Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> hmm u baru sem dlouho neseděl.. naposledy když jsem měl problémy s pitím
<b> to maš porad ty blbe... teda spíš nemáš... protože ti to už nedělá problém ?:-D
<a> osle
<b> darebáku
<a> mizero
<b> chuligáne
<a> neřáde
<b> holomku
<a> prevíte
<b> šibeničníku
<a> darmošlape
<b> lumpe
<a> ničemo
<b> nezbedníku
<a> pacholku
<b> grázlíku
<a> syčáku
<b> jelimane
<a> troubelíku
<b> vobejdo
<a> tatrmane
<b> šašku
<a> gaunere
<b> komediante
<a> kašpare počmáranej
<b> klaune
<a> pižďuchu
<b> takove krasne nadavaky a my se oslovujem kokote a čuráku
<a> Novinky.cz: Bezdomovci zemřeli poté, co se snažili opít nemrznoucí směsí
<b> Nechtěli zmrznout no :-)
<a> Učitelka v účetnictví nás dnes učila odepisovat auto :)) prý to trvá pět let.
<a> Zajímavý. Já ho odepsal na první křižovatce za tři minuty.
Komentář: Favorit - nabourat a zahodit.
<a> čus, dal bych si kolu
<b> a co ja s tim
<a> tak bys mi jí mohl koupit a doníst :-)
<b> si upad ne??? bydlim od tebe přes pulku prahy
<a> určitě bys nechtěl, aby se brácha dozěvěděl, žes mu vojel mladou, víš jakej je nervák....
<b> ty ses hazl
<b> uz du
Komentář: a dones jí :-D
<a> normálně teď jsem se přihlašoval na ICQ na Meebo a jak jsem ťukal poslední číslici jména, tak jsem místo 3 napsal 2
<a> zadal jsem tam svoje heslo a normálně mne to přihlásilo na účet nějaký holky odněkud z Malajsie :-)) měla stejný heslo... měla...
<b> mmnt
<b> co se taky divíš, když máš heslo password?
<b> měl jsi
<ona> Jak bys mě popsal jedním slovem. Kočička, květinka ...
<on> Žena
Komentář: Mužská logika :-D
<a> hej tak sem vcera videl na vlastni oci toho novyho policejniho passata :)
<a> nejdriv sem predjel ja jeho a pak on predjel me :(
Komentář: 3 body a 2500,- pokuta :(
<a> Parada, asi mame v rodine i nakyho jinyho vtipalka, nez me...
<b> ?
<a> Chmatam na skrin pro zarovicky na stromek a mezi tema krabicema byla natazena pasticka na mysi.
<a> dva prsty mam ovazany uterkou.
Komentář: Perfektní začátek Vánoc.
16:43 <a> ahoj, hele je tam Aleš? potřebuju ten jeho projekt do školy
16:43 <b> zdar, zrovna šel vrátit flašky za roh do krámu, za chvilku se vrátí
16:43 <a> jo ok :)) kolik jich měl v zásobě? :)
16:43 <b> řek bych něco přes dvacet, cinkal jak rolnička :)
...
17:30 <a> btw zeptáš se mi Aleše na ten projekt? už bych na tom začal dělat
17:30 <b> on se ještě nevrátil :D
17:30 <a> wtf? zkoušel si mu volat?
17:30 <b> nechal si telefon tady...ále, zatím bych to neřešil, on je takový kvítko :)
...
23:22 <a> dobrou
23:22 <b> dobrou noc. aleš se furt nevrátil mimochodem
23:22 <a> heh... furt to nechceš řešit? :)
23:23 <b> nevim no, počkáme do zítřejšího večera a uvidíme
...
15:01 <b> Aleš se vrátil
15:02 <a> sláva :D
15:02 <b> prej potkal před barákem kamaráda ze střední, tak šli na jedno :) takže nic překvapivýho, ale hádej co...
15:02 <a> co?
15:02 <b> zapomněl vrátit ty flašky
Komentář: život na studentském bytě...
<a> Hele, tohle jsi ještě nezažil, co se mi ve škole stalo woe!
<b> Povídej kámo
<a> Brali jsme výrokovou logiku se <c>. <c>: "Všichni učitelé jsou moudří. <c> je učitel. Co z toho logicky vyvozujeme?" Kámoška: Že výjimka potvrzuje pravidlo?