Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> hej, víš jak sou před naší školou ty 3 schody?
<b> jj
<a> tak dneska sme šli s Jarenem a nějak sme se bavili a Jaren prej : Nojo, s poctivostí nejdál dojdeš...
<a> jak to řek, tak nějak zakop a hodil držku z těch schodů xD

Komentář: daleko nedošel

<a> ty vole, musel sem si natáhnout net až z kuchyně
<a> mam kabel přes půl bytu
<b> proč? :D
-!- a has quit
...
-!- a has joined
<b> kam si šel tak najednou? :)
<a> máme s bráchou společnej pokoj
<a> prásknul za sebou dveřma

<lordyX> by mne zajímalo, kdy se mnou holka oficiálně chodí...
<lordyX> po prvním rande?
<lordyX> po třetím rande?
<lordyX> po prvním sexu?
<ondatra> když si změní stav na Facebooku

<Bony> Ahoj, je tu nějaká emařka? Potřebuju poradit...
<CrAzy.EmO.LadY> awojik, tso potrebujesh?
<Bony> Super :-) Prosím Tě, mám problém s dárkem na Vánoce pro tátu, tak potřebuju poradit... jsou podle Tebe lepší žiletky Gillette Fusion Power nebo Mach3?

Komentář: Neodpověděla :-/

<a> já už asi přestanu pracovat zrovna jsem si dal k večeři na talíř i houbičku na nádobí

<Admin> Byli jste tam nejak dlouho, prosvihli jste raid.
<b> zaucovali jsme <x> do taju UBRS
<c> nj, my, takovy hodni kluci! ;)
<d> Pomahali sme s questem.
<Admin> na to vam kaslu, copak si to nemuze udelat sam, kokot???
<b> <x> je holka a je tady, tak si nech ty vyrazy
<x> ehm, ehm...
<Admin> aha
<Admin> tak to ovsem zcela meni situaci
-!- b was kicked by Admin
-!- c was kicked by Admin
-!- d was kicked by Admin
...
<Admin> A co vy slecno, co vy tady tak sama?

<ona> nesnáším krámy
<on> taky nerad nakupuju

<Big_boss> Co ze jste se tak zdrzeli?
<Pavel> Vylezli jsme na strechu a byli tam vodafouni. Zirali na toho snehulaka, co jsme jim ho vcera postavili pred antenu
<Big_boss> A dal?
<Pavel> Dali jsme pivko a v sobotu prijdou zaparit Quaka

<a> Porad mi, ako mam vygooglit driver na zvukovku... Mam creative xpresscard surround soundblaster
<b> Hm, zeby "driver for creative xpresscard surround soundblaster" ?
<a> Aha, ja som to tam pisal slovensky...
<b> ??
<b> "Jazdec na kreativny rychlokartovy priestorovy zvukovy trieskac" ?

<ona> nějaký šamponek pro sex s 18tkou?
<on> zkus Head & Shoulders

Komentář: lide.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.