Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<CroteX> jeste jedna otazka : na kterej tejden ti vychazej dalsi kramy?
<Karkulka> asi za 14 dní
<CroteX> jj to vychazi
<Karkulka> jak jako?
<CroteX> ja jenom abych vedel kdy mam ject kalit k Radusovi na chatu
Komentář: sex nebo kalba? :)
<honid> kdyz mam dve sitovky jednu 1GB a druhou 100MB jak mi to pujde rychle
<Lester> retez je silny tak, jako jeho nejslabsi clanek
<honid> Lester: ty lamo si ani nepochopil ze mluvim o POCITACOVY siti ale to ti asi nic nerika co?
Komentář: komu neni rady..
<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu
Komentář: IRC & selhání hardware ;)
<zub> nyty: a na co bys chcel jit?
<x-only> na pohreb heleny vondrackove
<x-only> pokud se toho kdokoliv z nas dozije
Komentář: #cz@IRCnet
<on> pekna
<on> to melo byt jinam
<ona> :-P
<on> no jo...
<ona> drbete nějakou slečnu?
<on> ne-e...kamos mi ukazolal flash disk
<ona> ach jo
<on> :-D
<ona> vy jste fakt nepolepšitelný
<a> dobrý. potřebuju důležitou věc. co je menší než nano?
<ZdrH> piko
<a> a menší než to?
<ZdrH> myslim exo
<ZdrH> a pak ato
<ZdrH> ale dál už nevim
<ZdrH> try wiki
<a> to poslední je nejmenší?
<ZdrH> jako try wiki?
<a> jj
Komentář: jasně měříme ve wikimetrech
<CityShark> je to kosuek od Pribrami :)))
<podgorny> Myslim, ze jsem tamtudy nekam jel kdysi...
<podgorny> Ale ted kdyz na to koukam na mape, tak nevim, co bych v takovy prdeli delal :-)
<CityShark> :))))
<a> mato jak se da rozlozit (x^3-1)
<b> (x-1)(x^2 + x + 1)
<a> a na tos prisel jak
<b> to ti rekne kazdy matfyzak aj kdyz bude ozraly zhuleny a nekdo mu bude kourit dyka
Komentář: Njn..
<a> Víš co je novýho? Maminka mě nechce pustit na ten protest proti státním maturitám. Né že by mi to nějak bránilo tam jet, ale víš proč mi to zakazuje?
<b> Nevim, viď...:)
<a> No říkala, že prej když tam pudu, tak to pak budu mít zapsaný v nějakejch papírech nebo co.. a pak mi prej kvůli tomu nikdo nebude chtít zaměstnat =-O
<b> =-O Cože?
<a> Nekecam, ty vole, moje máti snad věří na kádrový profily, nebo nevim...
<b> :) Hele a říkalas jí, že už je po revoluci?
<a> Mě nepustila ke slovu, ne...
Komentář: Doufám, že jí nebudu muset začít shánět okurky ze Spreewaldu :-)