Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> jo... a nemám co jíst...
<b> tuž jakto?!
<a> všechno co tu je vyžaduje složitou přípravu
<a> třeba mandarinka

Komentář: ajťák ve zkouškovém :D

<a> Poznámku som už dostal za kadečo ale za citujem "Váš syn sa smeje ako retardovaný" to bolo fakt prvý krát :D:D

* a plánuje rychlý odchod do hospody...
<mama> Doufám, že se vrátíš po dvou !!!
<a> myslis po 2 pivech nebo 2 hodinach?
<mama> Tolik optimismu nemám, měla jsem na mysli počet končetin...

Komentář: Ach ta životní realita...

<a> Mas flashku? Mam tady super film, prijd si pro nej
<b> Nemam, rozbil me ju <c>.
<b> Tak me to hod na sit, do tempu.
<a> OK
<a> Nevis jak to udelat aby si to nemohl stahnout nikdo jiny?
<b> Nevim.
<a> Tak ja to pojmenuji "tajne".

Komentář: warez @ work

<a> Jedna zajímavůstka z en.wikipedia.org: "Je dost zvláštní, že některé sekundární DNS servery Vatikánu jsou pojmenovány po Egyptských bozích, jako seth.namex.it, osiris.namex.it."
<b> Ha ha, to mi připomnělo zábavnou historku, kdy jsme jeden čas hostovali web České biskupské konferenci a oni poté, co obdrželi první chybovou hlášku, vyděšeně volali, že jim posílá nesrozumitelné zprávy nějaký MAILER-DAEMON!

<a> hele... ty tvoje smajlíky jsou vždycky otočený.. to dělá ten Linux??
<b> (-:
<b> ne, za to můžu já :-)

<a> ty vole ja mam drevenej stul
<b> si uklízel?
<a> uklizel... mlada protestovala kdyz ji na stole pichaly procesory do zadku

<on> bude ti to muset stačit po icq, nemám se k tobě jak dostat.
<ona> To bude stačit, já v podstatě nejsem blbá. :)
<on> v podstatě ne, ale v matice jo.

Komentář: doučování on line

<a> jakto ze jsi dneska nebyl na tom seminari?
<b> Bo jsem zaspal...vždyť jsem ti to včera říkal...

<a> Dioptrie jsou jako letokruhy ajťáka.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.