Nejlepší hlášky
<Verča> Ty hele.. Co je horší? Bejt v prdeli nebo v hajzlu?? Já nějak nevím..
<Danushka> To je jedno.. Stejně se z těch sraček nakonec musíš nějak dostat.
<a> vis co se mi včera stalo? xD
<b> co?
<a> sem vypínal pc, prostě normálka, a najednou mi to z repráků zívlo xD
<b> nj asi byl unavenej =)
<on> ahoj no co ako si sa dneska mala? :) co si robila?
<ona> to ako myslis wazne tu otazku? wed sme boli spolu na kupalisku...
<on> ty si bola dneska s nami na kupku?
<ona> hadam mi neces powedat ze si ma nepametas
<on> tak bolo tam vyse bab...
<ona> ale wed mna poznas! to jako vazne myslis toto? :-/
<on> no tak neako mi to vypadlo
<ona> ae no tak wed si ma tam obchytkawal... take ruzowe plawky som mala...
<on> ruzove plavky?
<on> jasnee sak ozaj :D si tam bola. uz vieem prepac :-[
<ona> uzasny si...
Komentář: fakt som si nemohol spomenut ze tam bola... az ked tie plavecky spomenula :D sice sa trocha urazila ale nevadi :D
<Milan> cest
<Martin> caaauec
<Milan> koukni na my fotky a porad
<Martin> myslis fotky bot jo?
<Milan> jo
<Martin> w8
<Martin> at jsem trochu modern
<Milan> OkHíSeK
<Milan> at jsem trochu pi*a
<a> Čau
<b> zdar
<a> Jaxe wede?
<b> Do dobhy nez jsem zjistil, ze mam zaply icq tak relativne dobre
<a> :-D
Komentář: nepochopil :( bohuzel :D
<a> gn :>
<b> u2
<a> na takovym serveru hrat nebdu
Komentář: nočné mixy na csku
18:35 <a> jdu na velkou, za chvíli sem z5
18:35 <b> ok
21:07 <a> tak uz sem tu:)
21:08 <b> ty ses rychlej jak Windows:D
<a> Tak si představ byli jsme s kamošema venku pít. Už jsme byli trošku v náladě když kámoš řekl že si potřebuje vybrat z bankomatu. Tak tam příjdem. Kámoš tam dá kartu, zadá pin a samozřejmě chyba že je špatný pin tak ho zadá znova a opět to hlásí špatný pin . Tak kámoš pět minut dumá co dělá špatně je z toho uplně bezradný. Tak vyndá kartu a to už následuje hlasitý smích přes celý náměstí
<b> a co se stalo ? ?
<a> ten vůl tam celou dobu měl studentskou kartu :D
<ona> mám ráda bílé kaly a rudé růže...pak ještě žluté tulipány, ale ty na pomníku asi vypadají blbě a až mě budou spouštět tak bych prosila Robbieho Feel :) děkuju pěkně
<on> já mám doma jen černé kaly, a těma topíme... ale klidně tě s něma zahážu :-D tobě už bude stejně jedno, jestli jsou bílé, nebo černé :-D
Komentář: poslední přání :)