Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<CroteX> jeste jedna otazka : na kterej tejden ti vychazej dalsi kramy?
<Karkulka> asi za 14 dní
<CroteX> jj to vychazi
<Karkulka> jak jako?
<CroteX> ja jenom abych vedel kdy mam ject kalit k Radusovi na chatu

Komentář: sex nebo kalba? :)

<honid> kdyz mam dve sitovky jednu 1GB a druhou 100MB jak mi to pujde rychle
<Lester> retez je silny tak, jako jeho nejslabsi clanek
<honid> Lester: ty lamo si ani nepochopil ze mluvim o POCITACOVY siti ale to ti asi nic nerika co?

Komentář: komu neni rady..

<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu

Komentář: IRC & selhání hardware ;)

<a> uz to umis?
<b> ne...
<b> sem se ucil a pak me vzbudil otec..

<zub> nyty: a na co bys chcel jit?
<x-only> na pohreb heleny vondrackove
<x-only> pokud se toho kdokoliv z nas dozije

Komentář: #cz@IRCnet

<on> pekna
<on> to melo byt jinam
<ona> :-P
<on> no jo...
<ona> drbete nějakou slečnu?
<on> ne-e...kamos mi ukazolal flash disk
<ona> ach jo
<on> :-D
<ona> vy jste fakt nepolepšitelný

<a> dobrý. potřebuju důležitou věc. co je menší než nano?
<ZdrH> piko
<a> a menší než to?
<ZdrH> myslim exo
<ZdrH> a pak ato
<ZdrH> ale dál už nevim
<ZdrH> try wiki
<a> to poslední je nejmenší?
<ZdrH> jako try wiki?
<a> jj

Komentář: jasně měříme ve wikimetrech

<CityShark> je to kosuek od Pribrami :)))
<podgorny> Myslim, ze jsem tamtudy nekam jel kdysi...
<podgorny> Ale ted kdyz na to koukam na mape, tak nevim, co bych v takovy prdeli delal :-)
<CityShark> :))))

<a> mato jak se da rozlozit (x^3-1)
<b> (x-1)(x^2 + x + 1)
<a> a na tos prisel jak
<b> to ti rekne kazdy matfyzak aj kdyz bude ozraly zhuleny a nekdo mu bude kourit dyka

Komentář: Njn..

<a> Víš co je novýho? Maminka mě nechce pustit na ten protest proti státním maturitám. Né že by mi to nějak bránilo tam jet, ale víš proč mi to zakazuje?
<b> Nevim, viď...:)
<a> No říkala, že prej když tam pudu, tak to pak budu mít zapsaný v nějakejch papírech nebo co.. a pak mi prej kvůli tomu nikdo nebude chtít zaměstnat =-O
<b> =-O Cože?
<a> Nekecam, ty vole, moje máti snad věří na kádrový profily, nebo nevim...
<b> :) Hele a říkalas jí, že už je po revoluci?
<a> Mě nepustila ke slovu, ne...

Komentář: Doufám, že jí nebudu muset začít shánět okurky ze Spreewaldu :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.