Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Predstav si to-dneska jsem v lednicce nasel schovanou nivu.
<a> A na obalu bylo napsano "eidam cihla"!!!
Komentář: co vsechno se da/neda objevit v lednicce na koleji
<wilx> Jsem makal jak sroub!!
<Tew> tj byl zapikolovanej a ani se nehnul?
<tookie> chlapi, usnadnim vam to, jsem zenska, jsem blba a potrebuju radu...
Komentář: Takhle se na to musí když potřebujete poradit...
<Steelista> jak mám nainstalovat apache a php?
<Majkhii> 2x poklikej na instalacku
<Steelista> aaa. nějak jednodušeji?
<Majkhii> apt-get install apache php5
<Steelista> no to už je lepší
Komentář: Jednodušeji už to nejde :-)
<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...
Komentář: Degenerace...
-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi
Komentář: #czf@czfree.net
<a> uz to tisknes?
<b> nn jeste ne..
<b> jsem línej se zvednout
<a> ja mam od sebe metr stolak a nez bych natahl ruku pro mys, tak sem si na nb radsi nakonfiguroval vzdalenou plochu :D :D
<b> :D
Komentář: Počítačová generace
<a> doporucte nejakej jednoduchej html editor co zvyraznuje syntaxi
<b> vim
<a> a poradis?
<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?
Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ
<Keny> Čau, pamatuješ jak sem ti tedy posilal tu fotku těch novych kopaček co jsem si koupil za těch 1200,- ?
<Já> Zdar... jj vim co si s nima zase udělal ?
<Keny> nic však mě znaš :)
<Já> no pravě :)
<Keny> Měli jsme zapas a mě se při tom nějak roztrhly a tak že je zajdu reklamovat. A jak sem je ukzal prodavačce a řekl že se mi roztrhly, tak se na mě tak vražedně podivala a zeptala se mě "vy ste v nich hral fotbal ?"
<Já> rofl
Komentář: kopačky? Muže se v nich hrat ? (ICQ)