Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> jo... a nemám co jíst...
<b> tuž jakto?!
<a> všechno co tu je vyžaduje složitou přípravu
<a> třeba mandarinka
Komentář: ajťák ve zkouškovém :D
<a> Poznámku som už dostal za kadečo ale za citujem "Váš syn sa smeje ako retardovaný" to bolo fakt prvý krát :D:D
* a plánuje rychlý odchod do hospody...
<mama> Doufám, že se vrátíš po dvou !!!
<a> myslis po 2 pivech nebo 2 hodinach?
<mama> Tolik optimismu nemám, měla jsem na mysli počet končetin...
Komentář: Ach ta životní realita...
<a> Mas flashku? Mam tady super film, prijd si pro nej
<b> Nemam, rozbil me ju <c>.
<b> Tak me to hod na sit, do tempu.
<a> OK
<a> Nevis jak to udelat aby si to nemohl stahnout nikdo jiny?
<b> Nevim.
<a> Tak ja to pojmenuji "tajne".
Komentář: warez @ work
<a> Jedna zajímavůstka z en.wikipedia.org: "Je dost zvláštní, že některé sekundární DNS servery Vatikánu jsou pojmenovány po Egyptských bozích, jako seth.namex.it, osiris.namex.it."
<b> Ha ha, to mi připomnělo zábavnou historku, kdy jsme jeden čas hostovali web České biskupské konferenci a oni poté, co obdrželi první chybovou hlášku, vyděšeně volali, že jim posílá nesrozumitelné zprávy nějaký MAILER-DAEMON!
<a> hele... ty tvoje smajlíky jsou vždycky otočený.. to dělá ten Linux??
<b> (-:
<b> ne, za to můžu já :-)
<a> ty vole ja mam drevenej stul
<b> si uklízel?
<a> uklizel... mlada protestovala kdyz ji na stole pichaly procesory do zadku
<on> bude ti to muset stačit po icq, nemám se k tobě jak dostat.
<ona> To bude stačit, já v podstatě nejsem blbá. :)
<on> v podstatě ne, ale v matice jo.
Komentář: doučování on line
<a> jakto ze jsi dneska nebyl na tom seminari?
<b> Bo jsem zaspal...vždyť jsem ti to včera říkal...