Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<Ego> Zdár :-) Tak jak se bývá v novém bytečku?:-)
<Neo> hoj. jo, v poho. akorát táta to ještě nějak nemůže zkousnout že jsem pryč z baráku a chce mě sponzorovat, jak se dá
<Ego> No tak pro začátek je to gut, ne?
<Neo> tak kdyby to aspoň dělal trošku míň nápadně :) mi včera donesl z práce dvě nové zimní pneu, že je mám někomu střelit za patnáct stovek
<Ego> A co je na tom nápadného?:-O
<Neo> dnes mi volal, že chce přezouvat gumy na zimu, tak jestli bych mu je prý za dva tisíce neprodal
<a> ze na koleji nemam vidlicku a maso jim lzickou uz jsem si zvyknul. Ale ze jsem ztratil tu blbou lzicku a tet to musim jist sroubovakem, to uz je moc i na me
<LaVa> Tak FaceBook kráľuje svetu
<Zoe4ever> No to som Ti hovoril, ale čo s tým?
<LaVa> Dneska prišla do kaviarne jedna holka, že či ju nepustíme na chvíľu zadara na net
<LaVa> že ide o život, musíme
<LaVa> Tak ja som ju teda pustil na chvíľu.
<LaVa> A ona si tam zapla FaceBook, nakrmila rybyčky a odišla
<a> Stejně je to dívný, od patnácti můžem sex provozovat, ale podle zakona o "dobrych mravech" se nesmíme dívat na fotky a videa s jeho tematikou :-D
<b> Vidis to, mel by sis pri sexu zavazovat oci (:
<Neilas> hej co pls znamená guess what?:D
<Dzioush> hádej co ?
<Neilas> netuším
<Trinity> Nasla jsem toho tucnaka, co jste ho ztratili na silvestra.
<Kenny> Fakt? A kde byl?
<Trinity> V mrazaku
<Kenny> No jo, vlastne! Uz si vzpominam!
<Big_boss> A nebyly tam nahodou i ty moje kontaktni cocky?
<Kenny> Pockej, ty prece Jirka vypil, ne?
<Jirka> Co ze jsem vypil?!?
<a> ja zitra jeste asi neprijdu.. klati me chripajzna tak se ji snazim zazehnat, tak snad v patek.. se nevyplati sexovat v lese v takovy zime :D
<b> tos zabil
<a> mu pekne namrzla prdel :D
<b> ...?
<a> *mi
<a> to vyznelo blbe :D preklep :D
<b> :-D
<b> tak to ses teď provařil :-)
Komentář: icq / jeden preklep a jak to vyzni
<Trinity> Panove, ocenila bych, kdybyste alespon na chvili komentovali sve vlastni zadky a nechali ten muj napokoji!
<Jirka> No jo, ale co na nich mame komentovat? Ze jsou svalnaty a chlupaty?
<Kenny> Nemas na levy pulce bradavici?
<Jirka> JJ, tu mam uz od radu let, nechce zmizet potvora
<Trinity> Jak vis ze ma bradavici?
<Trinity> Ne, ja to nechci vedet!
<Big_boss> Vsichni zvednete svy chlupaty zadky a naklusejte do zasedacky.
<Trinity> No dovol!
<Trinity> Vola Kenny, ze sedi u vysilace na sile v Mohelnici.
<Trinity> Pry nekdo vypustil pod nej do zahrady dve dogy a vzdycky kdyz zkusi slezt, tak si sednou primo pod zebrik, koukaji na nej a olizujou se.
Komentář: Pepe pro nej zajel
<a> Víš jakej je rozdíl mezi hodným sousedem a hodnou sousedkou?:D
<b> v pohlaví?
<a> ee, Hodný soused půjčuje a hodná sousedka dává :D
<b> to nechápu, mě taky soused někdy dává