedoslo
<a> taka filozoficka otazka do plena: ked sa maturity oznacuju za skusku dospelosti, ako sa oznacuju statnice??? (skusky pecene? :)
<b> s vedomostami co mame skuska odvahy :)
Komentář: To teda trafil
<a> Pudes dneska do skoly?
<b> Nevim, ale asi jo, a ty?
<a> Moc se mi nechce, kdyztak az prestane prset
<b> ?
<a> kdyby zaclo :D
<Marthy> Sakra, to mi budeš posílat do zejtřka
<Echo> Ale ne, vali to jaks taks
<Marthy> Jo, ještě vo něco pomaleji a posílám já tobě :D
Komentář: Posílání souborů přes Skype
<Mr.P> Jaký to bylo včera u tý tvojí Evky?
<Trejdos> Výborný:-)
<Mr.P> Sex byl?
<Trejdos> Jasan ;-)
<Mr.P> A ta její pěkná ségra byla doma?
<Trejdos> Ségra byla, Evka chyběla...
Komentář: Ségra jako ségra
<a> I had a horrible drink from Czech recently - something like Slivovidze (?)
Komentář: Svet o nas vi! ;)
<a> Haloooo:D
<b> cuuuuussss
<a> Zdaaaar, myslis, ze bys mohl provest rotaci sveho tela o uhel velikosti pi? Je jedno, jestli v kladnem, nebo zapornem smeru
<b> jasna paka, jen rekni kdy...
<a> No myslis, ze by to slo ted?
Komentář: rozhovor dvou spolubydlicich (matfyzaku) na koleji... <b> mel sluchatka a slovni vyzvu k rozhovoru neslysel
<F@BIO> Co myslíš čím to je? Že si řeknu že nikoho k sobě nepotřebuju a pak příjdu domů a mám deprese a biju se do hlavy kvůli toho že nikoho nemám.
<bobo> malo chlastas :D
Komentář: alkohol metla lidstva :D
<blami> tak premyslim jestli si dam "poctivou s nanometrovymi nudlickami" nebo "farmarskou s mikrometrovou zeleninou"
<blami> ty polivky vubec nejsou dobrej kauf
<admix> polivka z pytliku?
<blami> pisou 4 porce a pritom je toho hrnecek
<MarSik> blami: musis do toho nalit vodu ;)
Komentář: varime s #linux.cz
<a> Kua
<b> Co je ???
<a> Nejou mi ve pismenka u klavesnie !!!
<b> A ktere ???
<a> Jak ti to mam asi napsat ???
<b> Jo vlastne ... :D
Komentář: Inteligentni kamos=))