Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Predstav si to-dneska jsem v lednicce nasel schovanou nivu.
<a> A na obalu bylo napsano "eidam cihla"!!!

Komentář: co vsechno se da/neda objevit v lednicce na koleji

<wilx> Jsem makal jak sroub!!
<Tew> tj byl zapikolovanej a ani se nehnul?

<tookie> chlapi, usnadnim vam to, jsem zenska, jsem blba a potrebuju radu...

Komentář: Takhle se na to musí když potřebujete poradit...

<Steelista> jak mám nainstalovat apache a php?
<Majkhii> 2x poklikej na instalacku
<Steelista> aaa. nějak jednodušeji?
<Majkhii> apt-get install apache php5
<Steelista> no to už je lepší

Komentář: Jednodušeji už to nejde :-)

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi

Komentář: #czf@czfree.net

<a> uz to tisknes?
<b> nn jeste ne..
<b> jsem línej se zvednout
<a> ja mam od sebe metr stolak a nez bych natahl ruku pro mys, tak sem si na nb radsi nakonfiguroval vzdalenou plochu :D :D
<b> :D

Komentář: Počítačová generace

<a> doporucte nejakej jednoduchej html editor co zvyraznuje syntaxi
<b> vim
<a> a poradis?

<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?

Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ

<Keny> Čau, pamatuješ jak sem ti tedy posilal tu fotku těch novych kopaček co jsem si koupil za těch 1200,- ?
<> Zdar... jj vim co si s nima zase udělal ?
<Keny> nic však mě znaš :)
<> no pravě :)
<Keny> Měli jsme zapas a mě se při tom nějak roztrhly a tak že je zajdu reklamovat. A jak sem je ukzal prodavačce a řekl že se mi roztrhly, tak se na mě tak vražedně podivala a zeptala se mě "vy ste v nich hral fotbal ?"
<> rofl

Komentář: kopačky? Muže se v nich hrat ? (ICQ)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.