Nejlepší hlášky
<a> som bol v pajzly vcera
<a> dal som si pivo, a ked prisiel iny casnik, pytal uz obciansky odomna xD
<b> a dal si mu?
<a> ne, dal som si kofolu :P
<ona> hele ale když se ptám na školu nemyslím jídlo :D
<on> nic jinyho si ale ze skoly nepamatuju
<ona> :D
<on> mozna kdo ma jakej zadek nebo vystrih
<on> to dam dohromady
<ona> lol, tak tohle fakt vědět nepotřebuju... to já si to obhlídla u doktora... a fakt pěknýýý...
<on> ty koukas doktorovi na zadek?
<ona> nemyslím doktora... :D
Komentář: a jak moc jste klesli vy?
<ona> juj, si utek :) ty ty ty...
<on> mi to spadlo
<on> aha, už vím, co to bylo za proces, který jsem killnul :-D
<ona> he? :D
<ona> si killnul sám sebe ne? :D
<on> ne, ale to infium.exe mi bylo jakési povědomé...
Komentář: Oops...
<a> Nevíš co mam dělat, kdyz mi nejde pretahnout film na flashku?
<b> Jak je velkej ten film?
<b> A kdyz das vlastnosti ty flashky co ti to pise u System souboru?
<a> Cokoliv jinýho tam pretahnu, jen tohle ne .. Uz jsem i měnila formát (z mkv na avi, mp4)
<b> Ja asi vim cim to je ale potrebuju aby jsi mi odpovedela na ty dve otazky co jsem ti napsal :)
<a> 6,8GB
<b> A ten system souboru?
<a> screen.jpg
<b> Jop, je to FAT32, takze tam nedas soubor vetsi nez 4GB ;))
<a> Shit .. Jde nejak zmenšit kvalita filmu?
<b> Lepsi je ji preformatovat na NTFS, budes mit klid ;)
<a> Jdu to stáhnout :)
<b> Co stahnout? :D
<a> Ntfs? To neni program? :D
<b> Ne :D
<a> Mluvíš s blondýnou
<b> Jo to mi tedka uz taky doslo :D
<patisek> <c> mnooo... jsem tak procházela jednou... jako libka z Brno-mesto a narazila jsem na tebe... mno... je to trochu dávno... a pamatuji si jen... že jsem si tě zapamatovala, protože si mi připměl zaca Efrona... :-D a hups... v uterý jsem tě viděla na nádru... si procházel kolem mě... jsem jen... čumela... :-D
<patisek> :-D
<Stiflerova_Mama> Omg co je to za výkal
<patisek> mi psala marka
<Stiflerova_Mama> ROFL ZAC EFRON
<patisek> mi říká každá
<Stiflerova_Mama> hm to bych neřek... spíš bych řek jak... Miloš Zeman
<patisek> :D Kdo to je?
<patisek> :D
<patisek> aha
<patisek> idiote
beruska> daj mi koment na pokeciiiiiiiiii
beruska> ppppppppppllllllllllllllllllllllllssssssssssssss
-!- beruska has quit
<JrMn> NE
-!- beruska has joined
<beruska> prosiim!
<JrMn> Ahoj
beruska: prosiiiiiiiiiiim
<JrMn> Sry ale na komenty nejsom dobry
<beruska> pls... tak mi tam napis proste daco fine a bude to v pohoo...
<beruska> plssssssssssssssss
<beruska> plssssssss
<JrMn> nem
<JrMn> http://lamer.cz/quotes/show/12973
<beruska> pllllllllllllllls
<beruska> hhh
<beruska> prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<beruska> HALOOOOOOOOOOOO
<JrMn> ???
<beruska> PPPPPLLLLLEEEEEAAAAASSSSSEEEEE
<beruska> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<beruska> *THUMBS UP*
<beruska> @}->--
<JrMn> No comment!!!
<beruska> yes coment!
<beruska> PLLLLLLLLLLLSSSSSSS
<beruska> *JOKINGLY*
<JrMn> Apropo: Bez jedneho komentu ich budes mat staledost
beruska> PLOSIIM!!! ALE JA CHCEM AJ OD TEBA!!! PLLLSSSSSSS
<beruska> PLOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMM
-!- beruska has quit
Komentář: Ked to zena mysli vazne :D
<a> no ja to mam stiahnute...
<b> aha ale toto je take co sa plati za to
<b> hm
<a> ale len demo mam... a to mi vyprsi za 12dni
<b> nuz
<b> tak to sprav za tych 12dni co potrebujes :D
<a> no ja nepotrebujem... ja sa hram... to je ako sims 2... len bez postaviciek a na vyssej urovni :-[
Komentář: O sťahovaní turbofloorplan :D
<a> A podobne to bolo aj s emailom. Alias im nestacil, chceli konto a my konta robime len pre osoby.
<a> Nakoniec ten chlapik chcel, aby mu kolega zrusil ismck@gmail.com (vsimni si domenu) a ked kolega napisal, ze to nemoze, tak mu odpisal, ze jeho technickym veciam nerozumie.
<a> Nakoniec kolegovi napisal, ze sa bude stazovat u dekana. :)
Komentář: Pisal mi to clovek z IT na UPJS (upjs.sk)
<on> vidělas ten seismogram?
<ona> j
<ona> hnus no
<ona> ale tak jinde v zemích to je eště horší
<ona> třeba Indie
<ona> a takové státy
<on> v jiných zemích, kde se zemětřasy vyskytují, na to jsou připavení
<ona> nebo jak spadly v Americe ty dvojčata
Komentář: Zemětřesení v Americe :)
<a> Jo nemáš doma nějaký hry třeba i na dvd který by ke spuštění nepotřebovaly dvd mechaniku?