Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<luky> na silnicich umira cim dal tim vic lidi....budu radsi jezdit po chodniku.....
Komentář: Jeden DC hub :))
<m> sakra to je bordel na stole, nemam si kam dat nohy :)
<k> Nápodobně. musela bych odstranit hrnek a ovladač nebo si přisunout jiný stůl XDD
<m> ja bych musel odstranit, tri balicky karet, jejich obaly, trsatka, dva fotaky, dve knihy, sklenici, hodne papiru, ladicku, dva pakly cedecek, zrdcatko, index, fixy, sroubovak, pasku, penezenku...
<k> XDD řešení: dej si nohy jinam XD
<m> sem v urcitych mistech zvysil hustotu predmetu :)
<k> XDDD přeloženo: shrnul na jednu hromadu XD
<m> jo :)
Komentář: neděle večer
<Mielikki> Dneska na co šáhnu se posere.
<Pájka> Tak símtě nešahej na mě. ^^;
Komentář: instalování betaverze doomsday
<ondrasheq> si me v novy praci vazi - dostal jsem po tydnu firemni tuzku... z obou stran okousanou
Komentář: firemni benefity... ;)
<Morbid> Tak mě včera U Maxe docela nasr... Hodil jsem do jukeboxu pajdu a pustil Morčata na útěku a hospodskej to po jedný písničce vypnul a vrátil mi peníze :-/
Komentář: Aspoň ušetřil ...
<sxero> no, pojdem pozriet co je nove v chladnicke
<diggy> sxero: tak to se mas ze mas u lednicky nastaveny autoupdate, ta moje ne a ne :D
<honzik> hele musime neco udelat s nasima babama...
<b> s jakejma?
<honzik> no s tema co nemame
<b> jo s temahle
Komentář: V jednu ráno na ICQ :)
<spdzodzo> hehe toto je taka pravda: 100 korun o ktorych manzelka nevie, ma vacsiu cenu ako 1000ka o ktorej vie
<m0rf> takovy reci jsou mi na hovno kdyz nemam ani litr ani manzelku mam jenom kilo ;)
Komentář: #bsd.cz@IRCnet
<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. :-)
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!
Komentář: :o)
<Matajon> ctu dobry knizky ... ty o PHP a C# vetsinou smutny nejsou :D
<Matajon> leda kdyz Garbage Collector smaze nejakou instanci tridy, protoze na ni nejsou odkazy .... to je smutny :(
<Matajon> chudak mala instance :(
Komentář: Matajonovi je 11 let...