Nejlepší hlášky
<a> do.hajzlu.mam.problem..
<b> Očividně, nějakej idiot ti vyměnil mezerník za tečku...
<a> kdo.je.u.tebe.idiot.?
Komentář: Kdo by to řekl, že to dělá schválně...
<a> Tak jak se žije na kolejích vysokoškoláku? :)
<b> flaška spišské meruňky, flaška spišské slivovice,
<b> asi 4 fernety, 2 řezaný .... a probudil jsem se před 15 minutama na pokoji u kamarádky spolu s ní v její posteli
<b> přitom bydlí taky na našich kolejích ´D
<b> A největší haluz je, že jsem byl převlečenej, takže jsem prvně musel dojít domů a pak zase odejít :)
<a> To se příjemně zvrtlo teda...:)
Komentář: Ten vysokoškolácký život...:)
<a> Hej co si mi udělal s tou prupiskou?
<b> zdar, se kterou?
<a> tou červenou co sem ti před týdnem půjčoval?
<b> jo s tou? No trochu sem ti ji odlehcil. Ted ji muzes prodat jako sportovni verzi.
<a> Nejraději bych se vstala a zjistila, že už jsou vánoce :)
<b> Tak se předávkuj rohypnolem :)
<ona> tak ty už ňákou máš? :)
<ja> volnej vztah ne :) pod tu kategorii patri par holek
<ona> sem tam taky? xD
<ja> jedine ze mi budes chodit jeste nakupovat... jinak ses jenom v kategorii kamadka na sukani :)
Komentář: Facebooku - reakce na zmenu stavuj na "Volný vztah"
<a> tyvole
<a> mi píše kluk na vozejčku
<a> jestli hledám vážnej vztah
<b> radost ne?
<a> ježiši aha
<a> to není vozejček
<a> ale židle s opěradlem
<a> : Jak je venku? Nechce se mi roztahovat žaluzie, když jsou na dvorku ti lidé a já vypadám děsně...
<b> : Me se nechce vstavat rozdelavat zavesy. Zkus chmi.cz
Komentář: Kdyz se ani jednomu nechce vstávat z postele...
<a> Jak dlouho ja chudacek nepotkal zadnou peknou, volnou metalistku..... :( :D
<b> Jak já ještě nikdy nepotkal žádnou holku co by mě chtěla!
<a> dneska vám to s <c> slušelo :D
<b> ježiš nech toho, byl to pěknej podraz, já jsem s nim jít nechtěla..
<a> to nebyl podraz...sme si šly do krámu koupit deli a když jsme vyšly tak už jste byli někde pryč...
<b> kecáš, odpojili jste se už u školy
<a> nn to jsme jen utvořily taktní rozestup :D
<b> fakt vtipný
<b> hlavně, že mam napodporovaný vesnice, většina útoků byla fake
<a> nemělo to náhodou bejt do jinýho okna?
<b> no hele já ti ani nevim :D :D
Komentář: zamilovaná...co dodat