Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> Ty debile! Už k nám do bytu nikdy nevlezeš! Táta ti vzkazuje, že jestli tě někdy potká, tak ti rozbije hubu.
<b> proc?:D vzdyt me nikdy nevidel...
<b> pockej nechces mi rict ze...
<a> Jo přesně tak. Nejspíš ho nenapadlo, že někdo kdo je u něj v bytě na návštěvě bude mít ten geniální nápad, že postříká na hajzlu toaleťák pepřákem.Takže si s tím vesele vytřel prdel.

Komentář: Host do domu, Bůh do domu...

<a> admini, zda toto čtete tak vám chci oznámit že máte pěkný web
<b> podle mě to nečtou
<b> zkusím něco
<b> admini, ste pěkný p*če
-!- b was kicked by admin

Komentář: web chat

<a> Kolik mame koupit ty vodky?
<b> Hmm, pul litru je malo a litr je moc... vemte dve sedmicky

<a> Dnes zvonil nějakj typek ohledně pojistek
<a> tak jsem mu zabouchl dveře se slovy: Máme jističe

<ona> nechces kotatko?nase kocka bude rodit asi za tyden
<on> ani ne hele,ale zeptam se souseda jestli by nejaky nechtel
<ona> on ma rad kocky?
<on> nevim,ale ma krajtu, mozna by je zpracovala

<Rony> Tvl, co se zas dnes stalo u nás...
<martin> co?
<Rony> Tak víš jak, nechtělo se mi dom a tak jsem se učil na zkoušku tady v Ostravě. No a nevím, jestli jsem ti to říkal, ale nedostal jsem kolej, ale jakousi ubytovnu pro studenty a je to tu plné cigánů...
<martin> tos neříkal
<Rony> No, to je jedno. A jdu takhle dnes po chodbě a proti mně dvoumetrový cigán s vlasama po půlku zad, říkáme mu tu Geronimo. A tak se ke mně začal přibližovat. Si říkám, co se sakra děje. A najednou dolezl až ke mně, vytáhl z kapsy vystřelovací nůž, dal mi ho ke krku a že Co, kurva, nechceš ho? Jsem byl posraný až za ušima.
<martin> hovno. a jak to dopadlo?
<Rony> No, zrovna si s ním roztírám paštiku

<lucka> ahoj jsi tady veskole?
<šáša> jj
<lucka> a jsi tu autem?
<šáša> jo procpak?
<lucka> asi mi shori barak. mama odjela do HK a nechala doma zapnutou kulmu. nemoh bys me tam hodit?
<šáša> a co tata?
<lucka> ten je v praci a drzi pohotovost takze nemuze
<šáša> a kde dela?
<lucka> profesionalniho hasice

Komentář: to by se mohlo hodit :))

<a> nebudu mít trojku z dějáku! yahoo
<b> ja nejspise z ajiny ctyřku googleee

<a> V tom, že se učíš každej den Tě obdivuju...ale já prostě mam hokej a potom mam důležitější věci, než školu :)
<Evička> ooo důležitější?jaký pak?hm?
<a> Tak je toho moc, třeba PS2, PSP, PC, TV, EVA
<Evička> co to je EVA??
<a> Ty :)

<a> PORAĎTE NĚKDO!!! mám tu soubor, co se tváří jako OMG ( jestli to vůbec existuje) a nejde v ničem přehrát. kdysi šel ve win media player, ale ted už ani to ne...:/
<a> přípdně jestli z toho jde nějak udělat avi
<b> na OMG zkus jedině WTF Player :-)

Komentář: OGM...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 23 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.