Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Coolak“

<a> no, já nevím... přítelkyně mi loni dala k vánocům žvýkačkově růžovej netbook... tak jsem to rozbalil, díval jsem se na ni, co to má být... a ona se jen tak usmála: "Ale miláčku, neříkals mi tehdy, když jsem si kupovala oblečení, že chlapům na barvě počítačů nezáleží?"

<ona> moje babka žije v česku od té doby co se vdala a mluví jak ona říká čechoslovensky... ona dělá věty které nedávají smysl a používá důležitě cizí slova tam kde nepatří, bez toho aniž by znala jejich význam
<ona> žije na dědině a tak před rokem volala mamce a stěžovala si: Laděno tož já něvěm kam to tady spěje. Tož nám sem přistavili nové kontejnery.. a tož jsem vzala igelitku s plastom a išla som... a ja tam dojděm a na tom žlutom kontejnere napis: POUZE PET. Ja na to čučím čo to je, protože som mala celů igelitku. to když tam Segetovi hodí 6 já možem len 4? nebo čo to je.. já to tam po PETI flaškách nosit nebuděm

Komentář: ta holka za to stojí =)

* a se stal fanouškem "Proč nás Druhé pohlaví tak trápí..."
<b> ...protože normální člověk má jen jedno.

<Ada> hej dneska sem udělala dobrý černý zápich
<Ada> to se ti bude líbit
<Rocky> ?
<Ada> jeden kluk chtěl po mně fotku. Poslala jsem mu tu z období po operaci kyčle. Tu s těma berlama, aby neprudil. A připsala: Ale neboj berličky už nenosím, dostala jsem totiž vozík.
<Rocky> :D
<Ada> už nenapsal:-( :-)

<a> kam mám jít dál na školu?
<b> běž na obchodku, to ty 4 roky s holkama opravdu stojí
<b> ... stojí jako stojí za to :-/

<Bonny> Máti dnes došla z třídních schůzek úplně mrtvá smíchy :-D
<Leo> jak to?:)
<Bonny> Náš třídní zas perlil... jak stál před rodiči u tabule, tak prý: "Já když vidím výkony nějakých studentů, to mám chuť utéct do zaječích... Jé, promiňte, paní Zajícová, já si to neuvědomil, chtěl jsem říct do králičích... Jé, promiňte, paní Králíková..." :-D
<Leo> :D

Komentář: Spolužáci Roman Králík a Martin Zajíc :-)

<a> Asi bych měl zhubnout...
<b> dit zase tak tlustej nejsi :-D
<a> KDyž myslíš.. ale dneska sme s kámoškou prorovnávali kdo má věčí kozy a vyhrál sem já...

<Sai> luxus (:
<ferda> ?
<Sai> jsme ted na tom byte a prisla nejaka pekna holcina (18?),ze ji "nefunguji windows".
<Sai> tak jsem tam sel :) a jeji mamka (50) hned ve dverich : "jsem vedela,ze mam poslat tebe Terezko,protoze kdybych sla ja,tak reknou,ze nemaji cas."

Komentář: aneb 3 ajtaci si nasli podnajem v panelaku (:

<matka> ty nejsi ve skole?!
<dcera> Ahoj mami, jo jsem, jen máme compy...
<matka> tak to je dobre.. jen jsem se chtěla zeptat, otec vcera kouril na balkone?
<dcera> Jak to mám vědět?
<matka> no ja jen ze byly v popelniku camelky
<dcera> Aha, já camelky nekouřim..
<matka> a co kouris?!!!!

Komentář: trochu provar :D

<a> Jseš tam?
<b> co se zas podělalo
<a> nic, proč by se mělo něco podělat?
<b> protože mě lidi píšou jen když se něco podělá
<a> ne jen jsem tě chtěl poprosit jestli by si mě hodil v sobotu na letiště
<b> nj
...
<b> a nebyl jsi domluvený s <c>?
<a> ten je nemocnej
<b> a co mu je simulantovi
<a> prej střevní chřipka bo co
<b> já to věděl a pak že se nic nepodělalo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.