Nejlepší hlášky

<Jackob> nešla by jsi na věneček?
<Nikýsek> držim dieti
<Nikýsek> dietu*
<Jackob> ale neeeeee ježiš já myslim na věneček jako poslední hodinu tanečních

<a> jen to hrčelo a dělalo jakože to skenuje
<a> ale nevylezl žádný obrázek
<b> tak jak tam nic nemas
<b> musis tam něco dat
<a> je tam můj sešit!
<a> nedělej ze mě blondýnu!!!

Komentář: Aneb proc ASI nescanuje scaner

<Terezka> L
<Terezka> O
<Terezka> V
<Terezka> E
<Terezka> Y
<Terezka> O
<Terezka> U
<Terezka> :-*
<Zapinka> Ty seš opilá? :D

<a> přesně tak ta ucitelka z je uplně blbá... Měl sem mit dvojku na vysvedčeni ale dala mi 3 protoze si tam pripisvala znamky...
<b> aha fakt divná no :D zajimalo by mě jak si to u koho vymyslela
<a> Beztak házela kostkou
<b> jn ale co kdyz hazela a hodila šestku
<a> Házela znovu

Komentář: člobrdo :D

<Hasky> naky ticho tam, ne?
<Blood dragon> segra mi sedi za prdeli xD
<Hasky> tak si prdni :D:D

<a> vam ve skole nefunguje normalni ICQ?
<b> no ono se stahne, ale prej nìjak nejde...
<a> no asi mate blokovane porty, pres ktere ICQ komunikuje
<a> a proto muzes pouzivat jen to webove rozhrani
<b> aha...
<b> tak o nepùjde ani Gip, co?
<a> ani QIP
<b> to je blby... a je eštì nìco?
<a> no pochop, ze tyhle vsechny programy komunikuji urcitym zpusobem a tenhle zpusob je u vas ve skole zablokovany, zjednodusene tzn. ze kdyz vam funguje jen internet, pujde ti jen internetove icq...
<b> nj
<b> A znas neco lepsiho interneovyho nez meebo?
<a> lamer.cz
<b> j ceky, zkousim
<b> to nemuzu najit
<a> www.lamer.cz
<b> aha, uz to mam, ale na tech strankach... Kde se prihlasim na ICQ
<b> to je nejaky divny...
<a> hmm, asi jo

<a> byl jsem ted na obede a nakej picus nechal vykadit psa na prechode, pul metru od chodniku
<a> samozrejme jsem do toho slapnul, protoze jsem se dival na auta, abych mohl projit
<a> bych mu to hovno nacpal do huby

<a> mam novou mys
<a> a volant k PC
<b> omg volant k pc, taka picovina
<b> vis jak rychle bych prisel o papiry?! alkohol za volantem...

<a> cus... vis co se mi cera stalo?
<b> ne
<a> jedu autem s kamosem a prijdu na krizovatku
<a> ptam se kamose jestli je muzu jit
<a> a on na to "zleva volno zprava taky"
<a> pak sem se probudil v nemocnicy a vedle mne byl muj kamos
<a> tak sem se ho zeptal proc rikal ze je volno kdyz nebylo a on nato ze on nerikal ze je vsude volno ale ze "zleva volno zprava tanky"...
<b> vole... ty ses ale debil

Komentář: on se mi to pokousel vypravet jako skutecnou prihodu... to je proste debil

<a> sakra, s kym si to ted pisu
<b> pomáhat a chránit
<a> a sakra
<b> co se ti nezdá
<a> to vase novy heslo
<b> mě se to taky nelíbí a proto se ho nedržím
<a> tak uz vim kde je problem
<b> jj

Komentář: strejc policajt vyhodil bratranka <b> od kompu ;-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.