Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<johny> Ted ctu clanek:
<johny> Pachatel byl vysoký přes 180 cm, hubený, na hlavě měl černou kuklu ze slabé pleteniny, černou bundu na zip zapnutou až ke krku, mluvil dobře česky bez přízvuku, dle hlasu bylo muži tak kolem 30ti let. (rom)
Komentář: Chvili mi trvalo, nez jsem pochopil, ze na konci je zkratka autora.
<a> ahoj tomasi, prosim te, nestihnu prijit na poradu, mam tu nejakou praci co musim dotahnout do konce. Tedy se omlouvam.
<b> nazdárek, ok my už jsme tu všichni. Hele co si zahrát takovou "korespondenční" hru?
<a> co?
<b> otoč hlavu doleva
<b> podívej se do okna v druhém patře
<b> usměj se
<b> zamávej
<b> odlož noviny
<b> dopij kafe
<b> zaplať
<b> naklusej sem k nám (a cestou pro nás kup něco dobrého k jídlu, chlebíčky a podobně)
<a> jsem za velkeho vola?
<b> no asi tak bych to řekl - kdybys byl už jen malinko větší, tak bys už nemluvil ale bučel
Komentář: to už snad ani není smůla...
<Mizu> Jak se máš?
<LordBordelisimo> Bídně...
<Mizu> proč?
<LordBordelisimo> měl sem u sebe svou holku, a můj pes jí očuchával rozkrok. zařval sem "fuj je to" a tereza odešla. nebere mi telefon
Komentář: ICQ s bratrem...
<a> nazdar, hele sedím na poradě a promítají se tu vaše výkazy docházky za minulý týden
<b> ...?
<a> no hele, já chápu, že instalovat sem docházkový systém, co jste psali vy sami, nebyl dobrý nápad. Ale proboha, když už tam máte výhybky na svoje ID karty, tak si aspoň dejte majzla, aby vám to nenapočítalo víc než 24 hodin denně.
<b> a do hajzlu
<a> ty máš za minulý týden průměr 27 hodin, jirka přes třicet a ostatní okolo 18, to zas bude průser
<b> :(
...
<b> tak co, máme balit kufry?
<a> no hele, on si toho ani jeden z těch šesti lidí co tu sedí nevšiml, ani šéf ne
<b> :-)
...
<b> mimochodem, kluci se ptají, jestli nechcete abysme naprogramovali mzdový systém, klidně po večerech zadara
<a> ani ne, díky
Komentář: ne nechcem
<a> Cusiiik je mi jedenact neni tu nekdo kdo by se mnou pokecal o sexu?
<b> Zdravím, je mi třicet a jsem úchyl... Máš zájem? ;)
-!- a has quit
<c> :D :D
<a> psal jsem kolegovi, at sebou na to jednani vezme flashku
<a> nenapadlo by me, ze ten vul je schopny v pulce firemni prezentace vytahnout na stul bechera...
<ona> Dotkneš se jazykem špičky nosu?
<on> Jo dotknu.
<ona> Fakt???
<on> jj, si pamatuju jak jsem byl v 11 v nemocnici jsem to ukazoval sestřičkám že to umím a ony že se mi to jednou bude hodit... Tenkrát jsem je nechápal...
<ona> xD
Komentář: Teď už to chápu
<Max> čau, jaktože nejsi ve škole?
<Chuck> jsem, máme VYT takže jsem na kompech
<Chuck> sice nám tu zablokovali icq, ale naštěstí neznají meebo
<Max> jasně a co probíráte?
<Chuck> teď nic, učitel už nějakou dobu čučí z okna a komentuje dění venku
<Chuck> sakra, to si měl teď vidět :D
<Max> co?
<Chuck> učitel koukal na parkoviště, kde policajti dávali botičky na auta a komentoval: "No jo to zase někdo parkuje jak prase. Myslí si, že když má novýho Renaulta tak je králem silnic..." Pak se zasek, a vyrazil ze třídy
<Chuck> už jim tam platí pokutu :D
<a> zdar
<b> zdareec
<a> co delas?
<b> ale, cestuju
<a> kam?
<b> do Alp
<a> ja taky :D, s kym jedes?
<b> ale s Bontonem do Italie
<a> ja taky! :D kde sedis? :D
Komentář: QIP mobile :-)
<snapi> twe me je kosa
<b> si zavri okno
<snapi> potrebuju neco stahnout a doma mam spatnej signal na sousedovu wifinu... tak stojim venku u nich na zahrade jenom v trenkach a v papucich po kotniky ve snehu... jestli vylezou ven a uvidijou me tak to bude sranda...
<b> :D kolik si zbyva?
<snapi> 12minut... ale zrovna fakt premejslim nad tim jestli jsem normalni
<snapi> kurva oni maj psa?!
-!- snapi has quit
<b> ROFL
Komentář: prezil jsem bez urazu :)