Nejlepší hlášky
<A> nevies ci sa dajú v 7myckovej kalkulacke počitat zlomky ?
<B> veď dáš delenie...
<A> kolko je 0/tretín ?
Komentář: čo už...
<c-x> wifi je vybornej vynalez - clovek muze bejt na netu i kdyz sere...
<RAP-TOR> co to ma spolecnyho s wifi?
<c-x> nj, ale ty ostatni zpusoby jsou pro fetishe...
Komentář: Kdo by se rad staral o dalsi kabely :)
<Sandy> a co ty a smích?
<Patrik> jsme dobrý kámoši :D
<Sandy> v tom případě já s tim mam intimní vztah :D
<a> náhodou on má velký tajný místo xD
<b> prdel má fakt velkou no xD
<b> ale když už si jí viděla, tak to pak neni tajný xD xD xD
Komentář: aha x)
<Dixie> Nějaký chytrák mi sežral lištu záložek, a já teď zaboha nemůžu přijít na to, jak to udělat, aby byla zase viditelná...
<Jarda> PeeterCZ: jak se jmenuje ten program na dešifraci md5?
<PeeterCZ> Jarda: MD5 se nedá dešifrovat
<Jarda> PeeterCZ: a jak jsi ho dešifroval?
Komentář: #VCH IRC :-)
<ona> HM
<on> vypnes si pls kua caps lock???
<ona> PROC?
<ona> ok spokojen?
<on> ano dekuji mnohokrat!!!
<ona> hm
<on> a ted takticka otazak co jsem ti udelal ze se se mnou nebavis
<ona> pokudtonevimtak semuají
<ona> nevis ae co to jejedno prostenevim co simam otomdneskumyslet
<on> kurva bud se nauc normalne psat nebo di uz do hajzlu na tohleto nemam cas ani nervy des do ignore konec
Komentář: holky a pc = katastrofa
<Benino> ja te nechapu
<Benino> sry vedle
<Benino> neslysim
Komentář: skype
<otec> Kdo chce ve world of war ship vyhrávat, určitě by si měl vymazlit tuhletu loď. Žádná jiná potom nemá šanci!
<dcera> Jojo, fakt doporučuju! Už tři hodiny je tu ticho a klid.
<a> Dneska mi přišlo z ebaye 6 folií na telefon, který jsem objednal v pátek. Ani jednu se mi nepodařilo nalepit tak, aby tam nebylo prachový smítko a bublinka. Ale tu poslední jsem tam nechal i s tou bublinkou a objednal dalších 12.