Nejlepší hlášky

<a> ok... sejdeme se u jrc
<b> myslel si kfc?

Komentář: ta neznalost...

<ona> nevíš co to je kdyz to má koncovku rar?

<a> Já chci psa :)
<b> zadnej pes, travian staci
<a> to ja radsi psa nez travian
<b> nad psem nebudes sedet dnem i noci jako blazen
<a> jako ty nad travianem :D

Komentář: Travian vs. Pes

<kendy> hej ale prostě von je takovej mazlík! :))
<Eldalote> coze?
<Eldalote> aha sry
<Eldalote> ja to četl jako majzlík... :-D

<a> jdu na seznam a tam zpráva: VIDEO: Medvěděv dokonale ovládá kung-fu s tyčí
<a> si říkám hmmm..
<a> jdu tam podruhý a on je to VIDEO: Medvěd dokonale ovládá kung-fu s tyčí

<a> Ondra se mi včera svěřil, že zažil své první poprvé
<b> První poprvé? A určitě už naposledy ne? A co Ti říkal?
<a> Jo, svoje poprvé naposledy... No říkal, že se vlastně nemiloval s bytostí
<b> Hele, jestli se vytahoval, že ojížděl doma plyšáky, tak to já jsem v jeho věku měla už dávno za sebou
<a> Ale ne plyšáky, ty ojížděl mimochodem ještě dřív, než jsi na to přišla Ty! :D
<b> No jo, zase musí bejt lepší
<a> Prý bych nevěřila, jaký to je, milovat se s kostkou ledu...
<b> Asi mokrý a ledový tyjo :D
<a> Pak se ale podrbal na hlavě a řekl, že se vlastně nemiloval s kostkou ledu...
<b> Ježišmarja tak do čeho teda strčil tenkrát ještě to neposkvrněné malé neposeďátko?
<a> :D Jak víš, že malé?
<b> Jednou mu spadnul ručník s kačerem donaldem, minule na horách... tyjo...
<a> :D... No, prej se miloval s kusem ledu
<b> Dokonce,tak ono to netálo, ale naopak rostlo až v ledovec ne tyjo...
<a> Jo čoveče, pak se zamyslel potřetí a přirovnal to k ledovci
<b> Si už ze mě děláš pšouka ne, tyjo... A ptala ses ho, co předtím vypil?
<a> Ne, fakt prej to byla holka, ale chovala se v akci jako ledovec...
<b> U TOHO jsem já teda většinou rozpálená tak,že by se na mě mohly smažit vajíčka
<a> Nejsme ve Žhavých Výstřelech... :D
<b> Jo sorry, my byly u ledovce, to bude nejspíš Titanic. Každopádně žhavý to je tyjo, povídej dál
<a> Připadala si jako Titanic... Pomalu ale jistě šla ke dnu... a ke dnu... a ke dnu... :D
<b> Chudák holka, ale holt darovanému koni na zuby nehleď... tyjo, my jsme tak hnusný... jo a ještě něco... ten jeho MACEK by mě taky rozpálenou neučinil

Komentář: Bad girls =D

<a> krtko, mas FB?
<b> F1 - F12
<b> jaj. to je FB a nie F8 :D

Komentář: FB = FACEBOOK, x@chat.gnulinux.cz

<a> nechapu, sem zvykly na normalni veci jako je kreditka nebo predlpacena SIMkarta, nechapu proc bych mel nekam neco strkat a jeste za to platit

Komentář: opencard

17:13 <a> cuzz
17:19 <b> cau
17:19 <a> jak je?
17:19 <b> hruza... srotim se
17:19 <b> uz asi hodinu... a vubec mi to nejde do hlavy!!!
17:20 <a> :-D tak to te nebudu rushit... drzim palce :-)
...
22:37 <b> seru na to... zejtra nejdu do skoly!!!

Komentář: brzo xDDD

<a> Ahoj viděla jsi Troju?
<b> ne
<a> a poslední díl Hvězdných válek?
<b> neviděla jsem ani první
<a> :-( tak aspon Matrix
<b> ani ten ne
<a> prosim tě děláš ty doma vůbec něco?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.