Nejlepší hlášky
<a> Omg, asi s tým gmailom skoncujem
<b> prečo?
<a> Prišla mi správa, že som "vyhral 1000 000€" a normálne sa mi to uložilo
<b> Stáva sa, kvôli tomu nemusíš koncovať s celým e-mailom
<a> Ale dnes mi oco odoslal e-mail a hodilo mi to do spamu.
Komentář: trochu divný e-mail
<Kemo> Pudu zapit že sem zase sam.
<Ja> Eště že tak. Stejně byla tak škaredá že spouštěla bezpečnostní alarm.
<Kemo> Tak proto to na tom plese furt ječelo.
<x> co se učíte k tomu mikroprogramovému čadiči?
Komentář: úsměvný překlep
<a> Dají se ještě někde sledovat online filmy ?
<b> Zeptej se Anonymous :D :D :D :D :D
<on> Sabino,musím ti něco říct!
<ona> Copak? :)
<on> Strašně tě miluju!
<ona> Nepovídej :) Kdypak si to zjistil?
<on> Včera ve vaně 8)
Komentář: Do dneška mi neodepisuje :D
21:56:01 <a> už půjdu chrnět, zítra musím vypadat čerstvě :-D
21:57:48 <b> jasný... tak zítra!
23:31:26 <b> ty jsi ještě tady? To ti ta čerstvost moc nepůjde :-D
23:33:32 <a> kámoš mi poslal odkaz na jednu hlášku z lamera :(
23:34:15 <b> chápu :-D :-D :-D
Komentář: aneb u jedné hlášky nezůstane!
<a> jeste mi rekni jednu vec
<a> proc je na tlacitku nova registrace fajfka
<a> mne tam vubec nesedi
<b> ta fajfka je, že když se zaregistruješ, tak je to úspěch
<b> to chápu, když vemu v potaz design celého webu :)
Komentář: kritická diskuse designu jednoho webu
<Cr!st!0> DavidHrochu kde bydlíš?
<Cr!st!0> Bydliš v Orlově že jo?
<Cr!st!0> Bydlíš v tom Orlově?
<HrochDavid> nn
<Cr!st!0> Ne vubec ne
<Cr!st!0> Jsi David Pilch ty lamo
<Cr!st!0> Ty bydlis v Orlově a jsi David Pilch že jo
<HrochDavid> nn
<Cr!st!0> Vzdyt bydlis o tri patra vys!
<HrochDavid> Jsem z Olomouce
<Cr!st!0> Nelži kámo!!!
<Cr!st!0> Bydlíš o tři patra výše lamáku
<HrochDavid> lol magor ne?
<Cr!st!0> poznam to podle skore a podle nicku
<HrochDavid> OMG prestan kecat kraviny a nech me hrat
<Cr!st!0> Já vím že bydlíš v Orlově! Mě neoblbneš!
<HrochDavid> dej pokoj
<Cr!st!0> Přiznej se že bydlíš v Orlově a bydlíš o 3 patra výše a jsi David Pilch
<HrochDavid> Jsem David Hermoch a bydlim v Olomouci
<Cr!st!0> Nene David Pilch a bydlis v Orlově
<HrochDavid> Že o tom nic nevim
<Cr!st!0> Prostě vim že bydlíš v Orlově a jmenuješ se David Pilch
<HrochDavid> OMG jak dlouho ti mam říkat že nejsem z Orlova
<Cr!st!0> Jak dlouho se mam ptát já než se přiznáš!!!
<Cr!st!0> Jsi z Orlova
<HrochDavid> NEJSEM
<Cr!st!0> JSI
-!- <HrochDavid> has left #the_game
<Cr!st!0> Ha ja to říkal xD
<a> Myslíš, že to roztáhnu?
<b> jestli myslíš nohy, tak jo.Jestli myslíš ty tyče tak ne
<a> hele, sem ti slyšel jednu zajímavou teorii...
<b> tak sem s ní
<a> no týká se to vztahů mezi klukama a holkama
<a> takže: přátelství mezi klukem a holkou je umělý, jelikož mezi nimi probíhá nevyřešené sexuální napětí
<b> zajímavý :D
Komentář: bez sexu to asi nejde...