Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<ona> jinak mám morče:-D
<ja> fakt?
<ja> ty sem choval taky
<ona> vážně?
<ja> no jasne krmil sem s nima krajtu
Komentář: morcatka...
<drake> ahoj
<drake> sem jen tvuj :)
<alli3> potrebuji posalt sms za 10kc jednu pak se ti ukazu
<drake> jj, posli si, ja pockam :)
Komentář: xchat....
<Backtassaar> e-mail centrum.cz dosahuje jiz temer stejnych kvalit jako Ceska Posta a.s.
<Backtassaar> dnes podáte, zítra dodáme
<hi_jacker> hej... ale tuhle za mnou prisla matka a ptala se mne... kolik stalo to huleni
<hi_jacker> tak na ni koukam
<hi_jacker> az pak si uvedomuju ze rekla holeni :-D
<Tom_bo> tak nesed u pocitace a padej pizlat kladu at ho mas nejdelsi a nejhezci ;-)
<Radek S.> viš co :-!
...
<Tom_bo> jeste porad drhnes kladu?
<Radek S.> už sem dodrhnul
<Tom_bo> a mas nejakej vysledek? teda mimo bolavejch rukou a odrenyho klacku...
<Radek S.> jo celkem jo ale ještě musim udělat nějaký finální úpravy
<Tom_bo> necim namazat :-)
Komentář: kamarad vyrabi draveny mec na letni LARP :-D
<a> hral jsi se mnou dotu nekdy po 22.hodine?
<b> ano
<a> aha, tak to pak jo...
<a> a jak hraje muj otec?
<b> drsnak
Komentář: A ja si rikal, kdo to za me hraje..
<Kacko> hele asi budu psycholog
<Kacko> ne bavi me sledovat charaktery lidi
<Kacko> hele traba tenhle vikend ne
<Kacko> pac dneska muj kamos a moje mlada maturuje tak sem je mel moznost sledovat celej svatak
<Kacko> me poznatky:
<Kacko> Pondeli: mlada -> rika at k ni nejezdim tak casto ze se musi vic ucit;
<Kacko> pondeli: kamosh-> celej den byl zkourenej u rybnika se svoji mladou
<Kacko> utery: mlada - uci se ma psycho ze nic neumi
<Kacko> utery: kamos - zkurenej u vody
<Kacko> streda - to samy
<Kacko> ctvrtek - to samy
<Kacko> patek: jdeme s mladou a kamosem na pivko - mlada ve 12h odjizdi aby se mohla o vikendu ucit
<Kacko> Patek: kamos - jedem na axi do opustenyho municniho skladu pobliz nymburka
<Kacko> sobota rano: mlada - pise mi ze uz se zas uci ze neumi vubec cestinu
<Kacko> sobota rano: kamos - snazim se ho chytit jelikoz pobiha po lese... skace jako srnka a mysli si ze je srnka... ma v sobe mrte LSD a malem ho srazi auto kdyz jako srnka prebiha znicehonic silnici pred jedoucim autem..
<Kacko> na dotaz jak chce odmaturovat si boucha pestma do hrudi a rve "AAAAAAAAAAAA" jako orangutan
<Kacko> sobota odpoledne: mlada - pise ze vykorila od rana nekolik krabicek skoro breci ze prej umi je 6 otazek z cestiny
<Kacko> sobota odpoledne: kamos - sme v podebradech na koupalisti. Pta se me jestli bych h nenaucil neco z cestiny: rikam "Hele Seifert - byl to basnik a ziskal nobelovku" kamos nadsene podekoval ze to staci a sel si zaplavat
<Kacko> nedele: mlada - breci a klepe se
<Kacko> nedele kamos: zkoureny prolejzame naky vojensky baraky, koupem se
<Kacko> pondeli: mlada - neuci se.. klepe se.. breci
<Kacko> pondeli: kamos - na ICQ k nezastizeni - je zkoureny se svou pritelkyni
<Kacko> dnesek: mlada - ma vypnuty telefon, je vypsychovana
<Kacko> dnesek: kamos - jde v klidu do skoly
<Kacko> dnesek 12:00: mlada - sedi ve skole klepe se a breci.. ceka na vysledky.. mysli si ze to neudelala
<Kacko> dnesek 12:00: kamos zkourenej mi vola ze to udal a ze uz oslavuje
<Kacko> tot vse
<Kacko> ted cekam co mi napise ve 4h mlada jestli to udala
...
<Kacko> jo dopadla stejne jako ten kamos - 4443
Komentář: 2 cesty jak udelat maturu
<Tomano> třeba dneska sem byl obviněn z hudebního nevkusu. :-)
<Dude> Jakto?
<Dude> Jako šéfkou??? xD
<Tomano> jj. :-) Když se mě ptala, jaký hudební styly poslouchám. Řek sem jí, že pro mě neni nějaká písnička dobrá jenom proto, že jí hrajou 50x za sebou v rádiu. Nebo podle toho, jestli v ní kráká nějaká übercool sexy slavná borka/borec. Ani se nenechám spoutat tím, že jsem částí nějaký sociální skupiny a poslouchat jen styl, který se od nich očekává že budou poslouchat (hiphoppeři, metalisti,....). JÁ poslouchám hudbu podle toho, co ve mě zanechá. o_O
<Dude> Hustý. A co ti na to řekla?
<Tomano> Že "Koupim ti papuče pyčo" si už nahlas pouštět nesmím. :-/
Komentář: :)
<tomeek> mel sem dzus! limetkovy s prichuti maty!
<tomeek> a byl tam zezadu navod na mojito
<tomeek> tak sem se toho chopil! :D
<tomeek> bily rum nebyl, nebyla mata...
<tomeek> tak sem tam luskl slivovicku a misto maty petrzelku! :D :D
Komentář: michame doma :o)
<Perfect_> Matajon: aha, tak normalka :)... uz ste si dali pusu? xD
<Matajon> Perfect_: musis rejpat ? :DD
<Perfect_> Matajon: lol, takze ne? :D
<Matajon> Perfect_: nebudu odpovidat na podobne blby otazky xD
<Perfect_> Matajon: co je na tom blbyho :D
<Matajon> Perfect_: ta odpoved :D
Komentář: ajťáci to maj těžký... #pctuning.cz@IRCNet