Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> Jo a dík, žes mi dotáhl ten kabel k tý mp3...po tejdnu...konečně to můžu nabít.
<b> Není zač.:-)
...
<a> No...je fajn mít kabel k mp3...ale chtělo by to ještě tu mp3...
<b> Nemáš jo?:-D
<a> Mám, ale nevim kde...:-))
<b> Zkus se podívat tam, kde bys čekal jenom krysy...:-)))
<a> Tam už jsem se koukal, tam jsou jen ty krysy..:-D
...
<a> Hele, až zejtra dorazim na toho pivsona, tak mi jednu flákni.
<b> Proč?:-D
<a> Mam mp3, ale nevim kam sem dal ten kabel...-/
Komentář: aneb náročný večer po celodenní práci
<Bony> Zrovna mi volali cajti kvůli autu
<Lenula> kvůli jakému autu?
<Bony> Tak mojemu. Co mi před měsícem ukradli před prací
<Lenula> jo aha. a co?
<Bony> Prý "Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že jsme právě našli vaše auto kousek za Kroměříží." Tak říkám "Super, zavolám taťkovi a dojedu si pro něj"
<Lenula> to je super :)
<Bony> Počkej, a to není všechno. Oni že "Počkejte, ještě tu máme tu špatnou zprávu." Já říkám "Jakou, něco s tím autem je?" A oni že: "Hoří"
Komentář: Nic z něj nezbylo (naštěstí však ani matčina cd Ivety Bartošové a Těžkého Pokondra, uložená v přihrádce...)
<ona> tjo ta moje sestricka je upe klasnnaa :)
<on> A kolik že jí to vlastně je?
<ona> 4 mesice :)
<ona> kdybys to videl :)
<ona> ty nozicky
<on> :)
<ona> ty rucicky
<on> :)
<ona> ty hlavicky
<on> :)
<on> Cože?
Komentář: hlavičky?
<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?
<a> Ahoj, jakej si měl den?
<b> Už konečně vím, proč chodím do týhle práce. Tohle se nemůže stát nikde jinde...
<a> Co se tak v autoškole může stát?
<b> Jel jsem s jedním studentem, kterej se právě snažil zaparkovat. Moc mu to nešlo, tak si otevřel dveře a vystrčil hlavu, aby zjistil, jak to má ještě daleko od obrubníku. Ještě kousek zbýval, tak chtěl zase zavřít dveře, aby popojel. Jenže v těch dveřích zapomněl hlavu, tak jsme zbytek hodiny strávili na pohotovosti ...
<a> Nevíš, jak na české klávesnici udělám zavináč?
<b> Zmáčkneš pravý alt + V
<a> Dík. Ale zjistil jsem, že to funguje i bez toho plusu.
<ona> kdyby nebylo pondělka byl by si u mě
<on> co se stalo v pondělí?
<on> uz v tom zacinam mit bordel....
<ona> rozešel ses semnou
<on> aha
Komentář: nemám rád pondělky
<a> Nejlepsi je, jak vsichni porad mluvi o uceni...
<b> Tak me napada... uceni je vlastne opak masturbace.
<b> Kazdy o tom mluvi, ale malokdo to dela.
<Roman.E> Ahoj, chci se jen zeptat, jdeš tento víkend k Michalovi na akci?
<Eve> co má za akci?
<Roman.E> Kolaudačku bytu
<Eve> co? jak to? však v novém bytu bydlí už přes dva měsíce, to ještě neměl kolaudačku?
<Roman.E> Měl. Ten blb ji dělá každý víkend, ale pokaždé s jinými lidmi :-D
<a> koukam na jidelnicek co je dneska v menze k obedu
<b> preposli pls
<a> 1)obalovany syr, 2)veprova pecene, 3)kureci rarasci :D
<a> ja to vidim na ty kureci rarasky, zni to pekne :D
<b> to ja radsi zustanu u toho obalovanyho sejra
<a> fuj ten si uz z menzy nedam po minuly zkusenosti s nim
<b> hm..co mu chybi?
<a> syr..
Komentář: specialita menzy - brambory se strouhankou