Nejlepší hlášky

<a> no nic. ale mně do porna nepolezeš, že?
<b> ne neboj to si uziju s tebou nazivo
<a> jj
<a> a budem u toho mluvit anglicky, aby to vypadalo jako P?
<b> ja moc anglicky neumim
<a> vzdychat můžeš i česky

Komentář: kolik jazyků umíš...

<a> Ja sem jednou zavirovala i antivirus
<b> Tak to sem ještě neviděl :D
<a> Ale brácha to nakonec zachránil...

Komentář: v den kdy mi měli odvést pc na přeinstalaci mě kamarádka chtěla uchlácholit...

<a> udelej server
<b> di do prdele se serverem
<a> nebo odejdu z klanu
<b> hm tak jdi
<a> jj zdar
<b> muzu si te vymazat z ICQ?
<a> ceky
<a> ja tedy neodejdu
<b> ok

<a> Co to zas na tom lamerovi je?
<b> Nevim asi se jim dostala do systému 2 nebo už zavedli hexadecimální soustavu, která píše jak emo

<A> Kámo, je mi blbě jak nikdy, takhle na sračky jsem nebyl dlouho...
<B> No ale večer si mi ještě psal...
<A> Vole, sem psal svoji bejvalé, že se sejdeme v Sabaton baru
<B> To je dobře nebo špatně? :D
<A> Nevím, co je Sabaton bar, fakt, že ne...

<ona> chtěla bych být dneska s tebou když je tak hezky
<on> tak jdi ven s moji fotkou:D

<a> Dobrej je paprikáš.
<b> Fuj paprikáš.
<a> Lepší než junior.
<b> To je jako co? Nějakej salám z dětí?

Komentář: Rozhovor o salámech...

<A> Zdravim , nenašel by se tu někdo s PS3 ?
<B> Ja... PS1 + PS2 = PS3

<a> Dobry den.Kamaradka ma tiskarnu "nazev" a ma s ni problem. Blika ji cerveny vykricnik a na display se nic neobjevuje,jenom blika ten vykricnik.Co by to asi mohlo byt?
<b> DEj tam papír blondýno! :D

Komentář: pomohlo

<ona> jak sis užil víkend?
<on> parádně :)
<ona> co jsi dělal?
<on> byl jsem s mladou x)
<ona> tak to gratuluju
<on> gratuluju? ...
<on> já nic nevyhrál x)
<ona> noo, nejspíš jsi vyhrál ji, ne?
<on> Ona vyhrála mě :P
<ona> srdečně doufám, že jsi putovní trofej :D

Komentář: <ona> na ni jen trochu žárlí

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.