Nejlepší hlášky

<Verča> Ty hele.. Co je horší? Bejt v prdeli nebo v hajzlu?? Já nějak nevím..
<Danushka> To je jedno.. Stejně se z těch sraček nakonec musíš nějak dostat.

<a> vis co se mi včera stalo? xD
<b> co?
<a> sem vypínal pc, prostě normálka, a najednou mi to z repráků zívlo xD
<b> nj asi byl unavenej =)

<on> ahoj no co ako si sa dneska mala? :) co si robila?
<ona> to ako myslis wazne tu otazku? wed sme boli spolu na kupalisku...
<on> ty si bola dneska s nami na kupku?
<ona> hadam mi neces powedat ze si ma nepametas
<on> tak bolo tam vyse bab...
<ona> ale wed mna poznas! to jako vazne myslis toto? :-/
<on> no tak neako mi to vypadlo
<ona> ae no tak wed si ma tam obchytkawal... take ruzowe plawky som mala...
<on> ruzove plavky?
<on> jasnee sak ozaj :D si tam bola. uz vieem prepac :-[
<ona> uzasny si...

Komentář: fakt som si nemohol spomenut ze tam bola... az ked tie plavecky spomenula :D sice sa trocha urazila ale nevadi :D

<Milan> cest
<Martin> caaauec
<Milan> koukni na my fotky a porad
<Martin> myslis fotky bot jo?
<Milan> jo
<Martin> w8
<Martin> at jsem trochu modern
<Milan> OkHíSeK
<Milan> at jsem trochu pi*a

<KRISTÝNKA*IN LOVE*> můžeš mi říct jedno?
<SHADY> jedno
<SHADY> :D

<a> Čau
<b> zdar
<a> Jaxe wede?
<b> Do dobhy nez jsem zjistil, ze mam zaply icq tak relativne dobre
<a> :-D

Komentář: nepochopil :( bohuzel :D

<a> gn :>
<b> u2
<a> na takovym serveru hrat nebdu

Komentář: nočné mixy na csku

18:35 <a> jdu na velkou, za chvíli sem z5
18:35 <b> ok
21:07 <a> tak uz sem tu:)
21:08 <b> ty ses rychlej jak Windows:D

<a> Tak si představ byli jsme s kamošema venku pít. Už jsme byli trošku v náladě když kámoš řekl že si potřebuje vybrat z bankomatu. Tak tam příjdem. Kámoš tam dá kartu, zadá pin a samozřejmě chyba že je špatný pin tak ho zadá znova a opět to hlásí špatný pin . Tak kámoš pět minut dumá co dělá špatně je z toho uplně bezradný. Tak vyndá kartu a to už následuje hlasitý smích přes celý náměstí
<b> a co se stalo ? ?
<a> ten vůl tam celou dobu měl studentskou kartu :D

<ona> mám ráda bílé kaly a rudé růže...pak ještě žluté tulipány, ale ty na pomníku asi vypadají blbě a až mě budou spouštět tak bych prosila Robbieho Feel :) děkuju pěkně
<on> já mám doma jen černé kaly, a těma topíme... ale klidně tě s něma zahážu :-D tobě už bude stejně jedno, jestli jsou bílé, nebo černé :-D

Komentář: poslední přání :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.