Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> ty si taky myslíš že sem kokot?!
<a> situ???
<b> jo
<a> naco jsi teď odpovídal? :)
<a> Ty vole :D
<a> Koukám na facebooku na funkci "Lidé, které můžete znát"
<a> A vyskočila mi tam holka, která si dnes ke mě přisedla ve vlaku :D
Komentář: Big Brother is watching you!
<a> cus
<b> čau
<a> hele znas nejakej kod do cod2
<b> nepodváděj
<a> prosim hraju to na gameparku a davaj mi vsichni
<b> jo, na nesmrtelnost je myslím alt+F4
<a> dik
...
<a> zmrdi me porad vykopavaj ze hry asi za ty kody
<b> :D ty si to fakt zkusil? :D
Komentář: :D
<Nitro> Přišel jsem na super nápad, jak vydělat hafo peněz... vyrobíme tyčinku pro ajťáky... k normoš 3Bitce přidáme 1 bit a budeme ji prodávat jako Půl Bajtku... to bude panečku konkurence =oD
<b> no to lol xD
Komentář: Složení pro IT: 10010110 gramů čokolády... xD
<a> tak co? jak dopadlo rande s tou novou? ;)
<b> no zajimavy... byli sme v kine a pak se sli projit kolem Vltavy. Tak sme si povidali a ona rekla: "Já tak miluju Prahu v noci". Tak sem se chtel zavdecit a rek sem: "Jo já taky... třeba ta Vltava je krásná"
<a> pan si chtel splhnout jo? :P
<b> no, ale trochu me zaskocila jeji reakce...
<a> sem jedno ucho :)
<b> "Hovno je krásný, mám ráda prahu v noci protože je tma a není nic vidět"
Komentář: romantika :)
-!- a has joined
<a> Nazdar, si tu?
-!- a has quit
-!- a has joined
-!- a has quit
-!- a has joined
<a> Rýchlo, potrebujem pomôcť
-!- a has quit
<b> O čo ide?
-!- a has joined
<a> Ako odinštalujem Vistu?
<a> To je sranda, dva lidi po mě chtěli, abych si s nima zahrál kulečník po netu, a teď hrajou spolu a oba myslej že hrajou se mnou :-)
<SexyMann> Ahojky :) Jsi tu sama? ;-)
-!- SexyMann was kicked from pokec by Ivuska
<Ivuska> Už jo :)
<a> Ty voe odcházim od mladý a zrovna příde její otec, a víš co ona mě nechce buhví proč představit rodičum...
<b> No tak tě hold představila no xD
<a> No voe, právě že ne :D prej tati to je pomocník toho elektrikáře co tu byl
<b> No tak to lol pičo xD a co on na to?
<a> No změřil si mě tak pohledem a povídá "nabíječ ne?"
Komentář: :DD