Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<Flasinet> Caumuzes mi zjistit IP adresu pocitace 88.xxx.xxx.xxx? Moc bych to potreboval...
Komentář: Snad neni potreba
<majkls> jako ten clovek co volal do zakaznickyho centra
<majkls> a volal tak intenzivne
<majkls> az se provolal nekam na administraci pateri
<majkls> a vite co chtel?
<os|gtasa> majkls: ne?
<majkls> proc byl tak neodbytnej..
<majkls> "Mam ping 10ms a ja chci vic!"
<os|gtasa> LOL
<majkls> to se fakt stalo
<majkls> no a nez by se s nim nekdo hadal
<majkls> tak mu na dslamu udelali pekne frontu
<os|gtasa> :)
<majkls> a ted ping 1s neni problem
<os|gtasa> lol
<Nipal> a volal znova, ze to ma moc pomaly, ne? :)
<os|gtasa> :)
<majkls> a u upravy je poznamka
<majkls> "nechal si degradovat pripojeni na vlastni zadost"
<majkls> s blbama proste nic neudelas
Komentář: Kde jsou ty casy, kdy nebyl internet...
<jitulinab> ja sem jitka
<Tea-Pack> muzu hadat? zacina tvoje prijmeni na B? :o)
<jitulinab> Hele to mi vysvětli kde si vzal moje první pismeno z příjmení
<Rado1> leguan: jo,jo. Kazde vianoce si darujem prezervativ, ze keby NAHODOU KONECNE!!!!
<Rado1> Ale prezervativ je tovar velmi kratkej zivotnosti. Sa ani nenazdas a musis to po par rokoch vyhodit, lebo je to uz sprachnivene.....
<leguan> Rado1: jj, zaruka len 3 roky
<Rado1> strasne smejdy. vyrobcovia su hnusne zaujati a nadrizvaju tym, co maju sex aj kazdy rok!!!
<a> a ja hovado hned jak me vzbudili jeste na sale tak jsem tam hazel forky na doktory
<a> po tom co mi hodinu operovali nohu me vzbudili a ja se jich hnedka zeptal jestli mi vyndali ten slepak mel jsi videt ty xichty :)
Komentář: po operaci kotniku
<kvaso> inak vcera sa mi stala celkom funny prihoda :
<kvaso> bracho si dal zaviest internet... no tak prisiel ku nmu neaky manik z firmy a natahoval kable a tak... natiahol to a potom si sadol ku kompu ze ide nastavit ip atd + mail ... no lenze bracho tam ma Kubuntu :) ale chlapik to neako nepochopil tak sa najprv pol hodiny trapil a potom vyhlasil ze takto upraveny windows este nevidel - bracho mu vravi ze ale to nie je windows ze je to Kubuntu Linux ale chlap to neako odignoroval a dalej sa snazil najst aspon IE... dalsich 15 minut preslo a na to sa chlap zdvihol ze ide volat a vravi chlapikovy na druhej strane ze tu ma windows Kubuntu a ze ci mu s tym nevie poradit :D ked sa snazil spustit v konzole "msconfig" a podobne veci som to uz nevydrzal a siel si zapalit :D
<kvaso> chlap bere na hodinu akoze "IT technik" 400SK/h
<franz> :-D
<franz> LOL
<kvaso> ked som sa po hodine vratil este tam sedel a marne hladal Outlook expres
Komentář: odbornici
<GuuK> preju si dve veci
<GuuK> odmaturovat
<GuuK> a najit si holku s obcankou
Komentář: předsevzetí na novej rok :D
<Kojot> Kurňa! Já zapoměl heslo. Když chco obnovit heslo, chtěj jméno. Když chci zjistit jméno, chtěj mail. Když chci obnovit heslo na mail, chtěj dvě kontrolní otázky. A ZAJÍMALO BY MĚ CO JSEM HULIL KDYŽ JSEM JAKO KONTROLNÍ OTÁZKU ZADAL DÝLKU OCASU v CENTIMETRECH MÝHO 3 ROKY MRTVÝHO PSA?!
Komentář: Ať žije obnovování
<a> jn my sme se vcera zkouřili...pak sme pokazili fotbálek že to žralo prachy a nedávalo míčky
<a> tak sme se nasrali a házeli tam místo míčků mlíčka od kafe
<a> samozřejmě, že sme dotoho dávali takové perdy
<a> že to bylo zevnitř postřákané skrz naskrz
<a> pak sme přišli na to že když tam strčíme otvorem, jakým vypadávají míčky tyčku ze záclony a zalomcujem, tak z toho budou vypadávat míčky zadara
<a> tak sme na tu tyčku přidělali kapesníky a čistili to s tou tyčkou od záclon...tím malým otvorem pro kuličku :D byl to masakr...a málem sme se uchechtali k smrti
Komentář: fotbálek rulez:-D
<Georg> zahulime?
<Georg> preklep
<Georg> to melo bej t jinam
<czechcomputer> dobrý den :)
Komentář: mazec ne