Nejlepší hlášky

<a> do.hajzlu.mam.problem..
<b> Očividně, nějakej idiot ti vyměnil mezerník za tečku...
<a> kdo.je.u.tebe.idiot.?

Komentář: Kdo by to řekl, že to dělá schválně...

< a> tak ty uz to nehul... nebo mi dej taky

<a> Tak jak se žije na kolejích vysokoškoláku? :)
<b> flaška spišské meruňky, flaška spišské slivovice,
<b> asi 4 fernety, 2 řezaný .... a probudil jsem se před 15 minutama na pokoji u kamarádky spolu s ní v její posteli
<b> přitom bydlí taky na našich kolejích ´D
<b> A největší haluz je, že jsem byl převlečenej, takže jsem prvně musel dojít domů a pak zase odejít :)
<a> To se příjemně zvrtlo teda...:)

Komentář: Ten vysokoškolácký život...:)

<a> Hej co si mi udělal s tou prupiskou?
<b> zdar, se kterou?
<a> tou červenou co sem ti před týdnem půjčoval?
<b> jo s tou? No trochu sem ti ji odlehcil. Ted ji muzes prodat jako sportovni verzi.

<a> Nejraději bych se vstala a zjistila, že už jsou vánoce :)
<b> Tak se předávkuj rohypnolem :)

<ona> tak ty už ňákou máš? :)
<ja> volnej vztah ne :) pod tu kategorii patri par holek
<ona> sem tam taky? xD
<ja> jedine ze mi budes chodit jeste nakupovat... jinak ses jenom v kategorii kamadka na sukani :)

Komentář: Facebooku - reakce na zmenu stavuj na "Volný vztah"

<a> tyvole
<a> mi píše kluk na vozejčku
<a> jestli hledám vážnej vztah
<b> radost ne?
<a> ježiši aha
<a> to není vozejček
<a> ale židle s opěradlem

<a> : Jak je venku? Nechce se mi roztahovat žaluzie, když jsou na dvorku ti lidé a já vypadám děsně...
<b> : Me se nechce vstavat rozdelavat zavesy. Zkus chmi.cz

Komentář: Kdyz se ani jednomu nechce vstávat z postele...

<a> Jak dlouho ja chudacek nepotkal zadnou peknou, volnou metalistku..... :( :D
<b> Jak já ještě nikdy nepotkal žádnou holku co by mě chtěla!

<a> dneska vám to s <c> slušelo :D
<b> ježiš nech toho, byl to pěknej podraz, já jsem s nim jít nechtěla..
<a> to nebyl podraz...sme si šly do krámu koupit deli a když jsme vyšly tak už jste byli někde pryč...
<b> kecáš, odpojili jste se už u školy
<a> nn to jsme jen utvořily taktní rozestup :D
<b> fakt vtipný
<b> hlavně, že mam napodporovaný vesnice, většina útoků byla fake
<a> nemělo to náhodou bejt do jinýho okna?
<b> no hele já ti ani nevim :D :D

Komentář: zamilovaná...co dodat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7065 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2887 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3102 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 82 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.