Nejlepší hlášky
<a> já si třeba do dopisu ježíškovi napsala, že chci Dějiny močení
<b> coze????
<a> *mučení:D
<a> Hej víš o tom, že byl spáchán atentát na WTC?...
<b> WTF???
<a> WTC Ty debile
Komentář: WTC = World Trade Center
<a> jdi na čvut :) já na informatiku na čvut nepůjdu v žádném případě. chtěl bych to jako hobby, takže mi bude stačit info na čvutu
<b> trochu schizofrenie ne?
Komentář: ve 2 ráno si únava začíná vybírat svou daň...
<a> tak ja uz jsem dneska s modelkama skoncil ...
<b> ja dneska jeste s modelkama neskoncil, jsou sexy a pouzitelne (nez zacnou mluvit)
<a> kdyby mi nejaka takova kocena dala, tak by mi nevadilo ani kdyby pri tom neco povidala
<b> ale chtelo by to alespon sluchatka
Komentář: Komunikace při vývoji her v praxi - grafik komunikuje s project leadrem
<a> ...som realistická! poznám svoje slabé stránky; som otravná, drzá, naivná, občas arogantná, prchká, dramatická, iracionálna, príliš emotívna... ale zas empatická, tolerantná, cieľavedomá, férová, snaživá, svedomitá...
<b> Ja som popiči.
<a> Prijel bys pro me milacku?
<b> Ne
<a> Mam doma volno :)
<b> No a? Ja taky a vyhovuje mi to. :)
<a> Ty me nechces?
<b> Rikam, ze mi to vyhovuje.
<a> Je to, že sa mi pri myšlienke na ňu okamžite postaví, láska?
Komentář: <a> je romantik :D
<...> predchadzala diskusia o romskej problematike a mnoziacich sa utokoch
<A> v momente ako im trosku popustis pravidla, alebo na nich nedozeras, tak jebu na to
<A> to je ich mentalita
<B> no ja jsem dneska videla c*gany u veterinare a presne ta mentalita to je uplne nekde jinde
<A> pockaj
<A> ja som myslel ze cigani chodia k ludskemu doktorovi
<B> :D
<B> byli tam ze psem
<a> a vymyslel jsem analytický postup k nějaké teorii, ale nevím jak ji pojmenovat
<a> ten postup je uplatnění aritmetiky mediánu na jednorozměrné pole hodnot s vyloučením nepravdivých hodnot extrémní disjunkce
<b> tebe baví dělat ze mě debila že?
<a> ne e ;)
<a> mě to jen tak napadlo ve vaně, když jsem uvažoval o teorii chaosu
<a> prosim ta v akom formate musi byt video aby sa dalo pouzit v movie makeri?
<b> skus wmv
<a> nejde to stiahnut
<b> co?
<a> myslel som konvertovat do movie makeru
<b> tak ja potom neviem, skus avi este... alebo mp4 alebo vsetko, co tam je
<a> obe som skusil could not be imported pise, co s tym moze byt?
<b> tak to uz neviem
<a> nemoze to byt tym ze subor z ktoreho to stahujem je na ploche? alebo rozlisenim?
<b> urcite nie
<b> pocuvaj, v akom formate si mal to povodne video?
<a> flv preco?
<b> a ako si to skonvertoval do wmv?
<a> prepisal som priponu? preco?
<a> to sa tak konvertovat nema?