Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> ty si taky myslíš že sem kokot?!
<a> situ???
<b> jo
<a> naco jsi teď odpovídal? :)

<a> Ty vole :D
<a> Koukám na facebooku na funkci "Lidé, které můžete znát"
<a> A vyskočila mi tam holka, která si dnes ke mě přisedla ve vlaku :D

Komentář: Big Brother is watching you!

<a> cus
<b> čau
<a> hele znas nejakej kod do cod2
<b> nepodváděj
<a> prosim hraju to na gameparku a davaj mi vsichni
<b> jo, na nesmrtelnost je myslím alt+F4
<a> dik
...
<a> zmrdi me porad vykopavaj ze hry asi za ty kody
<b> :D ty si to fakt zkusil? :D

Komentář: :D

<Nitro> Přišel jsem na super nápad, jak vydělat hafo peněz... vyrobíme tyčinku pro ajťáky... k normoš 3Bitce přidáme 1 bit a budeme ji prodávat jako Půl Bajtku... to bude panečku konkurence =oD
<b> no to lol xD

Komentář: Složení pro IT: 10010110 gramů čokolády... xD

<a> tak co? jak dopadlo rande s tou novou? ;)
<b> no zajimavy... byli sme v kine a pak se sli projit kolem Vltavy. Tak sme si povidali a ona rekla: "Já tak miluju Prahu v noci". Tak sem se chtel zavdecit a rek sem: "Jo já taky... třeba ta Vltava je krásná"
<a> pan si chtel splhnout jo? :P
<b> no, ale trochu me zaskocila jeji reakce...
<a> sem jedno ucho :)
<b> "Hovno je krásný, mám ráda prahu v noci protože je tma a není nic vidět"

Komentář: romantika :)

-!- a has joined
<a> Nazdar, si tu?
-!- a has quit
-!- a has joined
-!- a has quit
-!- a has joined
<a> Rýchlo, potrebujem pomôcť
-!- a has quit
<b> O čo ide?
-!- a has joined
<a> Ako odinštalujem Vistu?

<a> To je sranda, dva lidi po mě chtěli, abych si s nima zahrál kulečník po netu, a teď hrajou spolu a oba myslej že hrajou se mnou :-)

<a> Je tu nějaká blondýna? Potřebuju si zvednout sebevědomí.

<SexyMann> Ahojky :) Jsi tu sama? ;-)
-!- SexyMann was kicked from pokec by Ivuska
<Ivuska> Už jo :)

<a> Ty voe odcházim od mladý a zrovna příde její otec, a víš co ona mě nechce buhví proč představit rodičum...
<b> No tak tě hold představila no xD
<a> No voe, právě že ne :D prej tati to je pomocník toho elektrikáře co tu byl
<b> No tak to lol pičo xD a co on na to?
<a> No změřil si mě tak pohledem a povídá "nabíječ ne?"

Komentář: :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.