Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<luky> na silnicich umira cim dal tim vic lidi....budu radsi jezdit po chodniku.....

Komentář: Jeden DC hub :))

<m> sakra to je bordel na stole, nemam si kam dat nohy :)
<k> Nápodobně. musela bych odstranit hrnek a ovladač nebo si přisunout jiný stůl XDD
<m> ja bych musel odstranit, tri balicky karet, jejich obaly, trsatka, dva fotaky, dve knihy, sklenici, hodne papiru, ladicku, dva pakly cedecek, zrdcatko, index, fixy, sroubovak, pasku, penezenku...
<k> XDD řešení: dej si nohy jinam XD
<m> sem v urcitych mistech zvysil hustotu predmetu :)
<k> XDDD přeloženo: shrnul na jednu hromadu XD
<m> jo :)

Komentář: neděle večer

<Mielikki> Dneska na co šáhnu se posere.
<Pájka> Tak símtě nešahej na mě. ^^;

Komentář: instalování betaverze doomsday

<ondrasheq> si me v novy praci vazi - dostal jsem po tydnu firemni tuzku... z obou stran okousanou

Komentář: firemni benefity... ;)

<Morbid> Tak mě včera U Maxe docela nasr... Hodil jsem do jukeboxu pajdu a pustil Morčata na útěku a hospodskej to po jedný písničce vypnul a vrátil mi peníze :-/

Komentář: Aspoň ušetřil ...

<sxero> no, pojdem pozriet co je nove v chladnicke
<diggy> sxero: tak to se mas ze mas u lednicky nastaveny autoupdate, ta moje ne a ne :D

<honzik> hele musime neco udelat s nasima babama...
<b> s jakejma?
<honzik> no s tema co nemame
<b> jo s temahle

Komentář: V jednu ráno na ICQ :)

<spdzodzo> hehe toto je taka pravda: 100 korun o ktorych manzelka nevie, ma vacsiu cenu ako 1000ka o ktorej vie
<m0rf> takovy reci jsou mi na hovno kdyz nemam ani litr ani manzelku mam jenom kilo ;)

Komentář: #bsd.cz@IRCnet

<Ajiinka> Tosh sem byla s kamoshama w lihu jak sviň. Ty wole ani newísh o cos přyšel. :-)
<Tomano> Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend - psát W do slovíček kam nepatří. Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.
<Ajiinka> Co to melesh ty woe????
<Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!!

Komentář: :o)

<Matajon> ctu dobry knizky ... ty o PHP a C# vetsinou smutny nejsou :D
<Matajon> leda kdyz Garbage Collector smaze nejakou instanci tridy, protoze na ni nejsou odkazy .... to je smutny :(
<Matajon> chudak mala instance :(

Komentář: Matajonovi je 11 let...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.