Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“
<a> něco na tom určo bude;) bo je fakt, že to asi nemá v hlavě úplně v pořádku…
<a> sem mu psal smsku, jestli by mi neposlal číslo na Shopa…
<a> a přišla mi sms s odpovědi: Ahoj, promin, ale já už nemam kredit. !!!
<a> Shit, matka mi vyprala USB WiFi dongle
<b> a funguje?
<a> ne
<b> nektere veci, kdyz vyperes, tak se nepokazi
<c> treba rifle
Komentář: LOL
<a> musím začít posilovat!
<b> ???
<a> deska sem byl na preventivní prohlídce a doktorka prej: svlíkněte se do půlky těla“
<a> tak sundám tričko, ona na mne letmo mrkne a zeptá se: vy ste programátor, že?“
-!- a has joined
<a> antivir?
<b> avast
<c> AVG
<d> NOD 32
<antivir> ANO?
<a> Tak co rande?
<b> ani mi nemluv
<b> znáš ženský
<a> Copak se stalo?
<b> ale do netu furt píše, jak si váží pravdy a upřímnosti
<b> no a pak ti příjde na rande s nalepenýma řasama a ve zvedačce
Komentář: Potvora falešná...
<a> kolik si mela svicek na dortu na svoje posledni narozeniny ? :)
<b> neee,tyhle snad ještě nebyli poslednii :-O
<a> kurva pes zas vije
<b> jakto?
<a> nevim, asi ma erekci
<a> jdu si zakourit
<a> Tvůj bot je na hovno!
<b> No dovol?! Zopakuj mi to ještě jednou!!
<a> Tvůj bot je na hovno!
-!- a was kicked by bot [spam]
<a> doc. Ing. Martin Mišút, CSc.
<b> to ked sa naucim robit s wordom, mozem si aj ja pisat pred meno .doc ?